خانه های مراسم تشییع جنازه – چیزی که آنها می تواند برای شما انجام دهد

[ad_1]

هنگامی که کسی می میرد و این یک شوک است. و یک بار شوک می پوشد وجود دارد این سوال که چه باید بکنید بعد. تعداد کمی از ما به طور کامل آماده برای ایجاد ترتیبات مراسم تشییع جنازه مگر ما تا به حال افتخار مشکوک انجام آن را قبل از همه و بیشتر از ما حتی نمی دانیم محل محلی ما کفن.

یک مراسم تشییع جنازه در نظر گرفته شده است برای جشن گرفتن زندگی یک فرد است. برنامه ریزی مناسب نوع مراسم تشییع جنازه یکی است که می تواند به راحتی به دوستان و خانواده در حالی که به یاد مرحوم یک شاهکار را در خود دارد.

هنگامی که شما در پیدا کردن محل آن (فقط نگاه در دفترچه تلفن) آن را واقعا دشوار است برای برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه – با مشاوره و کمک. البته, وجود دارد راه های ارزان تر از برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه اما ترک ترتیبات در دست حرفه ای است که تا حد زیادی ساده ترین راه برای رفتن در – هر دو ظاهرا و به معنای واقعی کلمه. آنها خواهد شد را به حساب خواسته های هر دو مرحوم و اعضای بازمانده خانواده و برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه است که مطابق با انتظارات است.

به یاد داشته باشید شما به هیچ وجه موظف به استفاده از تمام خدمات است که یک مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی ارائه می دهد. برای مثال آنها ممکن است ارائه تنها top-of-the-line خاتم (دفعات بازدید: گران قیمت) و شما ممکن است ترجیح می دهند یک ارزان تر است که “سبز” و ساخته شده از مقوا بامبو یا گونی و یا فقط ساده کوزه هولوکاست. آنها ممکن است از شما می خواهم به برگزاری پنج دوره وعده غذایی در یک رستوران فانتزی زیر پی و یا به آرامی نشان می دهد که شما استخدام یک از ناوگان اتومبیل برای حمل عزادار ، نمی تواند تحت فشار به خرید آیتم ها و یا خدمات است که شما نمی خواهید و یا نیاز – فقط می گویند هیچ!

آنچه که در یک مراسم تشییع جنازه به خانه ؟

همچنین شناخته شده به عنوان یک سالن مراسم تشییع جنازه و یا سردخانه, a funeral home یک کسب و کار است که همه چیز را برای مراقبت از مرحوم. از یادبود خدمات به تدفین آنها انجام همه چیز ممکن است برای کمک به جامعه محلی که عزیزان باید گذشت.

در اینجا چند مورد از خدمات خانه های مراسم تشییع جنازه و یا سردخانه ارائه:

* مراسم تشییع جنازه از پیش برنامه ریزی. برخی از مردم را انتخاب کنید به پرداخت در پیشبرد و مراسم تشییع جنازه خود را آماده نیز پیش از مرگ خود. این باعث می شود آن را آسان تر در بازمانده از دوستان و خانواده و همچنین باعث می شود مطمئن شوید که در مراسم تشییع جنازه خود زندگی می کند تا به خواسته های گذشته خود را.

* تهیه سند. بسیاری از اسناد و مدارک از جمله امنیت اجتماعی اشکال و گواهی مرگ باید آماده پس از مرگ است. مدیر مراسم تشییع جنازه خواهد شد یک لیست از آنچه باید انجام شود و مراقبت بیشتر از آن را برای شما.

* خدمات مراسم تشییع جنازه. یک مراسم تشییع جنازه و یا مراسم یادبود ندارد به برگزار کردن یک مراسم تشییع جنازه در خانه و یا محل عبادت آن را می توان در یک خانه گورستان پارک یا باغ. تشییع جنازه خانه می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که در آن شما می خواهید آن را به شما توصیه ترتیبات است که باید ساخته شده است.

