رزین چیست؟

مشخصات فنی
خواص رزین های اپوکسی بسته به نوع آن ، بسته به نوع انتخاب ترکیبات فرمولاسیون ، نسبت های نسبی آنها ، تنظیمات پردازش و فرمول و محیط قسمت نهایی می تواند متفاوت باشد.

مانند هر کلاس دیگر رزین (به عنوان مثال وینیل ، پلی استر) تهیه یک جدول جامع از خواص برای هر فرمولاسیون ممکن دشوار است. جدول 6-28 مختصراً در مورد برخی از مهمترین ویژگی های برخی تنظیمات اساسی اپوکسی ارائه شده است. داده ها به خواننده اجازه می دهد مقایسه های گسترده ای از سکته های مغزی با داده های مشابه سایر پلاستیک ها انجام دهد. سرانجام ، مشاوره با فرمول سازهای اپوکسی و بررسی برگه ها / ادبیات داده فروشنده ، به همراه تست های موثر و کاربردی ، مناسب ترین پایگاه داده را برای تصمیم گیری های طراحی فراهم می کند.

لثه های اپوکسی چهارچوبی است که از تار و سفت کننده تشکیل شده است. با مخلوط کردن دو بخش ، یک واکنش ترکیبی با این هدف اتفاق می افتد که تار مایع قدم به قدم در یک پلاستیک قوی جامد می شود.

نتیجه یک سطح درخشان و روشن است. برای بی دردسر ، من به عنوان یک قاعده از عبارت “شیره” استفاده می کنم و نه “شیره اپوکسی”. صمغ فقط در صنعت و کشتی سازی مورد استفاده قرار نمی گیرد ، بلکه علاوه بر این در کار کاری نیز هست. به این ترتیب غیر از پیشخوان های آشپزخانه می توان به طور مشابه کف ، میز ، عکس ، زینت یا چهره انداخت.

استفاده از تار در صنایع دستی

الگوی استفاده از آدامس در کار ، از ایالات متحده ، کانادا و استرالیا سرچشمه گرفته است. در اروپا ، نوآوری هنوز هم عمدتاً مخفی است. با استفاده از تار می توانید موانعی را به نمایش بگذارید که با درخشندگی ، درخشش ، روشنایی و عمیق بودن خود را مجذوب خود می کنند. رنگ های سایه دار یا مواد اضافه شده مختلف به زمین اضافه می شوند. با چیدن اثر زمین هنری ، نوع پرتاب ، رنگ و مواد اضافی می توان تأثیرات مختلفی را ایجاد کرد. در واقع ، حتی صنعتگران آدامس با تجربه هرگز روند یادگیری را کامل نکرده اند.

در صورتی که دوست دارید تست کنید ، کار با تار را گرامی می دارید. از تار نیز می توان برای تکمیل نقشه ها ، عکس ها و تصاویر (ساخته شده از روغن ، اکریلیک ، جوهر مشروبات الکلی ، آبرنگ ، جوهر ، رسانه های مخلوط شده و غیره استفاده کرد) با یک درخشش ساخته شده و علاوه بر این می توان آنها را از نور UV و اثرات مکانیکی به همین ترتیب می توانید از اپوکسی بر روی چوب نیز استفاده کنید ، جدول جریان اپوکسی خود را بسازید و یا صنایع دستی ژئود خود را با آن ایجاد کنید.

پیچ و مهره های صنایع دستی

مورد نیاز شما برای کارهای هنری Pitch را تأمین می کند

بهترین اپوکسی Pitch برای تخصص ها

منبع : https://haadish.com/shop/material/resin/