دستور العمل ها و برندها از همبرگر گیاهی

[ad_1]

وجود دارد همبرگر به سبک بتس که اصلا حاوی گوشت است. این بتس ساخته شده از یا سبزیجات و آجیل و حبوبات و قارچ و محصولات لبنی و تخم مرغ و گندم و سویا. شهرت همبرگر تر شد شایع از طریق پادشاه برگر رستوران. در حال حاضر شما در پیدا کردن گرسنه جک هاروی را و مترو و دیگر رستوران های زنجیره ای مانند denny’s, هارد راک, کافه, یاقوت سه شنبه, Johnny Rockets و قرمز رابین. از این رو در گیاهی کشورهایی مانند هند و حتی KFC و مک دونالد خدمت می کنند.

برگر گیاهی مارک

در اکثر فروشگاه های مواد غذایی مارک های مختلف حمل برگر محصولات. آنچه اکثر مردم انجام دهید این است که سعی کنید از این مارک های مختلف تا زمانی که آنها پیدا کردن یکی که مناسب جوانه های چشایی خود را.

امی آلی تگزاس برگر – با توجه به وجود انواع مختلف همبرگر, این است که یکی از دوست داشتنی ترین طعم. آن است که اشاره کباب واقعی و بافت.

بوکا برگر بوداده عطر و طعم پیاز – این همبرگر خوش طعم و دلچسب. آن را خارج از غرفه را از بقیه همبرگر با بوی پیاز و قارچ. آن است که در برجسته ارگانیک و منظم انواع.

Gardenburger گیاهی Medley – این است که ساخته شده از سبزیجات و جویدنی جایگزین گوشت. آن ها در واقع سبک تر و دارای فیبر بالا است.

بوکا همبرگر اصلی وگان برگر – این برگر است که بسیار گوشتی و بافت جویدنی. همچنین کم چربی نسبت به سایر.

مورنینگ مزارع Grillers نخست – بسیاری از این به عنوان بهترین مزه است و بسته به واقعی برگر.

Isadora منجمد رفتن مهره همبرگر – این تند و دیوانه و فوق العاده خوشمزه است. این در واقع ساخته شده در بریتیش کلمبیا Saturna جزیره است.

برگر گیاهی, دستور العمل

قارچ برگر گیاهی – از قارچ نزدیک به بافت و طعم گوشت که پخته شده با استفاده از قارچ می تواند اضافه کردن عطر و طعم به خود patty. شما همچنین می توانید اضافه کردن و لوبیا چيتي را به همبرگر خود را سرشار از پروتئین و فیبر است.

مواد لازم برای این دستور غذا شامل: 1 پیاز (خرد شده) 2 قاشق غذاخوری روغن نباتی 1 حبه سیر (خرد شده) ½ قاشق چای خوری زیره سبز 3 تکه پیاز سبز (تکه), 0.75 فنجان قارچ تازه (خرد شده) 1 قاشق چای خوری جعفری, 1 15oz. می توانید از لوبیا چیتی, پخت و پز, روغن, نمک و فلفل.

اول سرخ کرده و سیر و پیاز را در روغن زیتون حدود 3-5 دقیقه. تا زمانی که پیاز نرم شدن. و سپس اضافه کردن زیره سبز و پیاز و قارچ. طبخ این برای یکی دیگر از 5 دقیقه. تا زمانی که قارچ پخته شده. بعد از این مجموعه کنار گذاشته است.

گام بعدی این است که به خمیر لوبیا با استفاده از گوشت کوب سیب زمینی یا چنگال. شما همچنین می توانید با استفاده از یک پردازنده مواد غذایی فقط مطمئن شوید که شما خمیر آن را به خوبی. و سپس اضافه کردن قارچ به دانه های خود را قبل از اضافه کردن جعفری و فلفل و نمک. هم بزنید همه چیز هست.

بعدی, شکل مخلوط خود را به شکل بتس. پس از آن حرارت 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون. طبخ هر patty تا خود را به قهوه ای تبدیل می شود و به خوبی انجام می شود. این را تنها 3 دقیقه. برای هر طرف.

[ad_2]