سرویس خواب کودک، تخت و کمد نوزاد

یکی از چیزهایی که مادران علاقه و ذوق زیادی برای آن دارند، جشن سیسمونی است. همچنین با معرفی طرح های زیبا و کاربردی تخت دو طبقه برای فضاهای محدود، امکان انتخاب و خرید را آسان سیسمونی نوزاد جدید 2016 تر نموده است. همچنین پوار بینی ( فین گیر) و قطره بینی ( قطره کلروسدیم) از مهم ترین وسایل بهداشتی در سیسمونی می باشند که از بدو تولد فرزندتان مورد استفاده می گردد. صندلی ماشین: بهترین و ایمن ترین راه برای اینکه فرزندتان را به ماشین به خانه ببرید داشتن صندلی نوزاد است بنابراین یک صندلی که به درستی نصب شده باشد در عقب ماشین خود داشته باشید و از قبل طرز قرار دادن نوزاد در صندلی را یاد بگیرید.

همچنین توجه کنید لباسی که تن نوزادتان می کنید باید دارای پا باشد تا بتوانید کمربند صندلی ماشین را به راحتی بین آن قرار دهید. همچنین در هوای سرد بهتر است یک کلاه نرم نیز در ساک لوازمی که با خود به بیمارستان برده اید، داشته باشید. همچنین تمامی وسایل محافظتی، از جمله محافظ و قفل های مخصوص کلید و لبه های نیز برای زمانی که کودکتان کنجکاوانه به این طرف و آن طرف خانه می رود بسیار کاربرد خواهد داشت.

همچنین اسباب بازی های موزیکال برای کودکان نوپا بسیار جذاب می باشد. پتو: برای پوشاندن نوزاد خود به یک پتو احتیاج دارید که معمولا بیمارستان این پتو را به شما می دهد اما اگر می خواهید از پتویی که خودتان برای نوزادتان تهیه کردید، استفاده کنید باید دقت داشته باشید که جنس پتو ضخیم باشد تا در هوای سرد از فرزندتان به خوبی محافظت کند. تا 4 ماهگی فرزندتان از وسایل درشت تر استفاده کنید تا خطری برای نوزاد نداشته باشد. شیشه شیر : در سایزهای مختلف که لا اقل یک کوچک و یک متوسط در سیسمونی نوزاد باشد – البته اگر کودک از شیر مادر و مستقیم از سینه تغذیه کند احتیاج به شیشه شیر تقریبا” مرتفع شده مگر برای مواقع خاص ولی خوب یکی اش در لیست سیسمونی در این مواقع هم بی فایده نخواهد بود . امروزه عمدتا” شیشه شیرهای شبیه سینه مادر یا همان نچرال ها (طبیعی) محبوبیت بیشتری دارند و اکثر برندها هم تمرکز خود را بروی تولید و بهینه سازی این لاین از شیشه شیرهایشان کرده اند .

در زمانی که احساس می کنید دیگر وقت آن است نوزادتان در اتاق خودش به خواب برود، بهترین وسیله برای مراقبت از او مانیتور های اتاق کودک می باشد. مشخصات عمومی سرویس خواب نوزاد مدل الکا eleka در رنگ سفید شامل تخت نوزاد – نوجوان، کمد و ویترین می باشد. از جمله سایر وسایل تغذیه شامل پستونک، شیشه شور، استریل کننده شیشه شیر، شیردوش و ظروف مخصوص غذای کودک می باشد. همینطور یک ست حوله فوق العاده قشنگ نبانی- پستونک و شیشه شیر چیکو- ست کامل بهداشتی پسرانه آمریکایی- پتوی دور پیچ فوق فوق فوق نرم و لطیف کارترز آمریکا – دستمال مرطوب و گوش پاک کن مادرکر- وان حمام و توری حمام خیلی نفس – اسفنج و لیف حمام – پارچه خشک کن نوزاد- سه سری جالباسی- پود صابون و خود صابون – یک سری کامل محصولات بهداشتی ماستلا شامل روغن ماساژ بچه – شامپو سر و بدن- لوسیون و کرم سوختگی- ست دارو خوری و دندونی خیلی قششششششنگ با کلاه حموم .

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از سیسمونی قیمت مناسب ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.