خرید فروش اینترنتی لاستیک تویوتا یاریس

با همه این اوصاف، میتسوبیشی میراژ هاچ بک خوبی است که شاید در کلاس متوسط، یکی از بهترین ماشینهای هاچ بک بازار ایران باشد. البته لازم به ذکره که این بسته بندی و ویدیو برای یکی از اپیزودهای فصل سوم گرندتور آماده شده و در واقعیت هیچ خودرویی به این شکل تحویل مشتری نمیشود. این خودرو در نسل سوم خود تغییرات مهمی را تجربه کرد و توانست به خودروی زیباتری بدل شود. این خودرو همانند سایر محصولات شرکت تویوتا از استهلاک پایینی برخوردار است و این امر میتواند برای یاریس بهعنوان یک خودروی شهری، ویژگی مثبتی محسوب شود. تویوتا یاریس از نظر صورت ظاهری چندان جذاب نیست و در داخل کابین هم وضعیت به همین صورت است و رنج بردن از کمبود آپشن هم که عیب متداول در تویوتا یاریس است اما همه اینها در کیفیت بالای این ماشین و دوست داشتنی بودنش تاثیر ندارد و نکته ای که تویوتا یاریس را از همه ماشین های هم دوره اش مجزا می کند مصرف سوخت فوق العاده کم و استهلاک بسیار پایین این ماشین است .

تویوتا یاریس GR به شکل هاچبکی سه دره عرضه خواهد شد و از پلیمر فیبر کربن و آلومینیوم برای کاهش وزن در بدنه خود استفاده می کند. در صورتی که این خودرو را با گیربکس خودکار سفارش دهید، قیمت آن به 17,705 دلار افزایش پیدا می کند. همچنین جدای از طراحی مدل تازهوارد، اندازه آن نسبت به یاریس معمولی نیز یک مزیت دیگر محسوب شده که میتواند در راضی نگهداشتن مشتریان جدید، نقش بسزایی را بازی کند. همچنین، همانطور که در ابتدا گفتیم، هیوندای i10 آپشنها و امکانات زیادی به نسبت قیمتش ارائه نمیکند. از دیگر مزایای این خودرو میتوان به کیفیت و طراحی صندلیهای جلو اشاره کرد که رانندگی مداوم با هیوندای i10 را بههیچوجه خستهکننده نمیکند. پیشرانه میراژ اگرچه قدرت بالایی را تولید نمیکند ولی با توجه به وزن پایین خودرو عملکرد قابلقبولی را از خود ارائه خواهد داد. همچنین، گیربکس این خودرو عملکرد خوبی دارد و ضعف چندانی در زمینه شتابگیری و عملکرد دینامیکی مشاهده نمیشود. هیوندای i20 که در خط تولید شرکت کرمان موتور مونتاژ میشود، کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. با مجله همراه مکانیک همراه شوید تا در سری مقالات مقایسهای، به مقایسه تویوتا یاریس هاچبک و هیوندای i20 بپردازیم تا شاهد یک جنگ از شرق باشیم.

هیوندای i20 از عایقبندی کابین خوبی نیز بهره میبرد که آرامش سرنشینان را بههمراه دارد. بالاخره کلید یاریس را برداشته و وارد کابین میشویم. تنها کافی است یک بار این خودروها را ببینید تا به واسطه طراحی خاص، عجیب و مثلثی شکل جلو پنجره آنها، همواره در ذهنتان بمانند. خودروی حاضر در فصل ۲۰۲۱ مسابقات رالی از لاستیکهای پیرلی سود خواهد برد زیرا این شرکت ایتالیایی تنها تأمین کننده لاستیکهای خودروها برای مسابقات رالی است. این شرکت در ابتدا توسط ساکیشی تویودا با نام کمپانی تویودا در اواسط قرن نوزدهم تاسیس گردید و در ابتدا در زمینه صنعت نساجی و فرش فعالیت می کرد. به گزارش فرادید؛ جایزه خودرو سال اروپا (ECOTY) که از معتبرترین جوایز خودرویی دنیا به شمار می رود، هاچ بک کوچک ژاپنی را با 266 امتیاز به عنوان بهترین خودروی سال اروپا شناخت. می توان با طی مسافت کوتاهی خودرو را به تعمیرگاه تویوتا مناسب برسانید. فضای ردیف عقب بسیار این خودرو بسیار کم است. با این حال، تویوتا یاریس همچنان یکی از بهترین خودروهای هاچ بک بازار ایران است.

هیوندای i10 با طراحی داخلی و خارجی جذاب و فضای داخلی مناسب یکی از خودروهای هاچبک خوب محسوب میشود؛ هرچند که قیمت این خودرو در ایران کمی بالاست و با توجه به این قیمت، خریداران انتظار آپشنهای بیشتری را از این خودرو دارند. همچنین، پیشرانه این خودرو مجهز به سامانه تزریق مستقیم خرید تویوتا یاریس دیوار سوخت است. شتاب صفر تا صد آن ۱۰ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۵ لیتر است. از دیگر ویژگیهای قابل توجه آلفارومئو جولیتا که یکی از بهترین ماشینهای هاچ بک بازار ایران است، مصرف سوخت پایین (۶.۶ شهری و جادهای ۳.۴ لیتر) است. تویوتا یاریس (Toyota Yaris) یک خودروی کامپکت کوچک و یکی از بهترینهای کلاس B segment میباشد که از سال 1999 توسط تویوتا و برای جایگزینی خودروهای تویوتا استارلت و تویوتا ترسل تولید میشود. GR یا گازو ریسینگ Gazoo Racing در واقع شرکتی است متعلق به تویوتا و وظیفه اسپورت کردن خودروهای تویوتا را بر عهده دارد. منظور از سرعت های اعلامی داخل پرانتز، بیشینه سرعتی بوده که هر خودرو موفق شده تست گوزن را با موفقیت به پایان برساند.