تیروپاتی هتل ها – زندگی در نزدیکی هفت تپه

[ad_1]

تیروپاتی یک نام است که تداعی یک تصویر از Venkateshwara و الهام بخش اخلاص در ذهن مسلمانان جهان بیش از. این معبد شهر را به خود جذب میلیون ها بازدید کننده در هر سال است و در حال حاضر در نظر گرفته شلوغ ترین زیارت مرکز در جهان است.

معبد اصلی از Venkateshwara واقع شده است در Thirumala تپه گفته می شود دوم قدیمی ترین سنگ کوه در جهان است. تپه های زیبای خود در نظر گرفته یک معبد و Thirumala است در تمامیت خود را به یک حرم.

تیروپاتی جذب بسیاری از بازدید کنندگان هر روز که صنعت مهمان نوازی است که یک کسب و کار پررونق در این معبد شهر. شما می توانید هر نوع از اقامت در اینجا از هتل های لوکس به مهمان خانه ها و Devasthanam کلبه. شما می توانید بسیاری از سه ستاره هتل ها در تیروپاتی که ارائه یک ترکیب خوبی از اقتصادی و لوکس زندگی می کنند.

سه ستاره هتل تیروپاتی

تیروملا اقامت هتل

تیروملا اقامت ظریف است هتل سه ستاره است که بسیار نزدیک به ایستگاه راه آهن تیروپاتی. این هتل دارای 62 اتاق و اینها هستند:

* اتاق لوکس – 47

* اتاق خانواده – 12

* سوئیت – 3

تمام اتاق ها در این هتل در حال مطبوع و شماره گیری مستقیم تلفن مجموعه های تلویزیونی و داغ و آب سرد در حال اجرا.

هتل چند رستوران آبی در خدمت چینی, مغول, شمال هند و جنوب هند غذاهای. امکانات دیگر در اینجا شامل یک سالن ضیافت مرکز کسب و کار, اتصال به اینترنت, خدمات پزشکی کافی شاپ و فروشگاه نوکر پارکینگ و خشکشویی و خدمات منشیگری.

این Bhimas اقامت

این Bhimas اقامت یکی از محبوب ترین هتل ها در تیروپاتی. آن واقع شده است در رنیگونتا جاده و دروغ فقط نیم کیلومتر از ایستگاه راه آهن. این هتل دارای 85 اتاق های ظریف در چهار دسته – اتاق خانواده, لوکس, اتاق, کینگ سایز اتاق و برتر سوئیت. اتاق ها دارای تلویزیون کابلی سرد و گرم در حال اجرا آب و برق و تلفن و اتصال و خدمات اتاق 24 ساعته.

* Yamini – تنقلات و نوشیدنی و ساندویچ و آب میوه های تازه می تواند availed اینجا.

* موج – این رستوران ارائه می دهد آندرا چین و شمال هند مواد غذایی است.

* Mohini – محل ارائه می دهد و جنوب هند و شمال هند سنتی کرایه.

دیگر امکانات این هتل عبارتند از: دکتر-on-call, خشکشویی, خدمات, مسافرت, میز, ماشین, اجاره, استخر, پول و ارز.

چگونه برای رسیدن به تیروپاتی

در رنیگونتا فرودگاه در خدمت این معبد شهر با پروازهای منظم در دسترس از عمده ترین شهرهای جنوبی مانند بنگلور چنای و حیدرآباد.

تیروپاتی همچنین خود ایستگاه راه آهن اما عمده ای نزدیک اتصال رنیگونتا 15 کیلومتر دور است. رنیگونتا است که به خوبی متصل در مسیرهای قطار به بسیاری از نقاط کشور است.

[ad_2]