درمارولر برای درمان جای جوش و آکنه چه مزایا و معایبی دارد؟

اگر میخواهید پوستی شاداب و صافی داشته باشید درمارولر تیتانیومی بهترین دستگاه برای این کار. ضخامت این سوزنها در حد میکرون و طول آنها از 0.2 تا 3 (دو دهم تا سه) میلیمتر است.درمارولر 0.5 میل DRS با وجود سادگی، اثرات معجزهآسای آن در برخی موارد حتی بیش از روشهای بسیار گران قیمت و پیشرفتهی موجود است. ضخامت این سوزنها در حد میکرون و طول آنها از 0.2 تا 3 (دو دهم تا سه) میلیمتر است. اساس کار این دستگاه به این ترتیب می باشد که توسط دستگاه سوراخ های ریزی در سطح پوست ایجاد می شود و سپس سوزن های خیلی ظریف این دستگاه به داخل لایه عمقی تر پوست ( درم ) نفوذ می کنند و این عمل به تحریک کلاژن سازی منجر می شود و نتایج اعجاب انگیز شفاف سازی و تجدید بافت ها ی پوست و ترمیم آنهارا سرعت می بخشد.

جدی ترین اثر جانبی پوست ، عفونت است که در صورت استفاده نکردن از درمارولر تمیز و ضد عفونی شده اتفاق می افتد و باکتری روی دستگاه از نفر قبلی به پوست شما منتقل می شود که وضعیت را بدتر خواهد کرد. آثار جانبی اندک: بر خلاف دیگر درمان­های مخرب با آثار جانبی دردناک مانند التهاب، سوزش، اختلاف افزایش رنگدانه، از بین رفتن رنگ پوست و حساسیت به نور خورشید، میکرونیدلینگ، آثار جانبی بسیار اندکی دارد.

برای نواحی­ ضخیم­تر پوست، شما برای دستیابی به بهترین مزایای میکرونیدلینگ، باید سوزن 1.00 میلی­متری را درمارولر سایز 2 به کار گیرید. در این روش در واقع منفذ هاو کانال ها زیری که توسط سوزن های ظریف درمارولر روی پوست شما ایجاد می شود ، پوست را مجبور به ساخت کلاژن برای ترمیم آن منافذ میکند .

به نقطه شروع برمی گردیم و ابزار را روشن کرده و دوباره در جهت عمودی روی پوست می زنیم ، فقط حتما این دستگاه را روی تمام قسمت های پوست بکشید و بعد زمانی که کل صورت را پوشش دادید، می توانید با آب کل صورت را بشویید و البته آبی که پزشک به شما می گوید و حتما اطمینان حاصل کنید که درمارولر دوباره ضد عفونی و پاکسازی شده باشد.