جاذبه های بالا در لیل

[ad_1]

لیل یکی از مورد علاقه توریستی در اروپا و در واقع در نورد-پاس د کاله منطقه در شمال فرانسه است. آن را جذب میلیون ها نفر از بازدید کنندگان در سراسر جهان به دلیل دسترسی آسان به آن با سرعت بالا یورواستار لندن لیل ، اگر شما در حال سفر از لندن و سپس شما به سادگی نیاز به هاپ در سرعت بالا لندن لیل قطار از لندن St Pancras بین المللی ایستگاه قطار و رسیدن به لیل بین المللی در زمان ثبت از 1hr 20min.

لیل جاذبه بالا

لیل ارائه می دهد چیزی برای همه اعم از جهانی معماری ساختمان های تاریخی و جاذبه های فرهنگی و موزه ها و بناهای تاریخی به کافه ها و رستوران ها و کاباره ها, اپرا, دیسکو عالی مناطق خرید و شبانه اتفاق می افتد.

La Vieille بورس

آن چشم های زیبا را می چرخاند بین Place du General-de-Gaulle و محل du Theatre. این است که باید ببینید جاذبه ها برای بازدید کنندگان. همچنین شما می خواهد پیدا کردن بازار گل و bookstalls در این مکان زیبا.

Rihour

Rihour معروف چشم در لیل به عنوان لیل کریسمس بازار قرار گرفته است در این محل در زمستان. وجود دارد فراوان رستوران ها و کافه ها و هتل های موجود در این محل است.

Musée des Beaux-Arts

این یکی از بهترین موزه ها در اروپا با مقدار زیادی از مجموعه ای از 15 به قرن 20th. اگر شما دوستداران هنر و سپس همین حالا این دید به بازدید از آن را به عنوان دومین معروف ترین موزه در فرانسه پس از موزه لوور در پاریس. شما همچنین می توانید لذت بردن از عکاسی در این مکان و نشستن برای لذت بردن و استراحت.

Grand’ محل

این زیبا ترین چشم در این شهرستان جذاب و قرار است در قرون وسطی میدان بازار سایت. این چشم معروف به عنوان بسیاری از جشنواره ها در جشن اطراف این دید.

Cathedrale Notre-Dame de la Treille

این کلیسای جامع واقع شده است و در مرکز شهر است. کار ساخت و ساز آغاز شده بود در سال 1854. نمای داخل قطعا شما لذت بیشتر. یک پنجره گل رز نیز قرار است در داخل این کلیسای جامع.

[ad_2]