ریمپ و داینو تیونینگ مجموعه شینیگامی، افزایش توان و کاهش مصرف سوخت تضمینی

روتز یکی از قدیمی ترین نوع سوپرشارژ ها به حساب می آید که از دو عدد روتور پرهدار تشکیل شده است. سیستم ورودی هوا در خودرو، نقش مهمی در نحوه عملکرد موتور دارد و یکی از اصلیترین بخشهای تنفس پیشرانه، همین عبور جریان هوا است؛ از سوی دیگر، هوای واردشده به موتور، باید عاری از هرگونه ریزگرد باشد؛ زیرا ورود ریزگردها به داخل موتور، باعث کاهش طول عمر آن میشود. خودروهای معمولی می افزاید.از سوی دیگر اصطکاک کمتر و افزایش قدرت پیشرانه در دورهای پایین، می تواند در کاهش مصرف سوخت نیز موثر باشد.بنابراین هدرز در واقع یک قطعه بازنگری شده است که به جای منیفولدخروجی چدنی خودروها نصب میشود.یکی از مزایای هدرز ها ، نصب ساده آن هاست که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام است اما طراحی و ساخت یک هدرز حرفه ای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نیست.در دنیای امروزی طراحی بهینه اجزای تیونینگ موتور، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزارهای حرفه ای چون gt power امکان پذیر است.از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت.

هدرز انجین ارت ۲۰۶ برای جلوگیری از ازدهام دود ، باید به جای استفاده از منیفولد خروج دود ، از هدرز استفاده کنیم. تا به امروز ۴ نسل از رنو مگان معرفی شده که نسل دوم آن از سال ۲۰۰۶ به صورت وارداتی و از سال ۱۳۸۷ به صورت مونتاژی وارد بازار ایران شد. امروز یه سراتو کوپ داریم، که برای چکاپ، ریمپ و داینوتیونینگ مراجعه کردند. عامل کلیدی که می تواند راندمان موتور اتومبیل شما را افزایش دهد افزودن جریان هوای ورودی و بهبود تخلیه گازهای خروجی از موتور است . در مرحله بعد استفاده از سوپاپ با زمانبندی متغیر و ریمپ کردن ماشین فوق العاده می توانند بر افزایش شتاب تاثیر گذار باشد. بهتر است کل خروجی دود، از هدرز تا انتها با استیل قطورتر تعویض شود، در غیر این صورت با یک گله اسببخار وحشی خداحافظی کنید! هدرز نیز قطعهای است که به تخلیه بهتر گازهای خروجی کمک میکند. با تعویض منیفلد چدنی با هدرز XU7 بر روی این موتورشاهد افزایش عملکرد 7 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه و همچنین افزایش گشتاور موتور در تمام دورهای کارکرد خودرو خواهیم بود.

1. باعث مصرف سوخت بیشتر و تولید CO بیشتر و همچنین بالا رفتن دمای گازهای خروجی می شود. هرچه جرقه با کیفیت و قدرت بیشتری صورت گیرید احتراق بهتری در موتور ایجاد می گردد. این افراد همواره به دنبال راهی برای افزایش قدرت ، سرعت ، پایداری و به طورکلی راهی کوتاه و سریع برای تیونینگ کردن اتومبیل خود هستند . در طول ضربه اگزوز ، یک روش خوب برای از دست دادن قدرت موتور از طریق فشار عقب است. منیفولد ورودی هم توسط لیز با روش سندبلست( پاک سازی سطح با دمیدن ماسه با فشار زیاد) پاکسازی و سپس چکش کاری شده. سپس کل سطح بدنه، بتونه و استر شده. برای اطمینان از عملکرد حداکثر و جلوگیری از نقص های مبدل، موتور خود را در حالت خوب تنظیم کنید، اما اگر جایگزینی لازم است، مبدل کاتالیزوری عملکرد ما جریان اگزوز مطلوب را فراهم می کند و انتشار خودرو خود را قانونی می کند.

خودروبانک در خلال تیونینگها و رندرهای اختصاصی خود به دنا نیز با توجه فروش مناسبی که در بازار داخل داشته، نگاهی ویژهای کرده و این خودروی پرفروش را زیر تیغ جراحی خود برده تا از این محصول ایران خودرو یک خودروی اسپرت و حرفهای بسازد و با کیت بدنه و دیگر تغییرات فنی و ظاهری، چهره و باطن دنا را خشنتر و جدیتر از گذشته کند. هيوندايي كوپه در رده قيمتي 40 ميليون در بازار ايران جزء كوپههاي بيرقيب است و در اين كلاس رقيب ديگري در بازار ندارد. هيوندايي كوپه جزو يكي از طراحيهاي زيباي هيوندايي محسوب ميشود كه توانسته نظر افراد زيادي را به خود جلب كند. کاربراتور و در سوپاپ هم(که ظاهر پولیش شده و براق داشتن) مورد فلسفه ی تنفر از چیزاهای درخشنده ی لیز قرار گرفتن که به همه جای ماشین سرایت کرده. آیا با ریمپ مشکلی برای گرفتن معاینه فنی هدرز پراید پیش نمی آید؟ که هم برای استفاده ی شهری کاملا مناسبه و هم عملکرد مناسبی با بنزین 91 اکتان کالیفرنیا داره.

هدرز یا کیت مکش
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویسهای تخصصی ما، میتوانید با شمارههای مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. هيوندايي كوپه يكي از محدود خودروهاي ارزان قيمت كوپه در كشور ماست كه به دليل قيمت پايين و طراحي مناسب فروش بسيار خوبي را در خارج و داخل كشور تجربه كرده است. هي قيمت ببرين بالا ! قيمت اين خودرو مناسب بوده و امكانات خوبي هم دارد. از دیگر لوازم نصب شده روی این خودرو میتوان به هدرز تمام استیل AFTER و لولهکشی تمام استیل تا منبع STI سوبارو، رینگ و پیستون فورج ویسکو، شاتون ایگل، میل سوپاپ 272 FB، واشر سرسيلندر كومتيك، پيچ سرسيلندر ARP، یاتاقان ACL، سوزن انژکتور بوش 1000cc، وایر مگناکور، رگلاتور سوخت و مپسنسور AEM، توربو Garet GT Red، اینترکولر، واتر متانول دو نازل و کمک فنرهای ادجاست (تین) اشاره کرد. تو حرف اکثر تون اشاره به مصرف بیشتر سوخت موتور بود!