دریافت نام صاحب حساب از شماره شبا بانک سپه

برای افزایش امنیت و حفظ اطلاعات بانکی خود، بهتر است که از رمز دوم یکبار مصرف استفاده کنید و اطلاعات کارت بانکی را در اختیار دیگران قرار ندهید. در پنجره کوچکی که باز میشود گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» را انتخاب و در صفحه آخر «درخواست صدور رمز دوم یک بار مصرف» را تایید کنید. در این مرحله نیز گزینه «فعال/غیرفعال سازی رمز یکبار مصرف کارت» را انتخاب کرده و از لیست ظاهر شده رمز دوم یک بار مصرف، کارت مد نظر خود را فعال کنید. اکنون میزان موجودی قابل برداشت به شما نمایش داده میشود، در صورت تمایل به تسویه حساب، عبارت «تسویه در لحظه» را لمس کنید و سپس «تایید» را انتخاب کنید. در نرمافزار همراه بانک گردشگری تنها کافیست در منوی اصلی به بخش «عملیات کارت» رفته و در آنجا گزینه «فعال/غیرفعال سازی رمز یک بار مصرف کارت» را بزنید. روش دوم: روش دوم فعالسازی رمز یکبار مصرف این بانک نیز مبتنی بر استفاده از بستر اینترنت بانک است. لازمه فعالسازی این نرم افزار، مراجعه حضوری به شعبه است. دقت داشته باشید که این مراحل امکان انجام داخل شعبه را نیز دارند و میتوانید با مراجعه حضوری نیز رمز دوم پویا دریافت کنید.

نرمافزار ارس حالت عمومی دارد و اگر رمز ورود به آن را یک بار تنظیم کنید دیگر نیازی به تنظیم مجدد نیست و در هر بار ورود به نرمافزار ارس، رمز یک بار مصرف خود برای همه بانکها را میتوانید مشاهده کنید. مشتریان بانکها میتوانند برای انجام تراکنشهای بالاتر از این مبلغ کماکان به شعب بانکها مراجعه کنند. به این معنی که اگر مشتری یا متصدی بانک یک یا چند رقم از “شبا” را اشتباه وارد کند، سیستم با کنترل محتوای “شبا” به او اعلام می کند که اشتباهی رخ داده است و باید “شبا” ی وارد شده مجددا کنترل شود. توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مطابق با استاندارد 13616-iso. تعریف و تبیین شده است و بزودی در تمام.. ما در اینجا نحوه دریافت این شماره را در برخی از بانک های معروفتر در ایران آموزش خواهیم داد و سپس چگونگی دریافت شماره شبا را در باقی بانک ها ارائه خواهیم داد. جهت دریافت شماره شبای سپرده خود نزد این بانک. همچنین، لینک ورود به بخش محاسبه شماره شبای انواع بانک ها در این بخش قرار داده شده است. سقف کارت به کارت بانک سپه در همراه کارت و سایر اپلیکیشن های پرداخت، روزانه 3 میلیون تومان است.

سامانه های حواله الکترونیکی کشور«ساتنا» و «پایا» بر اساس «شبا» فعالیت می کنند، بنابراین دانستن «شبا»ی حساب برای انجام حواله بین بانک ها برای همه مشتریان بانک ها ضرورت دارد. و یا برای اطمینان از صحیح بودن شماره شبا ، آن را در قسمت شماره حساب بانکی ایران وارد نمایید و سپس بر روی دکمه دریافت شماره سپرده کلیک نمایید تا نام و شماره سپرده نمایش داده شود. عبارتند از ارقامی که به منظور حصول اطمینان از دریافت و ارسال کامل و بدون نقص یا تحریف «شبا»، بر مبنای مندرجات درونی «شبا» محاسبه و به عنوان بخش الزامی «شبا» بدان افزوده می شوند. همچنین کارمزد انتقال وجه پایا و ساتنا بسیار کمتر از کارمزد انتقال کارت به کارت است که میتوانید از سرویس محاسبه کارمزد انتقال وجه آن را محاسبه کنید. یکی از مهم ترین قابلیت هایی که شما می توانید از طریق شماره شبا استفاده کنید، انتقال و دریافت وجه از طریق ساتنا و پایا می باشد که این تنها یکی از قابلیت های شماره شبا می باشد.

یکی از بهترین مزیت های دیگر این امکان بانکی سقف انتقال شبا بانک ملی است که تا سقف پنجاه میلیون تومان را به راحتی می توانید از طریق پایا یا ساتنا انتقال دهید. جهت راحتی بیشتر کاربران راننده، قابلیت «تسویه در لحظه» به اپلیکیشن رانندگان اسنپ اضافه شده است. در روند فعالسازی، شعبه با اتمام ثبت درخواست، یک کد QR در اختیار شما قرار میدهد که در حین فعالسازی نرمافزار رمزساز ایران زمین باید از آن استفاده کنید. بانک قرضالحسنه رسالت نیز روش ارائه رمز دوم پویا روی بستر موبایلبانک را مدنظر قرار داده و برای فعالسازی آن امکان استفاده از یکی از دو روش اینترنت بانک و موبایل بانک وجود دارد. با مراجعه به اینترنتبانک ایرانزمین و مراجعه به منوی مربوطه، میتوانید فعالسازی رمز یکبار مصرف را در صفحه اصلی حساب بانکی خود انجام دهید. با تایید این روش از این پس شما توانایی استفاده از رمز دوم یک بار مصرف در سامانه همراه بانک را دارید که البته از خود نرمافزار نیز میتوانید آن را فعال کنید. اگرچه در بیشتر بانکها برای یافتن شماره شبا باید از شماره حساب استفاده کرد، اما استفاده از سامانه «رده» روش بسیار آسانتری را در اختیار شما قرار میدهد.