طراحی دیجیتال لبخند

در جلسه اول دندانپزشک دندان ها را معاینه خواهد کرد و با دقت انتظارات و ترجیحاتی که بیمار بیان می کند را می شنود و به تمام پرسش های او پاسخ خواهد داد. فقط زمانی که کاملاً از طرح ماکت ها راضی شوید، تصمیم به نهایی کردن درمان گرفته خواهد شد. افرادی وجود دارند که دوست ندارند تحت درمان بودنشان را کسی بفهمد. از آنجایی که این طراحی لبخند دیجیتال است و لمینتها مستقیما توسط ماشین CAD متصل به همین کامپیوتر ساخته میشوند، کار نهایی دقیقا همان چیزی است که شما در نرم افزار دیده و تایید کردهاید. هر قدر که برای طراحی لبخند به درمان پیچیده تری نیاز باشد هزینه قیمت درمان هم به همان اندازه افزایش مییابد.

در مورد طراحی ديجيتالی لبخند کاملاً شبيه سيستم هاي قبلی می باشد و در مواردی تجويز می شود که ترکيبی از روکش و لمينت مورد نياز باشد ويا در گذشته از ونيرهاي کامپوزيتی استفاده شده باشد، چرا که نياز به تراشيدن سه چهارم محيط دندان را دارد. طراحی لبخند دیجیتال روشی درمانی در دندانپزشکی میباشد، که در آن ارزیابی رابطه، زیبایی شناسی بین دندانها، لثه، صورت و لبخند با استفاده از خطوط و نقشههای دیجیتالی که بر روی عکسهای چهره و دندان های فرد انجام میشود. بسیاری افراد وقتی تصمیم می گیرند لبخند خود را بهبود دهند علاوه بر بهره مند شدن از مزایای دندانپزشکی زیبایی می توانند از طرح لبخند دیجیتالی استفاده کنند که می تواند به استحکام دندان های باقی مانده نیز کمک کند، به مشکلات اساسی بپردازد و شما را بیشتر به داشتن لبخندی شفاف و براق ترغیب کند.

در داشتن لبخند زیبا اصول فراوانی وجود دارد که دندانپزشک زیبایی با تکیه بر این اصول اقدام به درمان طراحی لبخند می نماید. تصمیم برای آغاز هر روز را با یک تبسم می تواند تجربه درونی و بیرونی شما از زندگی را تغییر دهد، بنابراین تا جایی که ممکن است، هر روز لبخند به لب داشته باشید.

مدت درمان هر فرد و میزان هزینه درمان به مهارت دندانپزشک، نوع بیمه درمانی شخص، وضعیت بهداشتی دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. در طراحی لبخند دیجیتالی، با استفاده از فناوری و نرم افزارهای پیشرفته، از تصاویر و اطلاعاتی استفاده می شود که در مشاوره اولیه گرفته می شوند تا برای وضعیت خاص دندان ها و تقارن چهره شما ایده آل ترین لبخند را خلق طراحی لبخند دیجیتالی نماید. لبخندی که برای خود شما طراحی شده است- با استفاده از تصاویر، اطلاعات، و حتی پرسش هایی که راجع به شخصیت شما پرسیده می شود، طرح لبخند دیجیتالی لبخند بی نقصی برای چهره شما خلق خواهد کرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از طراحی لبخند دیجیتال چیست ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.