ساحل چپ لوکس

[ad_1]

پس از 45 دقیقه قایق سواری ما پیش از میلاد کشتی در اسکله در سمور خلیج در پندر جزیره یا “Penders” را به عنوان مردم محلی می گویند. دو Penders (شمال و جنوب سلیمان) بودند هنگامی که با یک گردن گسترده ای از زمین به عنوان شناخته شده هند Portage. باریک کانال لایروبی در سال 1903 به نفع کشتی بخار سفر از طریق جزایر خلیج فارس. جزیره باقی مانده است از هم جدا شده تا زمانی که یک خط پل در سال 1955 ساخته شده.

این Penders دارای آب و هوای معتدل و تعداد زیادی از پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی و تقریبا چهل ساحل نقاط دسترسی. جنوب پندر در حدود 10 درصد از جمعیت کمتر و جاده ها و بسیاری از طبیعی بکر و پوشش گیاهی است. شمال پندر بیشتر از جمعیت است. هیچ مرکز شهر اما وجود دارد یک مرکز خرید کوچک (Driftwood مرکز) با یک ایستگاه گاز, رستوران ها, فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه های مواد مخدر مشروب فروشگاه بانک و نانوایی.

ما درایو 15 متر از امید خلیج به شاعر یارو توچال و اسپا. ما در دیدار با فوق العاده دوستانه کارکنان در میز پذیرش. “چرا متوسل به نام شاعر یارو?” از من بپرسید. بعد از دو روز هیچ کس نمی تواند جواب مرا بدهد اما خیره کننده معماری و طراحی داخلی و آرامش رفت و آمد مکرر آن را آسان به درک.

همانطور که ما کشف رفت و آمد مکرر ما پیدا جامد چوب و گرانیت و نرم و رنگ با هم مخلوط کاملا برای کلی احساس گرما و راحتی. وجود دارد سه نوع از اقامت در رفت و آمد مکرر: ویلا و تسلیم اتاق. هر یک از این tastefully تزئین شده با در نظر مارینا و Bedwell هاربر. آن را آسان ببینید که چرا هر شاعر به ارزش وزن خود را در نمک را در پیدا کردن این زیبا و راحت رفت و آمد مکرر واقعا الهام بخش است.

رفتن مایل اضافی مشهود است در هر جزئیات از گرم حمام کف چوب جامد درب های کنار شومینه گرانیت مقابله با تاپس و خصوصی وان داغ, به انجمن خوش آمدید, کارت, chocolate truffles, حمام, لوازم آرایش و خورده حوله. کلبه ما دارای یک عرشه بخاری barbeque و وان آب داغ. آن را احساس می کند مانند کسی که واقعا مراقبت.

رفت و آمد مکرر ما باقی بماند می تواند یک رفت و آمد مکرر ماندن بدون درمان در Susurrus (“زمزمه صدا”) آبگرم بنابراین ما کتاب خودمان را برای یک ماساژ و پدیکور. آبگرم بزرگ با شش اتاق درمان. در خارج بر روی عرشه یک ماسه سنگ بخار غار کامل با یک آبشار بزرگ و جکوزی در پایین. خدمات گزینه ها عبارتند از لوله های بدن کاری ادامه داده اند, مانیکور, پدیکور ماساژ و درمان های زیبایی. هنگامی که ما ظهور پس از آن ما می توانید ببینید قناعت در هر یک از دیگر ،

پس از یک شیب در خصوصی ما وان آب داغ ما صرف یک شب آرام در کلبه ما مشرف به لنگرگاه. ما بیدار صبح روز بعد سر برای صبحانه در شفق قطبی, رستوران لوکس, اتاق ناهار خوری با توجه کارکنان. صبحانه بسیار عالی در خدمت برخی از بهترین “bennies” در سواحل غرب! بعد از آن شب ما بازگشت برای شام. ما به دنبال ما پیشخدمت آندرس’ پیشنهادات و تا حد زیادی به پاداش باشد. به عنوان ما نشستن در مقابل یک آتش گرم جرعه جرعه شراب قرمز با آندرس ما را در خدمت مواد غذایی بسیار عالی آن را آسان به ما در کلاس اول توچال! همه چیز در مورد شاعران یارو کلاس اول است.

مراجعه به مرکز فعالیت شگفتی ما را با آنچه در دسترس است. تماشای نهنگ اکو تور تاکستان تور ماهیگیری, قایقرانی, غواصی و قایقرانی. رفت و آمد مکرر دارای دو استخر شنا و مرکز تناسب اندام مجهز نیز هست.

برای تکمیل سفر ما به Penders ما بازدید تعدادی از کسب و کارهای محلی. این اولین بار است که خون استار گالری. ما می خواهم متوجه سوزان تیلور آثار هنری در سالن ناهار خوری در شاعر یارو. او گالری است که در انتهای جنوبی پندر جزیره و نمایش های باور نکردنی از کوه بیکر. نقاشی و هنر مردمی توسط سوزان تیلور و فرانک Ducote الهام گرفته از دریا و جزیره های اطراف.

ما اتمام Sahhali Oceanfront لوکس تخت خواب و صبحانه و دیدار با صاحبان جدید فرانک و میشل Hiebert. آنها به ما نشان می دهد خود را, جدیدترین بازسازی به خود دیدنی و جذاب امکانات رفاهی بالا در بلوط بلوف!

کارول هافمن در فرندل B&B است که خدای مهربان به ما نشان می دهد محل خود را حتی اگر او یک خانه پر از مهمان است. اتاق خواب بزرگ و راحت سالن مهمان هستند برجسته از این B&B.

جای خود را B&B است عمل کن و ژان دیلی بسیار دوستانه میزبان. آنها ارائه یک مجموعه خصوصی در طبقه پایین تر با یک ورودی خصوصی مشرف نیروی دریایی کانال. آن را به یک عرشه در نزدیکی آب برای کایاک و یا قایق رانی سازی. این یک محل عالی برای کایاک آن را به عنوان چهره های حفاظت شده کانال که در آن Mayne جزیره است.

رنسانس در گالری شما می توانید منحصر به فرد خرید طلا و جواهر خانگی و جستجو به صورت غیر معمول عتیقه. Peter & تسا Emmings’ Arcadia توسط دریا دارای یک استخر گرم وان آب داغ زمین تنیس و یک چند کوچک کابین. یک محل عالی برای تعطیلات خانواده. در امید خلیج مارینا پیدا کنیم پندر جزیره قایق پارویی اسکیموها. این است که کمی بزرگ محافظت نقطه برای راه اندازی یک کایاک ماجراجویی.

پس ما بعد از بررسی Penders ما ناهار خوردن در جزایر رستوران در شمال پندر در نزدیکی کشتی در اسکله. این رستوران زیبا در یک خانه بازسازی شده در آب و آن را در خدمت استثنایی مواد غذایی است. جورجینا, صاحب, اول رای آشپز و فوق العاده میزبان. در خارج از فصل او باعث می شود یک تلاش واقعی را به جامعه با هم است. برخی از حوادث شامل یک “آشپز مهمان” شب “هنرمند گرسنه شب” و یک حزب پیژامه. بازدید گردشگران همیشه خوش آمدید. ما وعده غذایی خوشمزه است و بیابان های الهی هستند.

روز بعد ما سر حوض کشتی به بازگشت به ویکتوریا. برای سال های من شنیدن در مورد همبرگر خدمت در “موضع” در حوض کشتی. من یکی را امتحان کنید. من نا امید نمی شود.

P. S. در مورد شما نمی دانم, سواحل غرب کانادا است که اغلب به (ریشخند) به عنوان “ساحل چپ.”

[ad_2]