زنان می توانند ادرار کردن – هر مکان/ هر زمان (ویلچر و تخت محدود) به روز شده

[ad_1]

شما محدود به یک صندلی چرخدار است ؟ آیا می دانید هر کسی محدود به یک صندلی چرخدار است ؟ است که آن را سخت را برای شما را به بالا و پایین از صندلی توالت? آیا دوست دارید به طور مستقل? آیا دوست دارید به سفر ؟ آیا ادرار را در این غیر ممکن است و شرم آور برای شما ؟ اگر جواب شما بله است ،

چند سال پیش من تا به حال اورژانس عمل جراحی بر روی زانو های من و من می تواند راه رفتن نیست برای چند ماه. من هرگز احساس درماندگی در زندگی من است. در گذشته من همیشه قادر به پرش به بیرون از رختخواب و رفتن به حمام در خود من بدون هیچ مشکل. زمانی که من در صندلی چرخدار محدود من احساس مانند یک نورد فرد مرده. من در استقلال بود و چه دور از من.

ناگهان من نیاز به کمک فقط به در و خارج شدن از رختخواب. من تا به حال به کمک به یک صندلی چرخدار که من صرف تمام روز تا به من کمک کرده بود دوباره به رختخواب در شب.

من نیاز به کمک برای رسیدن به هر بار حمام کردن طبیعت نامیده می شود. چیزی بسیار عادی و ساده تبدیل شده بود به یک عمده تولید به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در یک تلفن همراه صفحه اصلی.

ناگهان معلول…. کمک!

شرم آور ترین مشکل فقط رفتن به حمام. من تا به حال به از دست دادن کرامت من وقتی کسی دیگری بود برای کمک به من ایستاده برهنه کردن و به من کمک نشستن بر روی توالت. من احساس تحقیر و درمانده است.

وقتی که من نیاز به کمک من تا به حال به تماس با یک دوست که آمد به صورت اسان گشت. من کاملا بی فایده است. من تا به حال ذهن من دست من و آغوش. تمام من از دست رفته من بودند ،

دوست من تا به حال به چرخ من در این مدت طولانی باریک راهرو و سپس فشار و من را به یک حمام کوچک بود که هرگز برای طراحی یک صندلی چرخدار. من تا به حال به ممانعت دردناکی چند مرحله و پس از آن من تا به حال به تا حدی برداشته بر روی کمد.

آیا این صدا آشنا است ؟

راز:

من خوش شانس بود. من به یاد بازگشت به زمانی که من جوانتر بودم و استفاده می شود به حمل و نقل من, عمه سالمندان به دکتر قرار ملاقات. او با استفاده از این خارجی ادرار است که او را قادر به ایستادن و ادرار کردن و یا او می تواند از آن استفاده کنید در حالی که نشسته در صندلی چرخدار.

من به یاد داشته باشید زمانی که او برای اولین بار در مورد این جدید فوق العاده کوچک محل ادرار است که به شدت زندگی خود را تغییر. این یک دستگاه برای زنان ساخته شده است که می تواند تضعیف داخل لباس های خود را و تا به حال یک لوله که خورد به استفاده مجدد وینیل کیسه.

من به او در مورد مشکل من و او به من گفت که در آن می تواند خریداری شود. من دستور داد آن را بلافاصله و دوباره وارد نژاد بشر است.

پرستو در حال حاضر این عمل درست انجام شده است از صندلی چرخدار و هیچ کس نیاز به دانستن. من می توانم آن را خودم و بدون کمک.

من می خوانم با خودم از من صندلی چرخدار و بدون کمک! بله!!!

من می توانم ادرار توسط خودم در حالی که در تخت خود را در شب و حتی بدون نیاز به خارج. بله!!!

من تا به حال لوله طولانی اجرا به یک شیشه در طول شب و من می توانم ادرار به راحتی و آزادانه و بدون ترک تخت من.

هواپیما سفر:

در طول ماه گذشته محدود به صندلی چرخدار من تا به حال به طور غیر منتظره سفر با هواپیما برای دیدن خواهرم. من در ابتدا وحشتزده به این دلیل ساده من نمی دانم که چگونه من که قرار بود به ادرار کردن در حالی که در هواپیما.

بعد از چند دقیقه متوجه شدم که من می توانم با استفاده از کمی ادرار دستگاه به طور پراکنده در صندلی هواپیما و هیچ کس تا کنون خواهد بود عاقل تر.

من آلوده دامان من با یک پتو استفاده می شود به جمع آوری کیسه های بستن گردن به یک گره و هنگامی که انجام شده قرار داده و آن را به “برف” کیسه و پرسید: این پرواز به دور از آن. او پرسید: اگر من احساس بهتر و با یک آه بزرگ من می توانم صادقانه بگویم بله.

از صندلی به زندگی است.

زمانی که من قادر به راه رفتن دوباره من هنوز هم تا به حال مشکل گرفتن بالا و پایین از صندلی. این بار من جواب. من می تواند ایستادن و رفتن با استفاده از my little secret.

زنان در پاسخ به مرد تنها مزیت!

دلایل چرا شما نیاز به یک محل ادرار:

1. آن ورقه پنهانی در زیر لباس و یک لوله که جریان را به یک وینیل یکبار مصرف/کیسه های قابل استفاده مجدد.

2. آن خارجی است و آسان برای مدیریت و به اندازه کافی کوچک به جا در کیف پول خود را.

3. آن را به شما می دهد استقلال در طول روز و شب.

4. شما نمی نیاز به برداشته شود به خارج از صندلی چرخدار خود را به استفاده از.

5. هنگامی که در یک فروشگاه یا رستوران شما می توانید استفاده از را ادرار و هدف از لوله پلاستیکی به توالت.

6. می توان با استفاده از نشستن در صندلی خود را در هواپیما.

7. می توان با استفاده از نشستن در صندلی خود را در یک ماشین.

8. می توان در تخت با اتصال شیلنگ های بلند برای یکبار مصرف کیسه های پلاستیکی و یا شیشه.

9. می تواند ایستادن و ادرار.

10. می تواند توسط بزرگسالان و کودکان است.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد… جا…

زنان! بیدار:

همه زنان و برخی از مردان نیاز به دانستن در مورد این دستگاه و چگونگی آن می تواند کمک به مردم با مشکل toileting. تبدیل شدن به مستقل در این فوق العاده مهم است بخشی از زندگی روزمره خود.

با تشکر از شما برای خواندن مقاله من. لطفا اجازه دهید من از شما بشنوم.

کپی رایت 2006 لیندا Meckler

[ad_2]