خرید ، مشخصات ، قیمت موبایل آیفون IPhone

یک رویداد به یاد ماندنی در این زمینه برگزاری نمایشگاه سالیانه اپل در تاریخ اردیبهشت یا خرداد ماه سال ۱۳۷۱ در هتل لاله و ۱۳۷۲ در هتل هما بود که دیگر تکرار نشد و در آن محصولات اپل به نمایش عموم گذاشته شد. با حاشیه های نسبتاً پهن اطراف نمایشگر و همچنین قرارگیری یک بریدگی پهن در بالای آن، نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در این گوشی و دیگر گوشی های آیفون، بالا نیست. البته این سیاست فقط از جهت پیشرو بودن در فناوری نیست و اپل با این سیاست سعی در درآمدزایی بیشتر دارد. معمولا فورس ریستارت کردن گوشی، ایده خوبی نیست.

در این رابطه کافی است که از یک شی سوزن مانند، جهت خارج کردن محفظه سیمکارت، استفاده کنید. باز کردن و جایگزینی قطعات داخل گوشیهای آیفون، کار آسانی نیست، اما با ابزارهای مناسب، دستی بدون لرزش و مقدار زیادی صبر، این چالش نیز گوشی آیفون خراب قابل حل است. در این مرحله نیاز داریم تا سیستمعامل را نیز مجددا نصب کنیم و تنها راه انجام این کار نیز این است که از یک کامپیوتر بهره ببرید. این کار از سوی کمپانی پرطرفداری چون اپل بسیار باارزش بوده و مورد ستایش قرار می گیرد.

بهترین روش این است که سیستمعامل آیفون خود را از طریق حالت DFU، بازگردانی کنید، زیرا در این روش، میانافزار (firmware) و نرمافزار دستگاه شما، مجددا نصب میشوند. ۲. Unlock: برای استفاده از آنتن گوشی باید گوشی شما باز شده (آنلاک) باشد که در گوشیهای ۳g به ۲ صورت Sim Lock و Unlock Factory تقسیم میشود. بعد از وارد شدن گوشیها قیمت آنها بسته به قیمت ارز تعیین گوشی آیفون 6 پلاس میشود. به همین منظور در برابر آب و ذرات گرد و غبار مقاوم است.

آیفون ۶ نسل هشتم گوشیهای هوشمند اپل است که در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۱۴ عرضه شد. برای نخستین بار است که اپل صفحه ساعت هوشمند را از زمان عرضه سه سال پیش مدل Series ۴ بزرگتر کرده است. یکی از معایب بزرگ ریست تنظیمات این است که باید مجددا پسورد شبکههای مورد استفاده خود را وارد کنید. البته از طریق اپلیکیشن تنظیمات نیز میتوانید اطلاعات آیفون خود را پاک کنید. اگر بازهم شاهد خاموش و روشن شدن مکرر گوشی آیفون خود هستید، آنگاه زمان آن فرا رسیده که تمامی اطلاعات خود را پاک کرده و سپس سیستمعامل را مجددا نصب کنید.