حقایق در مورد هتل ها در استرالیا

[ad_1]

در مورد استرالیا

استرالیا یک کشور و یک قاره است. آن بسیار مشهور است برای آن فضاهای باز و شگفتی های طبیعی و همچنین بیابان آن سواحل “دورافتاده” و “بوش”. این کشور و قاره در نظر گرفته شده است به عنوان میان بسیار بیشتر شهرنشین کشور در جهان است. آن را نیز دنیوی مشهور متعدد بین المللی جاذبه های آن در شهرهای بزرگ مانند ملبورن, پرت, بریزبن و سیدنی است. این خانه را به تعداد زیادی از اقامت ارزان و همچنین هتل های لوکس.

استرالیا نیز کوچکترین قاره اما 6th, بزرگترین کشور در جهان است. آن است که فقط کمی کوچکتر از ایالات متحده آمریکا. این کشور را به شدت جمعیت شهرنشین متمرکز شده است در امتداد جنوب شرقی و شرق سواحل. استرالیا هم مرز است و در غرب و جنوب غربی و شمال غربی اقیانوس هند. پس از آن مرز در شرق اقیانوس آرام است. دریای تاسمان واقع شده است و در امتداد منطقه جنوب شرقی استرالیا است که آن را جدا از نیوزیلند. از سوی دیگر دیواره بزرگ مرجانی واقع در شمال شرقی بخش از کشور-قاره. تیمور شرقی اندونزی و گینه جدید پاپوآ هستند که همسایه شمالی این کشور است. آنها جدا از شهر استرالیا توسط دریای تیمور و Arafura دریا. کل مساحت کشور است 7,682,300 sq. کیلومتر یا 2,966,152 sq. مایل است.

بسیاری از مسافران دست کم گرفتن فاصله بين شهرها و شهرستانها. علاوه بر استرالیا مناطق شده اند که deforested به منظور تبدیل آنها برای مصارف کشاورزی. برخی از مناطق جنگلی که جان سالم به جنگل زدایی در حال حاضر پارک های ملی و معروف در سراسر جهان است.

اقامت ارزان در استرالیا

وجود دارد تعداد زیادی هتل در استرالیا. شما همچنین می توانید پیدا کردن هتل ها بودجه و نوع دیگر از اقامت در این کشور-قاره. صدها نفر از هتل ها در حال پراکنده در میان کشور مقصد برتر گردشگری. هتل آمده در سبک های مختلف و محیط است که هر مسافر اقامت لذت بخش و آرامش بخش و هیجان انگیز است.

کمپینگ – این محبوب ترین تفریح و سرگرمی از استرالیا. متعدد کاروان پارک اجاره کمپینگ شب که در آن شما و خانواده شما و یا دوستان شما می توانید زمین کمی خوب چادر. کاروان پارک ارائه توالت و دوش در حالی که برخی از آنها حتی پیشنهاد پخت و پز و شستشو و امکانات. هزینه آن حدود 20 دلار برای چادر سایت و چند دلار اضافی اگر شما شرکت. علاوه بر این شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از کاروان پارک در نزدیکی ساحل می آید که با بازی زمینه و استخرهای شنا که به صورت رایگان برای مهمانان.

متل – استرالیا معمولی متل سبک تسهیلات که شامل یک اتاق خصوصی و همچنین به عنوان یک خصوصی توالت و حمام. بسیاری از هتل ها در این کشور ارائه اتاق خانواده است که معمولا از ویژگی های 2 تخت یک نفره یا یک تخت دونفره در یک اتاق.

خوابگاهها – بودجه امکانات رفاهی خوابگاه با حمام مشترک هزینه حدود 20 تا 30 دلار در هر شب است. امکانات خوابگاهها در استرالیا عبارتند از: ذخیره سازی مواد غذایی در مناطق به طور کامل مجهز به آشپزخانه و کافی تبرید. تقریبا همه خوابگاهها در کشور باید اتاق نشیمن مناطقی که مجهز به ناهار خوری میز تلویزیون و تخت.

هتل ها – همه امور خارجه پایتخت در جهان شامل حداقل یک عمده هتل 5 ستاره. اکثر هتل ها در استرالیا واقع شده در کسب و کار منطقه از شهر پایتخت است که در سیدنی.

[ad_2]