دوچرخه ثابت را به کمک این 11 نکته مهم و تاثیرگذار خریداری کنید

در فروشگاه دلوکس کالا بسیاری از مدل های دوچرخه ثابت خانگی در قیمت های متنوع در دسترس بوده و شما میتوانید بررسی و مقایسه خود را انجام داده و با چند کلیک بهترین خرید را برای خانه و خانواده خود انجام دهید. قیمت دوچرخه اسپینینگ در انواع برندهای مختلف متفاوت است و باید با توجه به بودجه و نیازتان بهترین خرید دوچرخه اسپینینگ انجام دهید. برندهای آذیموس، جی کی اکسر، اسپرتک، آیرون مستر، و بسیاری دیگر از انواع دوچرخه ثابت خانگی را هم میتوان به عنوان مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی مطرح کرد. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم دوچرخه ثابت اسپینینگ ارزان را با کیفیت عالی در برندهای مطرح دنیا به شما عرضه می کند. در زمان خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ علاوه بر توجه به قیمت دوچرخه ثابت اسپینینگ باید به کیفیت دوچرخه ثابت اسپینینگ نیز توجه داشته باشید تا بتوانید مدت زمان طولانی از خرید دوچرخه اسپینینگ استفاده کنید. به عنوان یک صاحب باشگاه یا کسی که به دنبال تهیه لوازم ورزشی خانگی است، هیچ چیز سخت تر از خرید تجهیزات مورد نیاز برای بدون داشتن برنامه ای مشخص نیست.

به دلیل اتومات نبودن مکانیزم عملکرد دوچرخه اسپینینگ امکان وجود برنامه های از پیش تعیین شده نیز نمیباشد. دوچرخه های ثابت همانطور که بالا گفتیم به دو دسته ی دوچرخه ثابت نشسته و ایستاده تقیسم می شوند اما نوع دیگری از دوچرخه های ثابت وجود دارد به اسم دوچرخه اسپینیگ که نوع فوق حرفه ی دوچرخه ها می باشد که در ادامه برایتان مدل های دوچرخه ثابت را شرح می دهیم. علت آن نیز ترش هورمون اندوکانابینوئیدها است که در اثر انجام فعالیتهای هوازی به وجود میآید و باعث خوشحالی و افزایش رضایت افراد میشود. طبق تحقیقات انجام شده، هر ساله نیمی از افراد بزرگسال تلاش می کنند تا وزن خود را به روش های مختلفی کاهش دهند؛ روش هایی مانند گرفتن رژیم غذایی، رفتن به باشگاه، خرید لوازم ورزشی، خرید مکمل های غدایی و غیره. با استفاده از وزن سبک تر با تکرار بیشتر، به عنوان مثال، بلند کردن 1 کیلوگرم 20 بار تکرار به جای 10 کیلوگرم 2 بار تکرار، متابولیسم خود را افزایش دهید و به افزایش توده عضلانی خود کمک کنید. برای شروع، 3 تا 4 بار در هفته و به مدت 30 دقیقه پیاده روی کنید. بر اساس گزارش دانشگاه هاروارد، تخمین زده می شود که یک فرد 70 کیلوگرمی، در هر 30 دقیقه پیاده روی با سرعت متوسط 6 کیلومتر در ساعت، حدود 167 کالری می سوزاند.

دانشمندان براین باورند که ورزش های هوازی در تقویت خلاقیت و مهارتهای حل مسئله موثر است و به نویسندگان، موسیقیدانان، مهندسان، و هر فرد دیگری که روی پروژه ای کار میکند، کمک میکند تا تصمیم درست بگیرید و در این فرآیند خلاقیت خود را به رخ دیگران بکشد. امروزه شرکت دوچرخه سازی جاینت به سمت ساخت دوچرخه جاینت تالون 3 2020 و دیگر مدلها روی اورده است تا مشتریان بسیاری به سمت خود جذب کند. این افراد زمان نشستن روی دوچرخه کمی خودشان را به سمت جلو می آورند تا فشار روی کمرشان به کمترین حد ممکن برسانند. اما استفاده از دوچرخه به مرور زمان با بزرگتر شدنمان به سمت فراموشی کشیده شد و مگر در مواردی نادر به سراغ دوچرخه نمیرویم. 6. اهمیت کمک چرخ ها را به فراموشی نسپارید،افتادن مکرر دخترتان را از ادامه تلاش برای یادگیری دلسرد می کند. با کمک دوچرخه اسپینینگ از ذخایر بدن تان انرژی بیشتری می کشید و سبب سوزاندن آنها و افزایش استقامت عضلات تان خواهید شد. با استفاده مداوم از دوچرخه ثابت اسپینینگ می توانید سیستم قلبی-عروقی خود را نیز ارتقا دهید و از سلامتی بیشتری نیز برخوردار شوید.

با توجه به توضیحات ارائه شده، اگر قصد خرید دوچرخه ثابت برای فعالیت هوازی، چربیسوزی و تقویت سیستم قلبی-عروقی را دارید دوچرخه ایستاده برای شما مناسبتر خواهد بود. دوچرخه های ثابت در دو نوع تولید میشوند دوچرخه های ثابت ایستاده و دوچرخه ثابت نشسته مدلهای نشسته این دوچرخه ها طرفدار زیادی دارد و بدلیل اینکه فشار کمی به کمر وارد میکند طرفدار زیادی دارد اگر به دنبال کاهش وزن هستید و دوست دارید در خانه یک ورزش هوازی کامل داشته باشید به یک دوچرخه ثابت و تردمیل نیاز دارید به کمک این دو دستگاه میتوانید هم ورزش مناسب داشته باشید و هم وزن خود را کاهش دهید. یوگا یک تمرین مناسب و محبوب جهت کاهش وزن و استرس می باشد. طبق تحقیقات دانشگاه هاروارد گفته می شود که یک فرد 70 کیلوگرمی، حدود 260 کالری در هر 30 دقیقه دوچرخه سواری با دوچرخه ثابت و سرعت متوسط 20 کیلومتر در ساعت می سوزاند. طبق گزارشات دانشگاه هاروارد تخمین زده می شو که یک فرد 70 کیلوگرمی در هر نیم ساعت شنا تقریباً 233 کالری می سوزاند. در حالی که معمولاً یوگا به عنوان یک ورزش لاغرکننده در نظر گرفته نمیشود، اما مقدار قابل توجهی کالری میسوزاند و مزایای زیادی برای سلامت فرد دارد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خرید دوچرخه ثابت در شیپور وب سایت خود باشید.