سوالات آزمون آیین نامه موتورسیکلت 1400 [ 29 تست امتحان موتور ]

زمانی که شما به آمادگی لازم در این زمینه دست پیدا کنید، استرسی نداشته و به راحتی خواهید توانست در هر کدام از آزمونها قبول شوید. از بردن هرگونه کتاب، جزوه و هر دست نوشتهای خودداری کنید. ماده 9: هر نیمسال تحصیلی عبارت از 17 هفته آموزشی و دوره تابستانی برابر 6 هفته آموزشی است. آییننامه طراحی ساختمانها در برابر زلزله – استاندارد 2800 · کدام یک از موارد زیر در رابطه با سیلندر درست است ؟ واشری است که بین سیلندر و دیفرانسیل قرار می گیرد. واشری است که بین سرسیلندر موتور و بدنه اصلی آن قرار می گیرد. جواب: یکی از قطعات موتور از که به میل لنگ متصل می باشد. یکی از قطعات موتور است که به لنت متصل می باشد. موتور ظرفیت حمل ترک نشین را داشته باشد – کمک فنرها تنظیم و زنجیر لق باشد. داوطلبان فقط به صورت منفرد اجازه ترک اتاق آزمون را دارند . در صورت محرومیت به دلایل ذکر شده در این بند به داوطلب مربوطه پس از حداقل سه ماه از تاریخ محرومیت، اجازه ی شرکت مجدد در آزمون داده خواهد شد . دورۀ گزارشنویسی، در تاریخ چهارشنبه 99/10/17 از ساعت 10 تا 14 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

14- حداکثر سرعت در جاده های اصلی خارج از شهر در روز …
میزان رعایت فاصله طولی در جاده های برفی به ازای سرعت 45 کیلومتر در ساعت چند طول اتومبیل است ؟ شما به دنبال یک وسیله نقلیه دیگر بر روی یک جاده خیس رانندگی می کنید ، فاصله زمانی بین شما و اتومبیل جلویی چقدر باید باشد؟ 14- حداکثر سرعت در جاده های اصلی خارج از شهر در روز …… و در شب …… میباشد . حداکثر سرعت در راه های برون شهری غیر مسکونی در شب چند کیلومتر است ؟ Oct 17, 2019 – آزمون آیین نامه مقدماتی شماره: 17 از سری آزمون های 18 مرحله ای آیین نامه راهنمایی و رانندگی تست درایو می باشد. شما با یکبار دیدن مفهوم این تابلو در کتاب آیین نامه احتمالا می توانستید پاسخ صحیحی را به این سوال بدهید . در پایان نیز پاسخ های درست یا نادرست خود را بررسی کنید. سعی کنید آزمون های آزمایشی را جدی گرفته و سوالات آن ها را به خوبی بررسی و تحلیل کنید. بهترین راه این است که متقاضی ابتدا نمونه سوالات را بدون در نظر گرفتن زمان، مطالعه کرده و نکات لازم را یادداشت کند. به طور کلی برای قبولی در آزمون پایه یک، باید نکات زیر را مد نظر داشت.

هرنوع شرایط رقابتی برای انتخاب نمایندگان برتر، از جمله برگزاری آزمون را تعیین و اعمال نماید. مسیر را به کمک سایرین مسدود نماید. در شکل زیر به ترتیب حق تقدم عبور با کدام وسیله نقلیه است؟ در شکل زیر حق تقدم با کدام وسیله نقلیه است؟ تابلو به شکل مثلث به معنای تقاطع از کدام نوع تابلوها است؟ در تقاطع زیر حق تقدم عبور به ترتیب با کدام است؟ در شکل زیر، حق تقدم عبور به ترتیب با کدام است؟ در شکل زیر، حق تقدم عبور به ترتیب با کدام وسیله است؟ در تقاطع شکل زیر، حق تقدم عبور به ترتیب با کدام وسیله است؟ 11) به یک تقاطع نزدیک میشوید، چراغ راهنما خراب است، یک پلیس ترافیک علامت زیر را به شما می دهد، شما باید … 2- در حرکت با دنده عقب باید از فردی که در کنار شما در خودرو است، بخواهید به عقب نگاه کند. جهت قبولی در آزمون پایه ۱، باید در کنار خواندن کتاب آیین نامه، به زدن تست و خواندن نمونه سوالات سال جدید پرداخت. ببینید بهترین کار این است که هم نمونه سوال ها را بخوانید و هم کتاب جدید آیین نامه راهنمایی و رانندگی. برای آشنایی با سوالات میتوانید نمونه سوالات آیین نامه را بخوانید.

کد سمت راست را وارد نمایید.
ما روزانه بازخورد قبولی این سوالات داریم شما هم مثل بقیه بخوانید 100 درصد قبولید. برای قبولی در آزمون پایه ۱، خواندن نمونه سوالات کافیست یا باید کتاب آیین نامه را هم خواند؟ بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمیشود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش میدهد. ×. برای ثبت نظر راحتتر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. کد سمت راست را وارد نمایید. 3. مصدوم را تا حد ممکن از محل دور نمایید. برای مشاهده سایر محصولات ما بر روی لینک کلیک نمایید. به گزارش گروه خبرگزاری ایسنا، آزمون آیین نامه اصلی، امتحان آیین نامهای است که متقاضیان گواهینامه رانندگی برای اینکه بتوانند گواهینامه بگیرند، نیاز است تا در آن قبول شوند. در صورتی که کاربران بتوانند در آزمون آیین نامه آموزشگاه قبول شوند، مجوز لازم برای شرکت در آزمون آیین نامه نهایی به آنها داده میشود. در صورت قبولی در آزمون مقدماتی آییین نامه باید در آزمون اصلی آیین نامه که با حضور افسر راهنمایی و رانندگی گرفته خواهد شد حضور یابید.

گواهی نامه رانندگی
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ازمون ایین نامه کرمانشاه لطفا به بازدید از وب سایت ما.