سیشل هتل ها برای همه بودجه

[ad_1]

بنابراین شما به محدود کردن انتخاب های خود را برای یک مقصد تعطیلات پایین به بالا ده – و شاید اقیانوس هند در حال حاضر در بالای “باید” لیست. با منظره شگفتی در هر نوبت و همچنین به عنوان کامل آب و هوا و بکر سواحل شنی سفید, سیشل است مطمئن شوید که برای برنده بهترین گرمسیری مقصد. چه چیزی بیشتر وجود دارد یک انتخاب عالی از هتل ها در سیشل – واقع در یک تنوع زیبا از جزایر را تشکیل می دهند که سیشل – متناسب با انواع سلیقه و بودجه.

برای انتخاب خراب

در حال حاضر می آید مهم بیت – که در آن به ماندن در این قصیده کوتاه گرمسیری. وجود طیف گسترده ای از سیشل هتل ها اعم از لوکس نهایی از جزایر خصوصی به عجیب و جالب, family-run ساحلی هتل ها و مهمان خانه ها است. بسته به سلیقه و بودجه هر یک از هتل ها در سیشل در زیر ذکر شده را واجد شرایط به عنوان “بهترین”. آیا شما به دنبال یک مجلل آبگرم عقب نشینی و یا درمانی ساحل منظره – و یا هر دو ؟ آیا شما تمایل ناهارخوری زیبا و یا یک PADI dive centre و تنیس دادگاه ؟ زیر taster منو از هتل ها به شما یک ایده کلی از این نوع از محل اقامت و امکانات شما می توانید انتظار از سیشل هتل ها.

نهایی لوکس

پرواز به سیشل می رسند ویکتوریا در جزیره اصلی از Mahe. اگر این مقصد نهایی یکی از بهترین ماه جزیره هتل Banyan Tree, سیشل. آن’ لوکسی منصوب یک و دو خوابه ویلا یا نزدیک به ساحل و یا نشسته در دامنه کوه با نمایش های باور نکردنی. شما لذت بردن از استخر خصوصی خود را و sundeck برخی خصوصی, هوای آزاد, جت استخر. با سه رستوران, آبگرم, تنیس, باشگاه بدنسازی, این قسمت را نزد خود.

متناوبا به دنبال پابرهنه لوکس در یک خصوصي جزیره مرجانی – Denis جزیره است. خود در درون 375 هکتار احاطه شده توسط درخشان سفید, شن, کف دست نارگیل و صخره های مرجانی منحصر به فرد عقب نشینی است فقط 30 دقیقه از Mahe با هواپیما. هر یک از 25 فرد کلبه است با احتیاط قرار داده شده در جزیره حصول اطمینان از حفظ حریم خصوصی و انزوا. رستوران مشهور است برای آن لذت آشپزی با طیف گسترده ای از یک جداجدا سفارش داده شده و انتخاب Creole بوفه چیزی است که شما به طور کامل با هیئت مدیره کامل گزینه است. درمان های آبگرم موجود در اتاق و رفت و آمد مکرر دارای یک PADI dive centre, همراه با, قایقرانی, غواصی, تنیس, و طیف وسیعی از فعالیت های. شما حتی ممکن است درمان به ساحل barbeque.

بیشتر در صحرا

فقط 15 دقیقه با درجه از ماه است Praslin – جزیره یکی اکسپلورر فکر شده اند باید اصلی باغ عدن. با شاخ و برگ سرسبز از Vallee de Mai پارک ملی و شگفت انگیز از غول دو نارگیل از Coco de Mer درخت همراه با برخی از بهترین سواحل در هر نقطه شما ممکن است به توافق برسند.

در میان بسیاری از سیشل هتل های موجود در Praslin است Coco de Mer, هتل, نام, به افتخار بومی و منحصر به فرد نخل نارگیل به همین نام است. آن جایگاه نخست را در انس Bois de رز در ساحل جنوب غربی مناسب برای بهره گیری عاشقانه کوکتل در اسکله به عنوان مجموعه های خورشید. بزرگ ییلاقی به سبک اتاق در این هتل کوچک همه دریا رو و هر یک دارای یک تراس خصوصی و یا بالکن. دوستداران طبیعت را درک طبیعت هدایت دنباله و فضل بومی گیاهان و جانوران است.

در سراسر جزیره نهفته هتل l’archipel یکی دیگر از هتل کوچک با بزرگ کلبه اتاق با سبک verandas رو به اقیانوس هند است. اگر شما به دنبال یک محل برای استراحت و باز کردن از پیچ, هتل l’archipel می تواند فقط آنچه شما نیاز دارید. Chill out, استخر, sipping یک نوشیدنی طراوت, شادی کردن در پشت گذاشته لوکس از اواخر صبحانه یا گام خود را بر روی ایوان و لذت بردن از نمایش پانوراما قبل از رفتن به ساحل را با یک کتاب خوب. لذت بردن از دو رستوران و سالن و یا نوار ساحل و ورزشهای آبی.

(تقریبا) راز هتل های سیشل

در پایان مقابل از طیف سیشل هتل کوچک خواص منحصر به فرد هر کدام با خود جذابیت. این اغلب ترویج شده توسط سیشل دفتر گردشگری تحت ‘سیشل اسرار’ نام. Mahe جزیره هتل ها شامل فوق العاده طیف وسیعی از بوتیک خواص از باغ تنظیم لازار Picault به ساحلی محیط انس Soleil موج خروشان دریا و اقیانوس و خورشید رفت و آمد مکرر نزدیکی به ماه طولانی ترین ساحل. سیشل نیز ارائه می دهد طیف زیادی از مهمان خانه ها و خود کیترینگ آپارتمان ها و کلبه های ییلاقی در 3 اصلی جزایر Mahe, Praslin و La Digue. با راحت و تمیز کردن اتاق لذت بخش تنظیمات و مقدار زیادی از فرصت ها برای مستقل اکتشافات این خواص کوچکتر هستند گزینه خوبی است اگر شما در جستجوی ارزش های بزرگ و خیره کننده محل و چه چیزی بیشتر شما را جذب واقعی Creole روح!

سیشل هتل ارزش

اگر شما وسوسه به کتاب تعطیلات در حال حاضر به دنبال یک تور اپراتور است که دارای تخصص در هتل ها در سیشل. آنها را می دانم آنچه در دسترس است و می تواند کمک به پیدا کردن یک هتل است که مناسب شخصیت شما سبک و بودجه. اپراتور خود را باید به شما قیمت بر اساس بازگشت هوا بین جزیره پرواز و نقل و انتقالات اقامت در هتل و هر یک از گزینه های غذا به اطراف نگاه برای بهترین معامله را برای پول خود را. سپس استراحت و لذت بردن از انتظار شکوه تعطیلات – یکی از شما می خواهید به تکرار!

[ad_2]