شکل 4. ترکیب خانه هوشمند پیشرفته

پیشرفت بشر در زمینه اینترنت، الکترونیک و فناوری اطلاعات سبب شده است که رشد علم و تکنولوژی سرعت بیشتری پیدا کند. در دنیای مدرن امروز با پیشرفت تکنولوژی زباله ها دیگر پسماند غیر قابل استفاده به شمار نمی آیند، بلکه آنها برای تولید مجدد مواد و انرژی نیز کاربرد دارند. زندگی در دنیای امروز بسیار متفاوت است. سناریوی مشابهی ممکن است در جهت مخالف باشد، زمانی که یک دستگاه IoT پیامی دریافت می کند ممکن است از خانه هوشمند درخواست کند تا آن را رمزگشایی کند. یک مثال کاربردی تر، جایی است که چندین وسیله جدا شده مانند اجاق گاز، آرام پز و تابه روی اجاق گاز برای برآورده کردن درخواست ساکنین فعال هستند. کانکس مطبوعاتی معمولی این محصول همان کیوسک های مطبوعاتی قدیمی می باشد که با روی کار آمدن کانکس های کامپوزیتی کمی این روز ها کمرنگ شده اند.اما هزینه های پائین تراجرا و قیمت کمتر آن همچنان باعث حفظ این محصول در بازار شده است.

بنابراین، معمولاً روی رایانه های قدرتمندی که برای مقابله با منابع مورد نیاز ساخته شده اند، پردازش می شود. چالشهای زیر با این مدل شناخته شدهاند: ساختار رویدادها و دادههای پردازششده، پیکربندی سرویسها و آداپتورها برای مراحل پردازش، شامل پارامترهای ورودی و خروجی آنها، رابطهای سیستمهای خارجی برای سنجش دادهها و پاسخدهی با اجرای تراکنشها، ساختار برای رویدادها و داده های پردازش شده، تبدیل داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و تداوم. با این حال، به دلیل منابع محدود، اجرای RSA در دستگاه اینترنت اشیاء IOT تقریبا غیرممکن است، و بنابراین، شکاف امنیتی در اینترنت را باز می کند، جایی که مهاجمان ممکن است به راحتی از آن استفاده کنند. برای اجرای سیستم خانه های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا نیز روش های متفاوتی وجود دارد. نظرسنجیها و کارهای تحقیقاتی در مورد خانههای هوشمند، اینترنت اشیاء IOT و محاسبات ابری را به طور جداگانه پیدا کنیم که بر ویژگیها، ویژگیها، فناوریها و معایب منحصربهفرد آنها تأکید میکند. برای کارهای جامع یا رایج تر، سرور خانه هوشمند، داده ها را به ابر منتقل می کند و با استفاده از APIها، فرآیندهای رابط برنامه نویسی برنامه، وظایف را از راه دور در آن فعال می کند.

داشتن یک خانه ی هوشمند باعث می شود بتوانید کارهای زیادی را با زحمت کمتری انجام دهید. جایی که هر جزء، پشته عملیات خود را برای تولید خروجی منحصر به فرد خود انجام می دهد. با اشاره به مثال RSA، دستگاه IoT نیاز به تولید یک کلید رمزگذاری را آغاز می کند و بنابراین، یک پیام درخواستی را به برنامه RSA ارسال می کند که در رایانه خانه هوشمند اجرا می شود. این مثال جریان داده را در میان اجزای پیشرفته خانه هوشمند نشان می دهد. شکل 3 اجزای اصلی خانه هوشمند پیشرفته و قابلیت اتصال آنها را نشان می دهد. برای نشان دادن مزایای خانه هوشمند پیشرفته، ما از RSA، یک الگوریتم رمزنگاری نامتقارن قوی استفاده میکنیم که یک کلید عمومی و خصوصی تولید میکند و پیامها را رمزگذاری/رمزگشایی میکند. 3) تولید شبکه های WF از نمودارهای D/F. به شبکه LAN یک سرور و پایگاه داده آن متصل است. پردازش رویداد مربوط به ثبت و مدیریت رویدادهای از پیش تعریف شده در زمان واقعی است. ESP به طور موثر رویداد را مدیریت می کند، آن را تجزیه و تحلیل می کند و رخداد مناسب را انتخاب می کند. داشتن صفحه کنترل لمسی 7 اینچی، به همراه کنترل و دسترسی آسان از مزایای استفاده از این محصول خواهد بود.

در مرحله بعد، یک دستگاه اینترنت اشیاء IOT با استفاده از کلید رمزگذاری RSA که اخیراً ایجاد شده است، درخواستی را به رایانه خانه هوشمند برای رمزگذاری یک پیام ارسال می کند. به طور خلاصه، سناریوهای RSA استفاده از قدرت رایانش ابری، قابلیتهای محاسباتی ایمن خانه هوشمند و در پایان قدرت محدود دستگاه اینترنت اشیاء IOT را به تصویر میکشند. در این مقاله به بررسی تجهیزات مورد استفاده در پروژه های هوشمند سازی پرداختیم. 6. کانکس پانلی با ابعاد بزرگ در مواردی نیز با استفاده از پانل سازه ها و کمپ های بزرگی ساخته می شود که عمده استفاده آنها برای برپایی دفاتر اداری بزرگ در پروژه های ملی و عمرانی ، بیمارستان صحرایی ، مدارس در مناطق محروم ، آزمایشگاه و پژوهشگاه در مناطق دشتی و کویری ، مراکز درمانی حیوانات و پژوهشکده های زیست محیطی در مناطق طبیعی می باشد. سیستم های اکتیو نیز حضور دارند. علاوه بر این، لوازم خانگی اینترنت اشیاء IOT به اینترنت و شبکه LAN متصل می شوند و بنابراین خانه هوشمند را به اینترنت اشیاء IOT نیز گسترش می دهد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اموزش هوشمند سازی خانه ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.