حقایقی در مورد کرم ضدآفتاب/ نکات مهم هنگام خرید کرم ضد آفتاب

بسیار خب ، شما کرم استفاده کردید و فکر می کنید که این کرم کل روز پوست شما را محافظت می کند . بنا به گفته ی دکتر ” فردریک اس برنت ” متخصص پوست و زیبایی نگه داری کرم های ضد آفتاب در فضای گرم و در مقابل نور ، سریعتر آن ها را کم اثر می کند، او دلیل این کار را نیز به شرکت Refinery29 توضیح داد . همانطور که قبلا گفتیم حتی کرم های ضد آفتاب با بالاترین درصد فاکتور حفاظتی هم برای جذب کامل روی پوست به زمان نیاز دارند بنابراین اگر وقتی کرم بزنید که روی صندلی سالن در فضای بیرون نشسته اید، برای جذب خیلی دیر است.

اما حتی اگر هوای ابری، سرد یا بادی باشد، شما هر بار که بیرون می روید در معرض این اشعه ها هستید. بیشتر بطری ها تاریخ انقضا دارند اما اگر بطری شما ندارد می توانید روی نواری تاریخ خرید را نوشته و روی بطری بچسبانید در این صورت تاریخ انقضا یادتان می ماند. اگر پوست شما چرب است و یا به راحتی جوش میزند باید از کرم ضد آفتابی که سبک میباشد استفاده کنید مانند انواع لوسیون، اسپری یا ژل که بر پایه الکل قرار دارند. مدیر مرکز لیزر و زیبایی پوست در بیمارستان Mount Sinai نیویورک در گفت و گو با مجله Allure بهترین راه برای پوشش کامل پوست با کرم را توضیح داد و گفت یکی از دلایلی که قسمت بالای پیشانی نزدیک خط پیشانی و کناره های گونه ها ، فک و گردن بیشتر در معرض نور آفتاب هستند این است که همه مالیدن کرم ضد آفتاب را از وسط صورت و گردن شروع می کنند .

دکتر ” پاول جارود فرانک ” متخصص امراض پوستی در گفت و گو با شرکت امریکایی Refinery29 توضیح داد که حتی مالیدن بیش از حد از کرم تاریخ گذشته هم هیچ کمکی به سطح حافظت کرم نمی کند ، او همچنین گفت اینطور نیست که ترکیبات فعال در کرم ضد آفتاب بلافاصله بعد انقضا غیر فعال شوند بلکه شروع به بی اثر شدن می کنند. طبق تحقیقات صوت گرفته، تا حدود ۹۰ درصد از تغییرات پوستی مرتبط با افزایش سن، بر اثر مواجهه مداوم با اشعه UVA در طول زندگی است.

با استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب می توانید از پوست خود در برابر تابش این اشعه مضر محافظت کنید. قرار است کرم روی پوست را بپوشاند نه اینکه در پوست حل شود. مدت های طولانی است که این برند موفق شده تا جایگاه خود را در بازار ایران تثبیت نماید. وقتی که شنا یا تعریق می کنید ، این پروسه سریع تر اتفاق می افتد بنابراین به صورت مداوم از کرم استفاده کنید و به پوست زمان کافی برای جذب کرم قبل از بازگشت به درون آب را بدهید . مانند هر نوع محصول مراقبت از پوست ، تاریخ استفاده کرم ضد آفتاب هم منقضی می شود و اگر بعد از زمان انقضا از کرم استفاده می کنید به احتمال زیاد بهره کامل از این کرم را نخواهید برد .

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد آفتاب بیزانس لطفا به بازدید از وب سایت ما.