راهنمای خرید ردیاب خودرو آهنربایی – تابناک

بههیچوجه و تحت هیچ شرایطی از زیر خودرو ، حتی در شدیدترین تکانها کنده نخواهد شد. این دارایی می تواند وسایل مختلفی مثل اتومبیل، موتور سیکلت و حتی دارایی های ارزشمندی مانند طلا و جواهرات باشد. مهم تر از همه این وسایل سلامت جانی افراد اهمیت بسیار زیادی دارد. برای مثال در ردیاب های شخصی قابلیت شنود و درخواست کمک اضطراری یا s.o.s ویژگی هایی بسیاری حیاتی و مهم اند. جالب است بدانید که باتری که در این ردیاب استفاده شده است، از نوع لیتیوم یونی می باشد که همراه با جعبه ردیاب ارائه شده است و تنها نکته منفی در مورد این ردیاب این است که برای شارژ کامل شما باید چند ساعتی را صبر کنید که شاید برای شما زیاد مهم نباشد. از بهترین نمونه های این تجهیزات می توان به انواع ردیاب خودرو آهنربایی اشاره کرد. ردیاب خودرو را میتوان در هر محلی از خودرو نصب کرد. از جمله مهمترین کاربردهایی که ردیاب خودرو دارد به مواردی مانند ردیابی مجرمین متواری، سیستم مدیریت ناوگان و ردیابی کانتینرها، حفاظت کردن از خودروهای شخصی و ردیابی خودروهای امانتی میتوان اشاره کرد.

حتی می توانید برای حیوانات خود به استفاده از یک ردیاب شخصی هم بپردازید. به عنوان یک مالک شخصی یا مدیر یک شرکت حمل و نقل شما نیز برای تامین امنیت خودروهایتان دغدغه های بسیاری دارید و می دانید دیگر استفاده از دزدگیر ها چاره راه نیست. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید بسیاری از تولیدکنندگان خودرو، جی پی اس را در خودرو نصب می کنند و نیازی به خرید جداگانه جی پی اس نیست. این نوع دزدگیر ها عمر زیادی در بازار ایران ندارند. پس مسلما در استفاده از انواع دزدگیر ها، بادیگارد های افراد، سیستم های هوشمند ضد سرق و موارد مشابه ضعف هایی وجود دارد و باید از نسل بعدی تکنولوژی های امنیتی یعنی ردیاب خودرو، اشخاص و یا حیوانات استفاده کنید. در ردیاب هایی که برای خودروها استفاده می شوند امکانات بیشتری هم وجود دارد. در مدلی از ردیاب خودرو که منبع تامین نیروی برق مورد نیاز خود را از باطری خودرو تامین می نمایند، نیاز به سیم کشی به محل نصب ردیاب می باشد. این ردیاب حجم کمی دارد و به راحتی قابل مخفی سازی در ماشین می باشد.از مزایای این ردیاب داشتن باتری داخلی است که در صورت قطع برق خودرو قادر به ثبت مسیر است.

همینطور ممکن است از طریق نرم افزار دستکاری شده به گوشی تلفن همراه شما دسترسی پیدا کنند که این خیلی خطرناک است . جهت نصب و راه اندازی ردیاب در ابتدا بعد از تعیین مدل درخواستی باید یک سیم کارت دارای شارژ کافی و اینترنت نزد خود داشته باشید که نصاب در زمان نصب ردیاب آن را داخل دستگاه قرار میدهد و همچنین به یک گوشی هوشمند نیاز دارید که برنامه ردیابی را روی آن نصب کرده و در هر زمان بتوانید از سامانه ردیابی استفاده نمایید. نرم افزار ردیاب، داده ها را در دسترس گوشی های هوشمندی که قابلیت اتصال GPS دارند قرار می دهد که این نرم افزار از طریق GPRS اطلاعات مربوط به هر دستگاه را از روی سرور کامپیوتر مرکزی خوانده و به کاربر ارائه می دهد. این ردیاب باقابلیت نصب ساده و آسانی که دارد موجب می شود تا کاربری ردیاب افراد را هم کنار ردیابی خودرو داشته باشد. در برخی موارد استفاده از یک جی پی اس ساده نیز می تواند ما را به هدف مان نزدیک کند.

همکاران ما پاسخگوی سؤالات و ابهامات شما هستند. همچنین در برخی از مدل های ردیاب که به عنوان ردیاب دیاگ خودرو شناخته می شوند، امکان خاموش کردن خودرو از راه دور تنها با ارسال یک پیامک برای شما وجود دارد. عملکرد ردیاب به این صورت هست که موقعیت را از ماهواره های جی پی اس دریافت کرده و با استفاده از بستر اینترنت سیم کارت داخل دستگاه این اطلاعات را به سرور ردیابی ارسال میکند و شما از طریق پنل ردیابی یا نرم افزار ردیابی به این اطلاعات دسترسی پیدا میکنید در نتیجه در صورت نبود سیم کارت امکان مشاهده اطلاعات دستگاه را از راه دور نخواهید داشت. بدین صورت که وقتی خودرو از محدوده خاصی خارج شده و یا به آن وارد شد برای شما پیامک های اطلاع رسانی ارسال شود. در زندگی تمام انسان ها دارایی ارزشمندی وجود دارد که همیشه بابت آن نگرانی و دغدغه داریم. اگر تمام راه های امنیتی که در برخورد با چنین مشکلاتی به وجود آمده اند کارایی لازم را داشتند، طبیعتا نباید هیچ نگرانی دیگری باقی می ماند.