تولید الکل در پاکستان

[ad_1]

پاکستان است که یک دولت اسلامی است اما رهبری عملگرا و اجازه داده است الکل به توان تولید و به بازار عرضه شد. این مری آبجوسازی قدیمی ترین در شبه قاره و سهام خود را به طور منظم معامله شده در بورس کراچی

الکل تولید در یک کشور مسلمان

جمهوری اسلامی پاکستان است که مانند دیگر کشورهای مسلمان به عنوان برخی از جنبه های زندگی خود را کاملا متفاوت از ارتدوکس کشورهای مسلمان مانند عربستان سعودی و یمن. یکی از جنبه های مربوط به تولید الکل است. پاکستان تنها کشور مسلمان است که دارای یک عملکرد آبجوسازی است که تان شدیدا از انواع آبجو و ویسکی. در یک کشور است که 97 درصد مسلمان این آبجوسازی یک موفقیت است و سهام آن است که ذکر شده در کراچی بورس انجام شده به طور مداوم و برای بیش از یک صد سال است.

منشاء آبجوسازی

در سال 1856 یک نیاز احساس می شد برای یک آبجوسازی محلی برای افسران شرکت هند شرقی ارتش ارسال شده در پنجاب و شمال غرب مرز. خانواده ژنرال دایر تصمیم به باز کردن یک آبجوسازی در مری یک تپه رفت و آمد مکرر در پنجاب. آبجوسازی آمد تا در سال 1860 و با کمک از کارشناسان از اسکاتلند آغاز ساخت آبجو.

در سال 1900 این شرکت رفت و از آن در تاریخ ثبت شده است که سهام آن ذکر شده بود در کلکته بورس در سال 1902. در ضمن یک Parsi خانواده مستقر در پنجاب در زمان بیش از مدیریت آبجوسازی. آبجوسازی در ادامه به عملکرد در تپه رفت و آمد مکرر اما یک کمبود آب مجبور به تغییر به راولپندی در سال 1941.

این شرکت ذکر شده بود در کراچی بورس و این است که در تاریخ ثبت شده است که سهام خود را در انجام به طور مداوم بالاتر از ملی شاخص برای بیش از 100 سال است.

!947 و تشکیل پاکستان و منع

ایجاد پاکستان در سال 1947 تا به حال هیچ اثر در بهندرا خانواده بودند که صاحبان آبجوسازی و چیزهایی که در ادامه به آن شد. ویسکی و آبجو در دسترس بودند در اکثر باشگاه ها و رستوران ها در کراچی و لاهور و جاهای دیگر. این ادامه داشت تا اوایل دهه هفتاد زمانی که ذوالفقار علی بوتو به عنوان نخست وزیر پاکستان

بوتو بود سریع از دست دادن حمایت در میان مردم و در اواسط دهه هفتاد از قرن گذشته او به ارمغان آورد در ممنوعیت. او فرض این مرحله او را محبوب در میان توده ها اما او سرنگون شد او دست پرورده ژنرال ضیا الحق و به دار آویخته به عنوان یک جنایتکار مشترک.

معرفی ممنوعیت تحت تاثیر مری آبجوسازی و تولید کاهش یافت و بار سخت آمد در بهندرا خانواده است.

لغو ممنوعیت جزئی و معرفی مجوزها

ژنرال ضیاء الحق برای همه شهرت خود را به عنوان سخت اسلامگرا بود در واقعیت عملی ، او متوجه شد باز از آبجوسازی و بلند کردن اجسام از مجموع ممنوعیت خواهد بود به نفع پاکستان به عنوان آن را کاهش bootlegging و غیر قانونی قاچاق الکل از هند و اسکاتلند.

به طور کلی برداشته منع و معرفی یک سیستم اجازه. این بود که آزادانه در دسترس به غیر مسلمانان و حتی مسلمانان می تواند دریافت مجوز در زمینه پزشکی. خارجی ها نیز با صدور مجوز. آبجوسازی در حال حاضر گسترش تولید و مدیر عامل جدید Minoo بهندرا آورده در فن آوری های جدید و محصولات.

آبجوسازی گسترش می یابد.

آبجوسازی شد مجاز به واردات آخرین تجهیزات در سال 2001 از آلمان و نوسازی طرح قرار گرفت و در اثر. محصولات جدید از جمله a 20-year-old single Malt ویسکی راه اندازی شد. بسیاری از مارک های آبجو و ویسکی از یک استاندارد بالا هستند اما قیمت های بالا و ویسکی قاچاقی از هند در دسترس بودن ارزان تر رقابت دشوار است.

در سال 2011 مینو بهندرا به یک حق رای دادن به یک شرکت هندی است که شروع به ساخت مری آبجو از خود گیاه در بنگلور.

فروش محصولات مری

مری محصولات در دسترس هستند در سراسر پاکستان اما رسانه های خرده فروشی هستند و تنها در مغازه ها در هتل پنج ستاره در مترو بزرگ مانند لاهور پاکستان اسلام آباد و راولپندی. هر کسی می تواند خرید یک بطری ویسکی و جین یا آبجو در این رسانه ها با اجازه. یک مجوز صادر شده است محلی مالیات غیر مستقیم کمیسر. اما فروش در طول ماه رمضان را متوقف و یا محدود.

محصولات.

مری آبجو

مری کلاسیک آبجو

مری هزاره آبجو

Lite صادرات Pils آبجو

استراوس آبجو

سبز آبجو

کمیاب ترین ویسکی مالت

ویسکی مالت کلاسیک

قدیمی, Whisky

Bolskaya ودکا

جین آبجو

نقره بالا Gin

لندن خشک جین

خشک جین

مرکبات جین

Lemo’ آهک جین

آخرین کلمه

پاکستان تنها کشور مسلمان در جهان به یک عملکرد آبجوسازی. با وجود قوانین سخت به مری آبجوسازی و محصولات خود را حک شده یک نام برای خود در پاکستان است. این شرکت در انبارها نگه دارید بیش از یک و نیم میلیون لیتر ویسکی مالت موجود در انبار

[ad_2]