تولدت مبارک جدید, مکزیک

[ad_1]

2012, علائم 100 سال از سال جدید مکزیک پیوست اتحادیه شد و ما 47 دولت است. جدید مکزیک تا به حال انواع مختلفی از وقایع و شخصیتهای ساخته شده است که دولت منحصر به فرد در آن 100 سال است.

در طول جنگ جهانی دوم, New Mexico شد سایت از سری پروژه منهتن که در آن پیشرو در ایالات متحده دانشمندان شتافت به ایجاد اولین بمب اتمی آزمایش آن را در نزدیکی المگردو جدید مکزیک در سال 1945.

راسول نیومکزیکو شد موضوع گفتگو در مورد حیات فرازمینی زمانی که یک محلی گله دار با نام مک Brazel کشف برخی از ناشناس باقی مانده بر روی اموال خود را. بسیاری معتقد بودند این آوار شد بقایای یک سفینه فضایی بیگانه که سقوط کرده بود در جدید مکزیکی کویر یک شب در ماه جولای سال 1947. کنجکاوی همچنان امروز در مورد آنچه که در واقع اتفاق افتاده است.

گروه های بومی آمریکا باید ساکنان نیومکزیکو خاک برای هزاران سال. در سراسر کشور شواهد نشان از باستانی خود را با وجود کشف رها شهرستانها همراه اوایل دالان تجارت; خانه کلیف و گودال خانه; kivas و نمادهای حک شده در سنگ. امروز نیومکزیکو شمارش به عنوان ساکنان آن 22 قبایل هند که شامل 19 هندی pueblos و سه رزرو.

برخی از نیومکزیکو “افراد مشهور” طیف وسیعی از یاغی ویلیام (Billy the Kid) بونر; ارتش دیده بانی و تله کیت کارسون; بلوز گیتاریست Bo Diddley; نویسنده تونی Hillerman; line روروک مخصوص بچه ها آل و باب Unser, نقاش, جورجیا اوکیف و بازیگر دمی مور.

همه از این تاریخ قابل توجه بخشی از مکزیک جدید; با این حال این نویسنده شیفتگی و عشق از مواد غذایی منجر به آلیس Stevens, Tipton, و اصلی مکزیک جدید اشپزی (1916) و اما Fergusson و مکزیکی کتاب آشپزی (1934). Tipton و فرگوسن نشان داد پررنگ خلاقیت و ابتکار در حفظ آشپزی محلی آداب و رسوم با وجود مواد غذایی روند در سراسر ایالات متحده اشاره کرد که در جهات مختلف. Tipton به طور خاص بود که مصر با استفاده از جدید مکزیک تشکیل دهنده و احتمالا جلوتر از زمان خود.

Tipton و فرگوسن اشپزی داد اولیه جامع توصیف چگونه به مد بسیار دوست داشتنی تاریخی ظروف. برخی از این ظروف شامل ذرت و آرد ذرت قرمز – سبز-شیلی سس قرمز-شیلی enchiladas پنیر chiles rellenos تاماله, کیک میوه و بسیاری از غذاهای دیگر.

مدت کوتاهی پس از Tipton و فرگوسن اشپزی منتشر شد چهار تاثیرگذار اسپانیایی بانوان وقایع برخی از دستور العمل های خود را در مهم آشپزی. نگران است که فرزندان از استعمار اسپانیا را به زودی ترک بودن اکثریت در دولت آنها نگاه راه هایی برای تشویق جدید مکزیکی ها برای محافظت از میراث خود را نسبت به حفظ سنت های آشپزی. اگر شما خواندن هر یک از کتاب های خود را لذت بردن از پخت و پز جدید کرایه مکزیکی حتی خوردن آن را در رستوران شما مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار شده است تلاش های خود را.

در این تحقیق برای این مقاله این نویسنده در سراسر دو قابل توجه خانم ها که همچنین کمک به مکزیک جدید آشپزی تاریخچه. نام خود را در حال کتی Griggs Camunez حوصله و ادیت وارنر.

