خرید کرم ضد لک درمالاین – هما

و در صورتی که در زاویه نور به روی قوطی نگاه کنید دارای نوعی انعکاس نور خواهید بود شبیه به نخ های اسکناس. در صورتی که کرم را به همراه صابون گوری اصل تهیه کرده اید، اگر قبلا به روش خاصی از آن استفاده کرده اید و از جواب دهی آن راضی بوده اید همان روش قبل را ادامه دهید. حتما دلیلی وجود دارد که شما به مطالعه این مطلب پرداخته اید یا خود شما و یا اطرافیان تان، با مشکل تیرگی پوست صورت و یا بدن مواجه هستید در این صورت، باید عرض کنیم که به صفحه مناسبی هدایت شده اید چرا که یکی از بهترین و ارزانترین روش های درخشان و روشن تر کردن پوست صورت و بدن را به شما معرفی خواهیم کرد.

قبل از نهایی کردن خرید، حتماً توضیحات و ترکیبات بکار رفته در محصول مورد نظر را به دقت مطالعه کنید، شاید در ترکیبات محصول مورد نظر شما موادی باشد که پوست شما نسبت به آنها حساسیت داشته و بعداً دچار مشکل شوید. از جمله ترکیبات موثر موجود در این کرم عبارتند از: ویتامین های C، A و E، عصاره هسته گیاه سویا، گلیسیرین، عصاره خیار، عصاره لیمو، عصاره آلوئه ورا، عصاره چغندر، عصاره تامرون (تمبر هندی) و غیره می باشد. کرم ضد لک دپی وایت ای سی ام درمان کننده قوی انواع لک می باشد که با تاثیر گذاری ترکیبات موثر در این محصول ، کاهش چشمگیری در اندازه و رنگ لک ( لک های قهوه ای و سیاه) قابل مشاهده است .

کرم روشن کننده دکتر ژیلا با دو مکانیسم مهار سنتز ملانین و مهار انتقال سلول های سازنده آن به سطح اپیدرم، سبب دپیگمانتاسیون تدریجی پوست می شود . این نوع از کرمها فاقد چربی بوده و موادی در آنها به کار رفته که سبب میشود چربی پوست شما کاهش پیدا کرم ضد لک لورال کند. محتوی آلفا- هیدروکسی اسید انبه سبب لایه برداری پوست شده و همچنین با جلوگیری از تجمع ملانین به روشن شدن لکه های پوستی کمک می کند. کرم پیگمازوم فیس دوکس سیستم آنتی اکسیدان قوی همراه با مواد ضد پیری و دیگر مواد موثره طبیعی است که می تواند باعث رفع تیرگی ها و لک های پوستی ناشی از عوامل مختلف گردد.

را افزایش داده و بخاطر داشتن خاصیت الاستیسیته، باعث افزایش خاصیت کش سانی و طراوت پوست می شود. این کرم دارای ویتامین A و آلفا هیدروکسی اسیدها است که باعث نوسازی پوست میشوند. البته حائز اهمیت است که اگر پوست شما دارای حساسیت خاصی نیست میتوانید روزانه دو بار صبح و عصر از کرم گوری استفاده کنید. هر چند با توصیه پزشک خود میتوانید آنها را برای درمان لک بر روی پوست چرب هم استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی بازار جوانرود ” زیوا ” به شما تضمین اصل بودن کالا کرم و صابون گوری را میدهد – پس میتوانید با خیال راحت این کرم را خرید کنید.