عاشقانه از شراب

[ad_1]

این است همه چیز در مورد شراب خوب و آنچه که من به عنوان مراجعه شراب سحر و جادو. وجود دارد راه های بسیاری برای لذت بردن از شراب و هنگامی که شما اضافه کردن شراب به فعالیت های خاص سحر و جادو اتفاق می افتد. آرام و آرامش بخش و استرس رها شراب سحر و جادو!

فعالیت ها برای بهترین لذت بردن همراه یک لیوان شراب خوب ایجاد شراب سحر و جادو!

یک حمام آرامش بخش و یا جکوزی

این شروع می شود با آرامش فکر بسیار داغ حمام حباب و یک لیوان شراب خوب است. شاید تیره و غنی قرمز یا آرام بخش (و نه بیش از حد شیرین) سفید. برخی از شمع های روشن برای محیط و خود را ایجاد فضای آرام است. یک محل که در آن شما می توانید استراحت, استرس و فقط شما می شود. فراموش نکنید استرس روزانه کار بازگشت در دفتر و یا شاید روز سخت با بچه ها.

شما شده اند در انتظار این زمان به تنهایی. این بار برای شما شراب خوب شاید یک کتاب است. خود را در زمان صلح. که در آن شما می توانید فقط نفس بکشم… شما می توانید اضافه کردن بیشتر آب داغ بریزید و یکی دیگر از شیشه است و فقط طول صلح است.

سحر و جادو منجر به عاشقانه:

پس از آن وجود دارد شراب سحر و جادو که در ضربات هنگامی که شما به دنبال ایجاد می کند که لحظه ای عاشقانه با معشوق خود را. جلب آنها را به حمام داغ شما ساخته شده است با تکمیل قصد برای یک شب عاشقانه با فقط دو نفر از شما. به دور از هر چیزی و هر کسی دیگری. (بدون تلفن همراه, هیچ, کامپیوتر, بدون تلویزیون) فقط دو نفر از شما برخی از شراب خوب و سحر و جادو اتفاق می افتد. شما می توانید استراحت و فقط شما دو نفر با هم.

در حالی که زنان و حمام به نظر می رسد شایع تر است و حقوق همه شادی از یک حمام آب داغ و یک لیوان شراب خوب هستند و نه فقط برای زنان (و نه در این قرن). یک امتحان کنید و تقریبا هر انسان را آرام ارزش برخی از زمان به تنهایی با یک شراب خوب در دست در زیر حباب در یک وان آب داغ. سعی کنید آن را یک بار و شما می دانید که چگونه شگفت انگیز آن را احساس می کند. شما ببینید که چرا اجازه قابل توجهی در زندگی شما لذت بردن از یک حمام آب داغ 2 تا 3 بار در هفته است که ارزش انجام کارهای اضافی و یا بچه ها را به پارک اجازه می دهد تا آن را به اتفاق می افتد. او را آرام و تلاش خود را به اجازه می دهد او را به صلح و آرامش کامل خواهد بود و ارزش آن برای هر دو شما.

جکوزی و شراب ؟

ایده عالی اگر شما از من بپرسید. خارج از منزل, تحت, ماه, خورشید, و یا به عنوان مجموعه های خورشید. یک لیوان شراب خوب و زمان برای لذت بردن از هوای تازه حباب و ماساژ جت بر روی پشت خود را. خود را منعکس روز خود را در هفته زندگی خود را. و فکر می کنم در مورد آینده است.

هر وعده غذایی به یک “رویداد”

این شروع می شود با ظریف شراب. پس از آن شما را جفت آن را با کامل مواد غذایی و تبدیل غذا به یک “رویداد”. از جفت غذایی مانند میوه و پنیر و شکلات به کامل تر از ظرف به همراه غنی شراب. شراب سحر و جادو خواهد شد اتفاق می افتد با هر سلیقه sip و تکرار شادی با هر نیش هر فرو برد.

