درباره کلش آو کلنز

طلسم به عنوان یک پشتیبانی از نیروها عمل می کند و می تواند آنها را در طول جنگ تقویت کرده و سلامت آنها را تقویت کند. طلسم ها در کارخانه طلسم ساخته و ذخیره می شوند. حداکثر طلسم قابل استفاده در نبرد 13 طلسم است. (از جمله طلسم قلعه قبیله) جادوها ، مانند نیروها ، دو نوع دارند ، ساده و تاریک. بیشتر جادوها رایج برای حمایت از نیروهای خود و به دست آوردن فضای بیشتر استفاده می شوند ، اما بیشتر جادوها تاریک برای آسیب رساندن به یک دهکده دشمن و فضای کمتری طراحی شده اند.

قبیله
در ابتدای بازی بنایی مخروبه در گوشه نقشه وجود دارد. با ترمیم آن ، می توانید وارد یکی از انجمن های بازی با نام قبیله شوید. با پیوستن به قبیله ، بازیکن می تواند در فعالیت های گروهی مانند جنگ قبیله ای ، چالش های چند نفره و لیگ و بحث و گفتگو شرکت کند. قبیله توسط شخصی به نام رهبر اداره می شود. رهبر کسی است که یک قبیله را ایجاد می کند اما می تواند کناره گیری کند و آن را به هر کس که می خواهد واگذار کند. رهبر مردم را به عنوان دستیار انتخاب می کند تا قبیله را بهتر اداره کنند. به این افراد برخورد دهنده گفته می شود و آنها توانایی شروع جنگ و بیرون راندن مردم و انجام کارهای مختلف را دارند. بزرگان جانبازانی هستند که وقت خود را در قبیله گذرانده و توانایی های محدودی مانند شلیک اعضای معمولی یا اعضای آن را دارند. اعضای معمولی پایین ترین طبقه قبیله هستند که هیچ اختیاری در قبیله ندارند و تازه وارد قبیله هستند. جنگ قبیله ای فعالیت گروهی است که افراد قبیله در آن شرکت می کنند. رهبر یا دستیار آن می تواند با حضور افراد منتخب جنگ را آغاز کند. در این جنگ ، دو قبیله با یکدیگر روبرو هستند. یک روز برای آماده سازی و روز دیگر برای نبرد است. در روز نبرد ، افراد شرکت کننده در جنگ می توانند دو حمله را انجام دهند. در بهترین حالت ، یک بازیکن می تواند شش ستاره برای قبیله خود کسب کند. قبیله ای با بیشترین تعداد ستاره یا بیشترین درصد تخریب برنده است. در بروزرسانی اکتبر 2018 ویژگی دیگری به نام Tribal War League به بازی اضافه شد. در این لیگ ، هفت قبیله در هفت روز با هم می جنگند و دو قبیله که بهترین عملکرد را برای بدست آوردن ستاره ها به دسته بالاتر صعود می کنند ، و قبایل پایین که دارای عملکرد ضعیفی دارند ، در رده های پایین قرار می گیرند. با شرکت در لیگ علاوه بر کسب منابع می توانید یک مدال لیگ نیز بدست آورید.

بازار یابی
Clash of Clans در آوریل 2013 ، به همراه Hay Day ، 279 میلیون دلار درآمد کسب کرد. این بازی روزانه 2.5 میلیون دلار درآمد دارد که از 8.5 میلیون کاربر کسب کرده است. نرم افزار کاربردی این بازی در دوره از دسامبر 2012 تا مه 2013 یکی از 5 نرم افزار برتر نرم افزار از نظر بارگیری بود. نرم افزار کاربردی این بازی سومین بازی پرفروش در App Store و Google Play بوده است.

ادامه مطلب مقاله.