* کالا. بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه این روزها ارائه طیف گسترده ای از محصولات از جمله تابوت دفن گاوصندوق تزئینی و آثار و keepsakes – اعم از گردنبند با یک انگشت شست چاپ مرحوم indelibly قرار داده و به خرس عروسکی کوچک تزئینی داخل.

* هولوکاست خدمات. در حالی که cremations را در crematoriums the funeral home می تواند کمک به شما تمام ترتیبات لازم.

* آماده سازی بدن است. اگر شما می خواهید شما عزیزان به embalmed تشییع جنازه خانه می توانید انجام این کار برای شما به عنوان به خوبی به عنوان مناسب را انتخاب کنید خداحافظ ساز و برگ برای مرحوم ، آموزش mortician توضیح خواهد داد که چه باید انجام شود از قبل اگر مورد نظر شما باید برخی می گویند در مجموعه مقالات.

* حمل و نقل. یک مدیر مراسم تشییع جنازه خواهد ترتیبات برای حمل و نقل از مرحوم. اگر شما می خواهید بدن به عبور از خطوط دولت وجود دارد اغلب ملاحظات اضافی به حساب آورد.

* تماس از روحانیت. شما می توانید بپرسید برای این که برای شما انجام می شود که ممکن است مفید باشد.

* ترتیب پذیرش در یک رستوران. ایضا به عنوان بالا. اما آگاه باشید که برخی از خانه ها را توصیه می کنند تنها کسانی که از eateries که از آنها دریافت خواهد کرد یک کمیسیون سنگین.

* اگهی نوشتن. اکثر خانه های مراسم تشییع جنازه کمک خواهد کرد که شما جمع آوری اطلاعات شما نیاز به نوشتن وابسته به وفات. این شامل آمار حیاتی مانند سن و محل تولد و شغل و نام بازماندگان را نیز شامل خیلی چیزهای جالب مانند منافع و آموزشی و دیگر دستاوردها و باشگاه انتخاب شود. شما هم می توانید با نوشتن مقاله خودتان و یا مدیر مراسم تشییع جنازه و یا undertaker آن را برای شما انجام و سپس ارسال آن برای نشریات مورد درخواست شما.

* گلفروش. بسیاری از مردم را انتخاب کنید به استفاده از یک تعیین شده گلفروش برای تشییع جنازه. خانه جنازه را از یک لیست در دست و می توانید برای تماس با شما در صورت نیاز, هر چند شما خوش آمدید برای استفاده از هر کسی که شما می خواهید.

* غم و اندوه پشتیبانی می کند. عزادار پایان نیست زمانی که درب جرقه بزند بسته در تابوت. بسیاری از مردم پیدا کردن که آنها هنوز هم نیاز به کمک و حمایت برای ماه ها و حتی سال – پس از یک دوست می میرد. خوب خانه های مراسم تشییع جنازه را با ارائه یک لیست از آنچه غم و اندوه خدمات پشتیبانی در دسترس هستند و توضیح آنچه در آن تمام معنی است.

یک تشییع جنازه دشوار است عاطفی و مالی و برای بسیاری از مردم پیدا کردن مفید حمایتی و مقرون به صرفه تشییع جنازه صفحه اصلی راه حل برای بسیاری از مشکلات است. یک مراسم تشییع جنازه مدیر می تواند راهنمای شما را از طریق تمام تصمیمات شما باید برای ایجاد و ارائه مشاوره در برنامه ریزی های به یاد ماندنی در مراسم تشییع جنازه این است که سفارشی ساخته شده برای دیدار با نیازهای خاص خود را.

یک مراسم تشییع جنازه در نظر گرفته شده است برای جشن گرفتن زندگی یک فرد است. برنامه ریزی مناسب نوع مراسم تشییع جنازه یکی است که می تواند به راحتی به دوستان و خانواده در حالی که به یاد مرحوم یک شاهکار را در خود دارد. حق کفن ارائه می کنند به کمک همه شما نیاز به این را به یک روز به یاد داشته باشید – و یکی که امیدوارم شکستن بانک.

[ad_2]