راهنمای خرید درب ضد سرقت لوکس و با کیفیت

برای خرید درب ضد سرقت نیاز به دانش حداقلی در مورد مزایا و ساختار ان دارید، امروزه به دلیل افزایش تنوع درب های موجود در بازار شما نمی توانید بدون مشاوره دقیق خرید انجام دهید زیرا چند نکته کلیدی در مورد کیفیت وجود دارد که دانستن نیاز به تحقیق و مطالعه دارد.

شاید وزن درب یا ضخامت چهارچوب در ظاهر تاثیر گذار نباشد اما به شدت در استحکام و ماندگاری ان موثر است و طول عمر درب های ضد سرقت به این موضوع بستگی دارد.

مواردی که قبل از خرید درب ضد سرقت باید بدانید

قفل های اثر انگشتی برای مراکز اداری بسیار مناسب هستند. قفل های اثر انگشتی در گروه قفل های دیجیتال قرار می گیرند. در ادامه انواع روکش درب ضد سرقت مورد بررسی قرار گرفته است. این قفل ها دارای چند کارت هستند که می تواند در اختیار اعضای خانواده قرار داده شود.

این شرکت ها خصوصیات منحصربفرد خودشان را دارند و قیمت آن ها یکسان نمی باشد. متاسفانه در درب های ارزان از عایق استفاده نمی شود و این مسئله مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت. این نوع دربها معمولا به عنوان دربهای ارزان قیمت در بازار شناخته میشوند و قابلیت نصب چشمی و 4 لولای قابل رگلاژ شدن را دارند. شما می توانید قیمت محصولات تولیدی ما را با سایر رقبا در این زمینه مقایسه نماید آنگاه به این موضوع پی خواهید برد که محصولات ما از قیمت بسیار عالی نیز برخوردار است یکی از فواید بسیار فوق العاده کالای ما نصب بسیار آسان و راحت آن می باشد که وقت زیادی نیاز نیست برای نصب آن صرف نماید.

عایق بندی درب ها را جدی بگیرید

در اطراف آن نیاز است تا از لاستیک های درزگیر استفاده شود که بتواند از ورود گرد و خاک جلوگیری نماید. درب های آتش نشانی دارای لاستیک نسوز هستند که با افزایش دمای محیط منبسط شده و مانع عبور دود می شوند ، بنابراین فضای مناسبی را برای جلوگیری از نفوذ گرما و آتش به سایر قسمت ها ایجاد می کند.

همه محصولات درب ضد سرقت افرامهر با کیفیت بوده و تنها عامل ایجاد کننده تفاوت قیمت در این محصولات جنس رویه درب و نوع یراق آلات به کار رفته می باشد. به طور کلی، مانند سایر اجناس موجود در بازار از بین درب های ضد سرقت نیز درب های ترک از کیفیت و قیمت بیشتری برخوردار هستند و درب های چینی نیز مثل سایر اجناس ساخت این کشور کیفیت بالایی ندارند و به همین نسبت قیمت پایین تری نیز دارند.

در سطح آن، این امکان را فراهم میکند تا این دربها را با طراحیهای متنوعتر و رنگ آمیزیهای بیشتری ببینیم. یک تکنولوژی خوبی که در مسیر درب ضد سرقت پیاده سازی شده است: کنترلر درون جعبه درب ساخته شده، و کنترلر به شما امکان میدهد تا در طول دوره کار، سفتی مجاور درب را به جعبه درب تنظیم کنید.

ابتدا از فروشگاههای معتبر مغزی جدید را خریداری کنید. این مدل قفل از اولین انواع قفل های ضد سرقت است که وارد بازار شد. سنسورهای هشدار دهنده ضد سرقت به این صورت عمل می کنند که اگر سارقان چند بار رمز ورود را اشتباه وارد کنند و یا اینکه بخواهند با ضربه اقدام به باز کردن درب نمایند، آلارم قفل به صدا در می آید.

قفل های دیجیتال مجهز به سنسورهای هشدار دهنده ضد سرقت، ضد حریق و ضد شوک می باشند. استراکچر: اسکلت اصلی تشکیل دهنده درب ضد سرقت است که نقش مهمی در کیفیت و امنیت درب ایفا میکند. حتما هنگام خرید باید به نکات مختلفی توجه کنید تا علاوه بر قیمت خوب صاحب درب با کیفیت نیز شوید.

برخی افراد سودجو با کپی برداری از محصولات ما شانس خود را برای سود بیشتر در بازار نیز امتحان کرده اند اما مشتریان عزیز و افراد کشورمان باید کاملا هوشیار باشند که محصولات ما دارای برچسب کیفیت بر روی کالای خود است که حتما به این نکته قبل از خرید نیز توجه داشته باشند. نکته جالب توجه دیگری که در خصوص درب های فلزی این است که این درب ها علاوه بر توانایی عایق شدن در برابر صوت، حرارت و برودت ، در برابر تغییرات گوناگون دما نیز تاب بر نداشته و شکل فیزیکی خود را حفظ می کنند.

این درب ها یادآور دری های خانههای روستایی و مزرعه های هستند. این درب ها یا به صورت مستقیم وارد و یا توسط نمایندگی های درب ضد سرقت ترک، مونتاژ می شوند. برای باز کردن درب های ضد سرقت با استفاده از برخی از انواع قفل کارتی، نیاز به تماس مستقیم کارت با قفل می باشد.

قفل درب ضد سرقت کارتی چیست

برخی دیگر از انواع قفل های ضد سرقت کارتی، از طریق امواج رادیویی باز می شوند. برای خرید درب ضد سرقت رویه فلزی سهند درب میتوانید از دو طریق اقدام کنید. در مقایسه با قفل های ضد سرقت هوشمند، از قفل های ضد سرقت کلیدی بیشتر استفاده می شود. البته کمتر بودن قیمت قفل درب ضد سرقت کلیدی نیز در محبوبیت بیشتر آن ها، بی تاثیر نیست.

در این نوع همه ارتباطات از طریق همان کارت صورت گرفته و هیچ ارتباطی بین قفل و نرم افزار نیست. قفل کارتی آنلاین نوع دیگری است که باز و بسته شدن آن از طریق سیستم وایرلسی که به نرم افزار اصلی متصل است، انجام می شود. و همانطور که می دانید اگر دستگیره نباشد، باز و بسته کردن درب مشکل خواهد بود.