عشق به زندگی – خلاصه ای از این کتاب

[ad_1]

کتاب: عشق به زندگی

نویسنده: پنی Hancock

ناشر: انتشارات دانشگاه کمبریج

داستان مجموعه در کمبریج, انگلستان است.

Fanella سردبیر یک شرکت چاپ و نشر یک زمان خوب با دوست پسر او استیون. یک روز او بار, دوست, دوست ترزا خانه و ناراحت به نظر می رسد. ترزا می شود برای یادگیری با در نظر گرفتن او مصاحبه استیون او را ترک کرده است. او می خواهد به یک کودک اما Fanella می کند با او موافق نیست چرا که او تنها بیست و یک سال در حال حاضر. او نمی خواهید به صدمه زدن به او و ترک او را درک او نمی تواند هر گونه کودک است.

تعطیلات تابستان به پایان رسیده است – میله یک معلم مدرسه ابتدایی است که در حال آماده شدن برای رفتن به مدرسه. او شروع می شود برای مدرسه خداحافظی برای او زیبا, همسرم, Leah. در مدرسه او یک بحث طولانی با ترزا, مادر تیموتی. بعد او می گوید با غم و اندوه این واقعیت لی نمی خواهند به کودکان نشده است.

با وجود مجرد بودن Fanella می یابد و ممکن است برای او به اتخاذ یک کودک. در یک مرحله ترزا انگیزه او برای صحبت با میله در مورد کتاب های کودکان. هر چند این یک نوع مشکوک پیشنهاد Fanella نمی اما موافق به صحبت با میله در مورد این موضوع. زمانی که او است که با داشتن یک گفتگو با میله, او احساس جاذبه به میله. او می آموزد او در حال حاضر نوشته شده است بسیاری از داستان برای کودکان است. او درخواست او را برای او ارسال داستان در جایی که او می تواند به عنوان خوانده شده تمام.

از ترزا Fanella می آموزد که میله در حال حاضر ازدواج به یک دختر زیبا, Leah. نا امید شدن او می خواهد برای فراموش کردن همه احساسات او و تلاش برای تمرکز بر روی آماده سازی برای یک مددکار اجتماعی را ببینید. مددکار اجتماعی را بررسی خواهد کرد و اگر او قادر به اتخاذ یک کودک و یا نه. به دلیل داشتن یک شریک Fenella می یابد بازدید مصیبت. در حال حاضر او را به صبر کنید تا زمانی که آزاد شود.

این است که نزدیک به روز کریسمس. Fanella همراه با ترزا بازديد تیموتی مدرسه. آنها دیدار با میله. Fanella می توانید همان احساس به عنوان او احساس می کرد قبل از اینکه در اولین ملاقات. اما با دیدن راد و همسر Fanella می داند که او نمی خواهد او را به عنوان شریک زندگی است. او تایید شده است برای یک دنباله از فرزندخواندگی کودک. این خبر باعث می شود او لذت بخش و شاد است. در آخرین Fanella می شود با الی پنج سال است که به نوعی مشکل رفتاری.

فصل بهار در حال اجرا است. Fanella در دیدار با یک انسان جدید خوانده شده را علامت. او یک همکار ترزا ، ترزا دعوت Fanella به یک مهمانی شام و وجود او در دیدار با علامت. در بحث او دعوت خود را در یک رستوران. او موافق است که آنها صرف زمان خوبی وجود دارد. Fanella داشتن انتخاب برای دیدار با او ارائه می دهد به صرف شام در خانه او. با خوشحالی علامت این پیشنهاد را می پذیرد. Ellie می پیوندد مدرسه ای که تیموتی نیز می کند. او در می یابد راد خوب به عنوان معلم کلاس. میله شناخته شده است توسط Fanella که Ellie به برخی از رفتار مشکل اما در او نیست که در مورد مراقبت.

دن را نشانی از یک گزارش سوء استفاده از کودکان در برابر میله. سر معلم را به حالت تعلیق درآورد تا او را به هر گونه راه حل نهایی از دادگاه. در خانه لی می آید به یادگیری این موضوع است. او دوست ندارد به کنسول راد از شنیدن این حتی نمی خوشحالم که او را ببیند.

هنگامی که علامت گذاری می آید Fanella خانه او ترس برای پیدا کردن داشتن شام با او دشوار است. چرا که او نیاز به مراقبت از Eille و صرف زمان با علامت. با کمال تعجب او می خواهد برای دیدار با او را دوباره.

یک روز دیگر ترزا کمی بحث با Fanella در مورد میله را تعلیق. ترزا ارائه راد به عنوان بی گناه است. Fanella می توانید احساس می کنید که او هنوز هم در عشق با میله. او احساس بد برای میله را تعلیق. Eillie ندارد او را موقت جدید معلم کلاس. وجود میله بازنویسی برخی از داستان های خود را و بحث با Fanella در مورد آن. او فکر می کند به انتشار همه بعد از اصلاح آن. اما او می خواهد به تمرکز بر روی علامت اجتناب از میله زندگی.

پس از ورود به صفحه اصلی راد شوک دیدن او همسر لی با همسایه آقای سیمپسون در بازوی خود را و بوسه بر لب های او. Leah است در یک رابطه نامشروع با مرد است. او شروع می شود و محبت او را در حالی که آنها تا به حال یک قرارداد با هم. سپس میله و لی تصمیم به با هم بودن ندارد. Leah ارائه به این تصمیم خواهد بود خوب برای هر دو آنها را.

Fanella می شود یک تماس در حالی که او در اتاق. آن را علامت گذاری تلفن تماس بگیرید. او می خواهد به طبخ برای او و الی. در شب آنها به خوردن غذا چه علامت آشپز برای آنها. اما Ellie ندارد خوانده شده را علامت. به عنوان او فریاد به دیدن علامت در اینجا او می رود و می خواهد در آمد.

میله و Fanella دیدار دوباره در دفتر او. این بار آنها بحث در مورد تغییرات در داستان است. سپس میله می پرسد Fanella به بیرون رفتن در حالی که با او. وجود او سهام خود را بی حد و حصر احساسات با او و بوسه او. ترزا می خواهد Fanella نمی شامل در رابطه با میله. اما او می خواهد به ترک علامت گذاری به فکر کردن در مورد او فرزند Ellie. علامت است نه فرد مناسب حتی برای فرزند خود است. بعد او را پاک می کند همه چیز را با او در خارج از خانه او این است که بیش از همه.

در ضمن لی می خواهد به بازگشت به میله احساس متاسفم. میله می پرسد برای زمان به فکر کردن در مورد این موضوع به دلیل عشق به Fanella بالا می رود در قلب او. او می رود و نزدیک به Fanella خانه و خیابان و اعلامیه های خود را با کسی در مقابل درب. او می آید و از آنجا با یک سوء تفاهم است.

شکایت علیه میله خارج شده است و او ثابت است به عنوان یک فرد بی گناه. او شروع به آمدن به مدرسه دوباره. در ضمن Fanella خیلی خوشحال است که اعلام شد که او انتخاب شده است برای نگه داشتن Ellie به طور دائم. بنابراین Ellie می پرسد برای یک حزب و او را دعوت راد به عنوان سورپرایز برای Fanella. در حزب او پیشنهاد عشق خود را به او و او را می پذیرد او را با شادی بزرگ.

داستان به پایان می رسد با یک خانواده دوست داشتنی ، راد, Ellie و Fanella سه نفر از آنها خیلی خوشحال هستند که او باردار است در حال حاضر.

به جزئیات بیشتر از جمله مقالات شیرجه در وبلاگ من.

[ad_2]