صرفه نکات سفر برای پیتسبورگ

[ad_1]

بسیاری از مردم فکر نمی کنم پیتسبورگ به عنوان یک مقصد توریستی اما این فولاد شهر ارائه می دهد صرفه مسافران هر دو جاذبه ها و معاملات است. برای جبران پذیرش به دانشگاه کارنگی موزه ها از جمله اندی وارهول موزه (بررسی برای تخفیف روز) شامل این جاذبه به صورت رایگان.

ماونت واشینگتن

ماونت واشینگتن (مردم محلی آن را به دوشنبه) ارائه می دهد بهترین نمایش پیتسبورگ. که قبلا به نام زغال سنگ هیل اشاره به اوایل معدن روز دوشنبه نظارت سه رودخانه و شهر خود. وجود دارد عجیب و جالب (یعنی گران) رستوران ها و مغازه ها در این منطقه است.

بسیار بودجه فکر مسافران می بازحمت حرکت کردن به بالا و پایین مون پیاده یا با ماشین. اما برای $1.75 با استفاده از funiculars یا inclines یک تجربه است. Monongahela شیب (کوتاه Mon شیب) باز در سال 1870 است که شدیدترین و قدیمی ترین شیب در ایالات متحده آن را اجرا می کند در این کشور قدیمی ترین ماشین کابل عملیات. نگاهی به نیم ساعت سوار کردن و پیاده روی را به صرفه جویی در پول.

Point State Park

نقطه پارک دولت نشسته در نوک پیتسبورگ مثلث طلایی (یا منطقه مرکزی کسب و کار) یک مقصد توریستی محبوب است. این است که در آن Allegheny و Monongahela رودخانه ها ادغام خواهند شد.

نقطه پارک دولت نیست و صرفا یک قطعه فضای سبز آن است که یک سایت تاریخی بزرگداشت جنگ فرانسه و هند. در سراسر پارک در حال بازسازی سنگر فورت پیت و 23 بناهای تاریخی و پلاک اجازه می دهد کالسکه به راه رفتن را از طریق تاریخ است. نکات برجسته عبارتند از: فورت پیت Blockhouse, یکی از قدیمی ترین و معتبر ساختمان در غرب پنسیلوانیا و البته بزرگ چشمه.

ورود به پارک رایگان است.

در فریکک هنر و مرکز تاریخی

واقع در 20 دقیقه شرق مرکز شهر پیتسبورگ و دسترسی با اتوبوس املاک و صنعتگر و هنر جمع آوری هنری رس فریکک یک روز سفر به گذشته است. وجود دارد هزینه پذیرش برای کلیتون اصلی املاک و اما Frick, هنر و مرکز تاریخی, زمینه, فریکک هنر, موزه اتومبیل و حمل و نقل موزه و گلخانه ها رایگان هستند و به خوبی به ارزش یک دیدار است.

بررسی برنامه به صورت رایگان و مذاکرات توسط داوطلبان.

پیتسبورگ بسیار بسیار بیشتر از فولاد شهر. هنر و تاریخ و طبیعت ارائه صرفه مسافر برخی از بودجه کشش و جاذبه است.

[ad_2]