سشوار مسافرتی 1200وات پرومکس مدل 1200S – ArayeshYab

به طور کلی دو حالت ترکیبی سرعت/حرارت و یک حالت باد سرد وجود دارد که می توان بسته به نیاز یکی از آن ها را انتخاب کرد. متمرکز کننده ی باد نیز از پلاستیک شفاف ساخته شده تا زیبایی بیشتری داشته باشد.به طور خلاصه سشوار Promax 1500F دارای موتور 1500 وات DC، فناوری تولید یون، دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت، حالت باد سرد بوده و با دسته ی تاشو و ولتاژ قابل تغییر برای استفاده در منزل و مخصوصاً مسافرت گزینه ی مناسبی است. باد سرد برای تثبیت حالت مو استفاده می شود. مدلهای متنوعشان با امکان تنظیم سرعت موتور، دمش هوا، ایجاد هوای گرم و سرد و … و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری میتواند بهصورت ممتد روشن بماند. در این مطلب به شما خواهیم گفت سشوار مسافرتی خوب چه ویژگی هایی دارد. باوجود وسایل آرایشی متفاوت هنوز هم خرید بهترین مارک سشوار بهعنوان یکی از مهمترین ارکان آرایش و پیرایش شناختهشده است و امکانات متعددی که امروزه این ابزارها را آراستهاند، بر کاربرد و گسترده استفاده آنها به طرز عجیبی افزودهاند. یکی از این امکانات همین صفحه دیجیتال است.

خرید سشوار مسافرتی
این محصول فقط یک سری متمرکز کننده برای صاف کردن مو دارد. البته توجه داشته باشید خرید سشوار با توان 1800 تا 2000 برای شما که موهای ضخیم تری دارید، مناسب تر است. این سشوار با ظاهری زیبا و سبک هدیه ای مناسب برای کودکان و نوجوانان و یا افرادی که بیشتر به سفر می روند مناسب می باشد. بنابراین می توان گفت که برای مسافرت یک سشوار ایده آل است؛ اما از آنجایی که قرار است حجم این دستگاه کم باشد موتور کم قدرت تری نسبت به سشوارهای خانگی یا حرفه ای دارد. روی دسته این سشوار زیبا و کاربردی ۳ دکمه تعبیه شده که آنها تنظیم حرارت سشوار و سرعت بیرون آمدن باد را به عهده دارند؛ بدین شکل که یک دکمه جهت ایجاد باد سرد به طور لحظه ای، یک دکمه ۳ حالت بدون حرارت، حرارت کم و حرارت زیاد و یک دکمه هم تنظیم ۳ حالت باد خاموش، سرعت کم و سرعت زیاد را به عهده دارد.

سشوار مسافرتی ارزان قیمت یکی از مهمترین و بهترین سوالات حین خرید سشوار این است که سشوار یونی چیست و چه کاربردی دارد؟ در مجموع با یک محصول جمع و جور اما قدرتمند و کاربردی مواجه هستید که می تواند تمامی نیازهای شما در یک سفر را برطرف کند. 3 – سبک و زیبا و با قیمت مناسب. بدنه ارگونومیک سشوار به علاوه وزن سبک این امکان را به شما می دهد تا بتوانید بدون زحمت و خستگی برای مدت طولانی سشوار را در دست گرفته و سهولت را در حمل و نقل را امکان پذیر می کند. این مدل هرچند دارای کیفیت خوب و کاربری آسان برای استفاده شخصی و در منزل می باشد اما مناسب استفاده آرایشگاهی نمی باشد. همه ی ما به یک سشوار حرفه ای بسیار عالی نیاز داریم تا از ان در استفاده شخصی و سالنی بهره مند شویم. سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7433 با موتور 2300 وات طراحی ارگونومیکی داشته و در استفاده از آن احساس راحتی خواهد داشت. موتور 1500F همان طور که از اسمش نیز پیداست توانی برابر 1500 وات دارد و ناگفته پیداست که از نوع DC است. این سشوار با موتور ۲۱۰۰ واتی از نوع DC، قدرت و سرعت را با هم آمیخته تا فرآیند خشک کردن و حالت دادن به موها سریع تر، بهتر و راحتتر از همیشه انجام شود.

بهترین مارک سشوار مسافرتی چیست؟
اگر سشوارهای چینی یا سرامیکی مجهز به فناوری مادون قرمز باشند ، امواج انرژی ایجاد می کنند که با نفوذ به مو حرارت را خشک می کند. از ویژگی های خاص این سشوار قابلیت تولید یون است که با تولید یون های منفی الکتریسیته ی ساکن روی مو را خنثی می کند. از دیگر ویژگیهای این سشوار میتوان به تولید باد سرد اشاره کرد، قابلیتی که باعث میشود. علاوه بر آن داشتن شات باد سرد کمک می کند که حالت موهای شما ماندگاری بهتری داشته باشد و آن را فیکس کند. بنابراین نمی توان پرتاب باد فوق العاده ای را از آن انتظار داشت اما برای مصارف کوتاه مدت گزینه ی مناسبی است. سشوار 1500 وات به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می تواند مورد حمل و مورد استفاده قرار گیرد. سشوار ۱۰۰۰ وات نوا مدلی است بسیار جذاب با کارکردی عالی که طراحی ویژه و قدرت آن موجب محبوبیت آن در بین آرایشگر ها شده است. کم حجم، ارزان و پر قدرت. این نوع موتور دارای اندازهی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده. سشوار مسافرتی اسکارلت جزع بهترین گزینه های سشوار قابل حمل و سبک بازار میباشد که با دوام بالا و قدرت خوب خود توانسته جایگاه ویژه در بین خریداران باز کند .