واقع در بخش جنوبی جدید مکزیک است که از یک شهر به نام گروه مارشال mesilla. در این شهر یک ساختمان به نام La Posta ده گروه مارشال mesilla که می رود به اولین روز از گروه مارشال mesilla زمانی که پیشگامان شروع به حرکت وجود دارد پس از پایان جنگ با مکزیک. در سال 1848 ساختار در خدمت به عنوان یک توقف در باترفیلد مرحله خط و ذرت ارز هتل یکی از بهترین لژ در جنوب غربی است. امروز La Posta ترکیب ملی ثبت نام از ساختمان های تاریخی

در سال 1939 کتی, Griggs, در سن 19 سالگی باز La Posta به عنوان کوچک “شیلی قطع کردن.” عموی او به فروش می رسد گوشه ای از ساختمان به او برای “یک دلار و عشق و محبت است.” این مکان تا به حال فقط چهار جداول در زمین های خاکی و با مادر خود را پخت و پز در پشت کتی مشغول به کار به عنوان یک شاد و خوشگذران میزبان استقبال از مهمانان در نظر گرفتن سفارشات ساخت زبان-در-گونه risqué سخنان و فریبنده را به همه مشتریان خود. این رستوران دارای رشد در اندازه و همچنین وضعیت مشابه منو همچنان ادامه دارد. کتی را grandniece, Jerean Camunez و شوهرش تام در حال صاحبان فعلی-مدیران با استفاده از برخی از کتی العمل در او La Posta کتاب آشپزی (1971).

ادیت وارنر مطرح شده در پنسیلوانیا نقل مکان کرد و به نیومکزیکو در سال 1922. او کوچک adobe کلبه نادیده گرفته ریو گراند در شمال نیومکزیکو. خانه اش ایستاده بود کنار Otowi پل یک تک خط پل معلق بر روی رودخانه در طول موج NM 502 که از طریق رفت و سن ایلدفنسو پوبلو و در کوهپایه های Jemez کوه به لوس آلاموس ، در این نقطه در زمان سایت برای آینده پروژه منهتن بود یک پسر تگزاس مدرسه.

ادیت پشتیبانی خودش را با باز کردن یک قهوه خانه در سالن, خدمت, گاه به گاه مسافر به اتفاق به تصویب. در سال 1943 پس از ایالات متحده آمریکا خریداری لوس آلاموس برای پروژه منهتن ادیت کاربران تغییر کرده است. در حال حاضر معروف برای او کیک شکلاتی ادیت جای تبدیل کردن وظیفه پاتوق برای دانشمندان و پرسنل نظامی است. به یاد لس آلاموس ساکن ادیت پوشیدن سفید کون از نزدیک, Pueblo, زنان بی سر و صدا خدمت همه بدون پرسیدن سوالات آزار دهنده.

مایل به نگه داشتن تیم تحقیقاتی خود را شاد و روحیه بالا رابرت اوپنهایمر مدیر پروژه برای پروژه منهتن مجاز ادیت برای به دست آوردن بسیار جیره بندی مواد غذایی با ارائه دسترسی او به هنر را ذخیره کردن شکلات و کره.

غذا و فرهنگ اغلب می رود دست در دست. جدید مکزیک در 100 سال گذشته پس از استقلال خواهد بود سخت و فشرده برای مقابله با احساس تاثیر ارزش های آمریکایی و آداب و رسوم. تقریبا در تمام حرفه ها و همچنین آموزش و پرورش, کسب و کار, حتی, جنگ, جدید مکزیک است که در توافق با دیگر 49 متحده است. فرهنگی, اما, جدید, مکزیک باقی مانده است زمین از هم جدا. اکثر Pueblo نوجو و اسپانیایی ساکنان مصمم است در حفظ خود را محبوب ترین آداب و رسوم و بسیاری از آنها انگلیس و همسایگان خوش آمدید و ارزش است که تعهد به میراث و سنت و به دنبال فرصت برای شرکت در آن نعمت است.

تبریک و تولدت مبارک, New Mexico, سرزمین سحر

[ad_2]