خرید انواع ورق مولتی استایل با قیمت عمده

در ایران نوع محبوب ورق با زمینه مشکی و رویه طرح فلز عرضه می شود. ورق های مولتی استایل طلق ایران شامل سطح آینه ای و خش دار است. لایه دومی که بر روی abS قرار می گیرند دارای طرح و رنگ های متفاوتی از جمله خش دار، براق و مات هستند. تابلوهای رومیزی تابلوهایی هستند که در اماکن عمومی ، تجاری و اداری بر روی میزها جهت معرفی نام ها و سمت ها قرار داده می شوند . هنگامی که بر روی یک ورق مولتی عملیات حکاکی انجام می شود، سطح حکاکی شده بسته به جنس مولنی استایل تغییر رنگ می دهد.

به تازگی طراحان استفاده خلاقانهای از ورق های مولتی استایل ها کرده اند. مولتی استایل نوعی ورق نازک مشابه فلز است که از یک نوع پلیمر صنعتی با نام پلی استایرن تشکیل می شود . تابلو راهنما مولتی استایل با استفاده از متریال مشابه فلز ساخته می شود . وجود این دستگاه ها نه تنها استفاده از این ورق ها را راحت تر و پر کاربرد کرده بلکه آنها را در مقیاس بسیار کوچک و با ظرافت بی نظیری برش می دهد. اما شرکتهای تولید کننده برای اینکه سبد محصول خود را کامل کرده باشند، رنگهای دیگری از ورق مولتی را نیز تولید میکنند و نمونه این رنگها به صورت کالیتههای محصول در اختیار فروشگاهها قرار می دهند.

جهت معرفی مکان ها ، در اماکن اداری ، تجاری ، مسکونی و خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد . اگر تمایل دارید در مورد تابلو راهنما بیشتر بدانید می توانید مطلب زیر را گردنبند مولتی استایل مطالعه کنید . در هر دو صورت راهنماییهای لازم در هنگام خرید ورق مولتی استایل رنگی ، به شما ارایه خواهد شد.

ضخامت متداول در ورق های مولتی استایلهای رنگی نیز، 1.2 میلیمتر است که این امکان وجود دارد در صورت تمایل به استفاده از ورق های رنگی با ضخامت دیگر با ارایه سفارش در این زمینه ورق مورد نظر تهیه شود. 120 و ضخامت 1.2 میلیمتر، در رنگ ها و برندهای متنوع به فروش می رسد. ورق های مولتی استایل در صورت که پشتشان چسب دار باشند به راحتی بر روی کار چسبانده می شوند .

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کاغذ مولتی استایل لطفا از سایت ما دیدن کنید.