بسیاری از ما نمی دانم به اندازه کافی در مورد بسیاری از مختلف شراب و انواع مختلف از شراب. بیشتر ما تجربه کرده اند به اندازه کافی از این شراب به دانستن آنچه که جفت با آنها دیگر از آزمون و خطا. یا شاید شما شده اند به اندازه کافی خوش شانس برای رفتن با یک پیشنهاد شراب و جفت شدن مواد غذایی در یک رستوران فانتزی و یا با شراب آگاه ،

همیشه سعی کردم این احساس طعم که, کامل, خوب, شراب و انگور و پنیر سفید نرم, آبی, پنیر خامه ای یا پنیر گودا پنیر ؟ سلیقه تغییر در درجه تعارفات با انواع شراب و شراب رقم. اضافه کردن در برخی از خربزه پیچیده در Proscuitto ژامبون و حق شراب خوب است. گاهی اوقات ساده همراه می تواند برای یک “رویداد”.

بزرگ, فرانسوی, غوطه می شود “دیدنی” با شراب مناسب. نگاهی که سوپر گوشتی زیر از مورد علاقه خود را دلی و ایجاد یک واقعی “رویداد”. چیزی ساده می شود نفیس. به دنبال آسان و در عین حال به یاد ماندنی “رویداد” با عزیزان خود را ؟ این کاملا درمان و ایجاد یک “را احساس سلیقه”. همه از علاوه بر این از شراب خوب است.

گزینه های تقریبا بی پایان هستند. شروع با یک شراب خوب و اضافه کردن مواد غذایی است. BOOM! فقط می خواهم که خود را “رویداد” آماده است تا به اتفاق می افتد.

زنان و شراب – ترکیب کامل!

هنگامی که زنان با هم با دوستان معمولا ایجاد می خندد, داخل, جوک و معمولا نوعی از مشکل. اضافه کردن جفت شدن کامل از شراب خوشمزه, برخی, سکس و مهمانی آماده رفتن است. از اول بریزید به آخر همه چیز سرگرم کننده می شود.

اطراف خود را دوست دختر خوب با غذا شراب خوب و بزرگ شرکت (شما بهتر می دانید). زنان می دانند که چگونه برای لذت بردن از خود. آنها می توانند استراحت با هم در یک محیط گرم و نرم و یا لباس پوشیدن به “9” و یا در لباس خود. با بهره گیری از آرایش نکات و تکنیک های به بهره گیری از یک داستان عاشقانه, فیلم مسابقه دو ماراتون. همه ساخته شده حتی بهتر است با علاوه بر این از شراب خوب به دور از زمان را صرف با هم.

از چماقی برای یک شب در شهر. یک بطری از شراب (یا سه) مشترک با دوست دختر خود مطمئن است برای ایجاد برخی از زمان برای همه است. آماده برای دفن تنش و نگرانی و لذت بردن از اصحاب خود را پشتیبانی و besties.

گرفتن یک لیوان (و یا بطری) و لذت بردن از شراب سحر و جادو به شما به عنوان رقص شب دور آرام و نگران آزاد.

چگونه در مورد کسانی که شام عاشقانه و یا موسیقی کلاسیک در پارک گردش? همیشه بالا رفتن از دره عمیق و باریک به لذت بردن از یک آتش برخی از شکلات تیره و آه… واقعا خوب بوته? اگر شما در میانهی شب من به شدت آن را توصیه.

شراب شناخته شده است به عنوان اکسیر زندگی. از آن شده است در اطراف برای قرن ها تحت اللفظی هدیه ای از خدایان است. استفاده می شود به جشن و تأمل در آنهایی که زندگی دستاوردها و مناسبت های خاص. چیزی که باعث می شود هر لحظه قابل توجه… شراب خوب است.

افزایش, پارتی, جمع یا مهمانی عاشقانه دو با یک شراب خوب!

[ad_2]