دادن – لازم نیست آن را حذف کنید

[ad_1]

دادن® ساخته شده که اولین آن در سال 1937 ایجاد شده توسط هورمل مواد غذایی و نظامی آن را به یک ارزش اصلی برای تغذیه سربازان ما در طول جنگ جهانی دوم. (سربازان در حال چندین مورد علاقه نام برای این محصول جدید که در حال چاپ نیست اما آنها هنوز هم مورد استقبال گوشت در هر شکل.) در مقابل خانه آن مواجه نگردند قفسه های خانه دار همه کاره بود و ارائه یک وعده غذایی سریع برای بچه ها. در حالی که بسیاری از حدس و گمان است که با نام مخفف “چاشنی ژامبون” مدیران در هورمل در حال صحبت کردن است. البته در 30s که می تواند پیش بینی کند که همان کلمه (با حروف کوچک) خواهد label ایمیل های ناخواسته.

پس از جنگ جهانی دوم به خاک هاوایی در آغوش گوشت کنسرو شده که در دستگاه گوارش شده بود و آن را بخشی از خود را طبخ. سرخ شده دادن و برنج یک غذای محبوب است که خورده بود هر زمان از روز و با چه ترکیبی بهتر از فراوان آناناس به بالا این نوظهور شوق. به این بعد بیشتر دادن خورده است در 50 ما دولت از هر جای دیگری و آنها را بدون عذر خواهی. یک رکورد 7 میلیون قوطی دادن محصولات خریداری شده در هر سال. حتی برخی از محبوب ترین ها رستوران های فست فود از ویژگی های آن را در منوی خود را.

اگر چه آمریکایی اصلی این منحصر به فرد کنسرو گوشت گسترش محبوبیت آن در سراسر جهان و طرفداران در همه جا قرار داده اند خود را قومی تمبر بر روی آن. در فیلیپین چند به خوبی شناخته شده رستوران ویژگی های آن را به طور انحصاری ارائه بسیاری از غذاهای لذیذ. برای Brits دادن ‘n chips در مورد تنوع ملی خود را جزء اصلی fish n chips. (با مقدار زیادی از سرکه). در جزیره گوام مصرف تاپ 16 قوطی های هر فرد در هر سال است. در حالی که شما را پیدا خواهد کرد این محصول در هر نقطه در آفریقا بیشتر از آمریکای جنوبی یا غربی اروپا دادن است لذت می برد در بیش از 40 کشور در سراسر جهان است. و متناوب 12.8 قوطی مصرف می شود در هر ثانیه. در ایالات متحده این محصول دارای خود موزه در Austin, مینه سوتا است.

دستور العمل مسابقات برگزار می شود سالانه در 26 کشور ما بزرگترین ایالت و شهرستان نمایشگاه که در آن آشپز را در این رقابت بسیار جدی است. منحصر به فرد و غذاهای عجیب و غریب وارد شده است که ترکیب دادن به فقط در مورد هر قومی آشپزی می توانید تصور کنید: Tex-Mex tacos, پاستا ایتالیایی, اسیایی, کاسه, آمریکا, کبابی, ساندویچ, سوشی, صبحانه, ترکیب, مخلوط, فهرست بی پایان است.

در میان معروف که استادانی عشق خود را از دادن هستند دوایت آیزنهاور مارگارت تاچر Gracie آلن و Monty Python. برخی از سرآشپزها مشهور را ایجاد دستور العمل های منحصر به فرد و آشپزی به ویژگی های آن نامحدود استفاده می کند. وجود دارد هیچ انکار آن محبوبیت و پایداری در ایالات متحده و سراسر جهان, شمارش میلیون ها نفر از طرفداران وفادار.

خوب شاید شما نمی خوردن گوشت خوک محصولات. یا شاید شما احساس کنسرو گوشت سالم نیست. قلب را. این شرکت هورمل نیز تولید ترکیه نسخه. Bon appetit.

[ad_2]