شهر Leander تگزاس

[ad_1]

لیندر نام یکی از جوامع کوچک در شمال غربی منطقه مرکزی تگزاس در نزدیکی دریاچه تراویس و کوهستانی دریاچه. لیندر در واقع در اصل به نام بغداد و آن تاسیس شد در 17 جولای سال 1882. جامعه برای اولین بار تاسیس شد در اطراف یدلایمخیرات 1845 پس از مهاجران اصلی داده شد زمین کمک مالی در ازای خدمات خود را در تگزاس انقلاب است. بسیاری از مهاجران اصلی زندگی در کلبه شدند و در معرض حملات هند به طور منظم. بسیاری از کسب و کار در بغداد آن را به عنوان نامیده می شد و سپس تاسیس شدند در 1850s و اولین اداره پست افتتاح شد در سال 1858 پس از رنجرز تگزاس وارد کرده بود برای محافظت از اولین مهاجران از سرخپوستان و حملات مکرر. رنجرز ساخته شده فورت در 1850s که خواب بیش از شصت و در طول جنگ داخلی بسیاری از ساکنان بغداد پیوست جنوب و نیروهای مبارزه در جنگ است. نام این شهر تغییر یافت و در سال 1882 به لیندر و اولین مدرسه دولتی ساخته شده بود در دسامبر 5 سال 1893.

در سال 1871 شهروندان بغداد ساخته شده است دو داستان سنگ ساختمان و طبقه دوم مورد استفاده قرار گرفت برای جلسات محلی ماسونی سفارش. ساکنان سپس با تشکیل یک انجمن داوطلبانه برای ایجاد یک مدرسه جدید در منطقه و یک مدرسه جدید ساخته شده بود. مدرسه جدید سوزانده در سال 1938 و دانش آموزان مجبور به سفر به جورج تاون و یا آزادی هیل برای تحقق دولت مورد نیاز فارغ التحصیلی. در نوامبر سال 1938 یک مدرسه جدید ساخته شده بود. از آنجا که شهر کوچک شده بود در مرحله خط از آستین به Lampasas سال قبل در این شهرستان رشد کرده بود بر این اساس و برای اولین بار کلیسا, کلیسای متحد متدیست تاسیس شد در سال 1860. در اوایل 1890s جمعیت لیندر برآورد شد 329 مردم و از راه آهن تا به حال ساخته شده است یک خط راه آهن از یک مایل در شرق شهرستان آن را تا زمانی که بزرگ شد افسردگی هنگامی که جمعیت لیندر در واقع کاهش یافته است. کشاورزی بوده که شغل اولیه از ساکنان تا افسردگی و پس از آن بسیاری از مردان جوان به ارتش پیوست و در جنگ جهانی دوم. بسیاری از کلیساهای ساخته شده در آن از جمله لیندر کلیسای مسیح مری مارگارت کلیسای کاتولیک و کلیسای باپتیست لیندر. بسیاری از جاده ها ساخته شد در اطراف این زمان نیز هست و پس از ایالات متحده 183 ساخته شده بود ساکنان شروع به رفت و آمد به نزدیکی Austin برای کار. بسیاری از کسب و کارهای جدید ساخته شد در حدود همان زمان از جمله اولین بانک دولتی لیندر و مک فارلند, مواد غذایی و در ژانویه 21st, 1978, شهر لیندر گنجانیده شده بود و جو بیتس نامگذاری شد شهردار شهر کوچک.

امروز لیندر یک جامعه پر رونق با اتاق بازرگانی و یک زمین گلف به نام Crystal Falls, انجمن تئاتر و مدرن کتابخانه های عمومی با دسترسی به اینترنت و کافی شاپ همراه با رستوران های متعدد و تخت خواب و صبحانه کاروانهایی و دیگر اسکان و امکانات رفاهی برای بازدید کنندگان. این لیندر پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش ایجاد فعالیت های مختلف تفریحی برای تمام اعضای خانواده از جمله یک سری کنسرت, فیلم, در پارک آزادی متحرک. برخی از رستوران ها در نزدیکی لیندر شامل دودی Mo را در نزدیکی Liberty Hill, همراه با O’Leander کافه دیوار بزرگ و مودی و همچنین به عنوان یک چند غذای مکزیکی رستوران ها و پیتزا مفاصل و بسیاری از موسسات فست فود.

در حال حاضر شهرستان اداره شورا-مدیریت فرم از دولت و جمعیت لیندر برآورد شده است در بیش از 20 ، 000 ساکنان. لیندر واقع شده است در Williamson County حدود 22 مایلی شمال غربی از آستین. این شهرستان دارای رشد کرده و به سرعت از 2000 سرشماری زمانی که جمعیت بیش از 7500 با متنوع نژادی را تشکیل می دهند و همچنین به عنوان یک گروه متنوع از ساکنان از نظر سن. اگر چه بسیاری از ساکنان در نظر گرفته سفید در 83 درصد بسیاری از دیگر اقوام تماس لیندر و متوسط درآمد یک خانواده در لیندر است تنها بیش از $53,000 سالانه. دانش آموزان لیندر حضور در لیندر Independent School District مدارس که شامل مدارس ابتدایی و میانی و مدارس.

جامعه لیندر نام لیندر “گربه ماهی” قهوه ای, راه آهن, رسمی, و این شهرستان دارای یک مربع مساحت 7.5 مایل با تراکم جمعیت حدود 1016 نفر در هر مایل مربع است. ارتفاع از لیندر در مورد 978 پا و بخشی از شهر است که در حال حاضر در شهرستان تراویس به عنوان به خوبی به عنوان Williamson County, از آنجا که این شهر رشد کرده است تا به طور چشمگیری در سال های اخیر است. این شهرستان دارای چهار شهر و پارک ها از جمله ماسون کریک پارک Devine دریاچه پارک رابین Bledsoe پارک و بنبروک Ranch Park. وجود دارد بسیاری از فعالیت ها برای همه به خصوص سالمندان و برخی از فعالیت های ارشد شامل بزرگسالان فعال صبح و صبح باشگاه سفر روز. علاوه بر این که بغداد مرکز جامعه ارائه می دهد بسیاری از فعالیت برای سالمندان به هم و معاشرت.

لیندر در حال حاضر پر رونق شهرستان با بسیاری از جاذبه های, و همچنین بسیار نزدیک در مجاورت نزدیک Austin. آن است که بسیار در دسترس جامعه از آن واقع شده است در نزدیکی ایالات متحده 183 و بزرگراه دولت 29 و از آن خواهد شد و حتی بیشتر در دسترس پس از اتمام جدید رفت و آمد خط راه آهن که کنگره مترو تاسیس شده بین مرکز شهر آستین و لیندر. لیندر یک محل بزرگ برای دیدار و یا حتی در خانه تماس بگیرید تا مطمئن شوید که به بررسی لیندر هنگامی که شما در تگزاس مرکزی!

[ad_2]