سفر به Nandi تپه در بنگلور هند

[ad_1]

هفته گذشته من رفت و در سفر دوم یا باید بگویم من درایو را به Nandi تپه. این مکان نهفته است حدود 60-65 کیلومتر خارج از محدوده شهر بنگلور. برنامه ریزی یک سفر در اینجا در یک آخر هفته تنبل است یک ایده خوب, هنگامی که زمان کوتاه است و زمانی که یک نیاز به تغییر و زمان و محدودیت های تحمل نیست. Nandi تپه تاریخی قابل توجهی به دلیل تیپو سلطان, ببر از میسور( 1750-1799 A. D.) تا به حال یک قلعه ساخته شده در اینجا و حال خاص پوینت گوش مشخص شده به مجازات ستمكاران: آن است که به نام ‘تیپو را رها و به این دلیل سخت است تصور کنید. بعد در طول راج بریتانیا خداوند Cubbon ساخته شده Nandi تپه خود را به عنوان عقب نشینی تابستان. سفید-شسته شده و بی ادعا ییلاقی در حال حاضر یک صد سال هنوز هم می ایستد شهادت به این است.

از لحاظ جغرافیایی Nandi تپه بخشی از برابر کوه است و بنابراین بسیار بالا توسط کوه استانداردهای. ارتفاع آن است که صرف 1485 ft. بالاتر از سطح دريا. درایو به تپه جالب است به عنوان یکی عبور sleepy روستاها و اراضی کشاورزی.این ماهواره township از بنگلور به نام Devanahalli. تاکستان نقطه منطقه و مردم محلی در نزدیکی سرعت شکن (نمونه ای از جاده های هند), برگزاری, شاداب, شاداب خوشه انگور به فریب مشتریان است. ما خریداری یک دسته از انگور بنفش. آنها شیرین و دوست داشتنی عطر و طعم. در واقع تاکستان امروز به اندازه کافی تولید انگور برای قرار دادن ایالت کارناتاکا در شراب نقشه هند است.

این شراب دارای کیفیت و استانداردهای بین المللی و جای تعجب نیست که پس از انواع انگور رشد در اینجا شده است به خصوص در آورده از فرانسه اصلی تولید شراب منطقه اروپا و در واقع جهان است.بنگلور فوق العاده آب و هوا با پشتیبانی از طیف گسترده ای از گیاهان و جانوران.چه ناراحت کننده است که بی رحم زمین توسعه دهندگان رسیده بود شاخکهای خود به این دوست داشتنی سبز و دست نخورده زمین های روستایی. “Purvankara ملک” ادعا زشت تخته آویزان در جراحی شمشیربازی که زد برای نزدیک به یک و نیم کیلومتر است. یکی از شگفتی چگونه دولت به آسانی موافقت خود را با زمین های کشاورزی و دعوت از ساکنان شهر, برای از بین بردن زیبایی چنین سرسبز و پوشیده از سبزه استفاده کنم ،

یکی شروع می شود صعود تا Nandi تپه کاملا به طور ناگهانی به زودی پس از مزارع پایان. جاده ها خوب هستند و من هیچ شکایتی در اینجا. اما همانطور که با تمام درایوهای یک هشدار برای رفتن بر روی یک وسیله نقلیه را در شرایط خوب و یک تایر یدکی برای دیدار با هر شرایط اضطراری است. هنگامی که شما وجود دارد یک دفتر فروش بلیط ها که مبادرت به فروش بلیط ورودی برای Rs. 80/- در هر خودرو است که واقعا بسیار مناسب است. ماشین شما می تواند هنوز هم بالاتر از این نقطه به بعد تا هیچ عمودی بیشتر محدود به صعود. بالا, آب و هوا growsnoticeably کولر. اولین بار من رفته بود اینجا به من آموخت برای رفتن مجهز این زمان در اطراف, با یک ژاکت گرم. وجود دارد دلپذیر پیاده روی و مشاهده امتیاز به شما ارائه یک نمایش فوق العاده از دشت زیر. انگلیسی ها ساخته شده بود Nandi تپه تابستان خود را در گریز از منطقه ییلاقی خداوند Cubbon در حال حاضر به نام بعد از هند نخست وزیر سابق نهرو. این یک لذت برای دیدن باغ به خوبی نگهداری, با عجیب و غریب گل ها و درختان. ما صرف زمان طولانی کلیک کردن بر روی تصاویر با دوربین های ما.

آن را گرفتن به زمان ناهار تا ما بررسی به دولت برای اجرای رستوران وجود دارد (اجرا شده توسط کارناتاکا گردشگری سازمان توسعه. جمعیت هنوز نازک بنابراین ما صعود بهترین میز نزدیک پنجره ارائه یک نمای گسترده. این مواد غذایی ارائه شده در این رستوران خوب ارائه چند آشپزی کرایه و قیمت بسیار مناسب.

برای کسانی که بیشتر زمان خود را در دست یکی می توانید ببینید Nandi معبد در اینجا. من نمی توانستم به عنوان زمان در حال اجرا بود و ما تا به حال یک سفر بازگشت به خانه به پوشش داده شده در زمان مقرر محدود می کند.

آن است که توصیه می شود که با انتظارات بسیار بالا به Nandi تپه. آن است که یک تپه ایستگاه در معنای دقیق این اصطلاح به عنوان ما آن را می دانم در هند اگر چه آن را به شما ارائه با یک احساس از رفتن به یک است. برای یک, آن است که یک منطقه بسیار کوچک و در مرحله دوم آن است که دولت به طور کامل اجرا, بنابراین تجاری است که در حداقل نگه داشته. هیچ خرید انجام می شود در اینجا (خوشبختانه!) و نه شما را خراب برای انتخاب برای اقامت. آن است که بسیار آسان سفر به انجام برای مردم در عجله و یا کسانی که در بودجه رشته کفش. مراقب باشید ساکن میمون در اینجا آنها در حال فریبنده و بسیار ستمکار اگر آنها در خلق و خوی برای فساد. نه آزار دادن آنها و یا حمل مواد غذایی در دست های خود را که آنها می توانید دور به راحتی. نگه داشتن پنجره ها از ماشین خود را همیشه برای این موجودات بازیگوش می دانم که چگونه به دنبال از طریق پنجره و بررسی محتویات داخل.

در نهایت Nandi تپه است که یک محل عالی برای دوستداران طبیعت است. شما می توانید دید بسیاری از گونه های مختلف پرندگان و شنیدن بسیاری از جذاب پرنده های تماس. ارزش یک بازدید حداقل یک بار و یک ایده خوب را به دوستان اگر شما خسته از معمول مهمانی-خرید-پخت و پز در خانه معمول و تشنه هستند برای برخی, خوب, تازه,کوه هوا!

[ad_2]