تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده، کدام پوست کدام کرم؟

کرمهای مرطوب کننده و نرم کننده نقش حیاتی در سلامت پوست ایفا میکنند. در واقع مهمترین ویژگی نرم کننده ها و آبرسان ها محافظت از پوست در برابر خشکی است. همان گونه که عنوان شد، یک کرم مرطوب کننده مناسب میتواند تا حد زیادی از بروز اگزما و خشکی پوست جلوگیری کند. بر همین اساس لازم است تا افراد مختلف بر حسب نیاز و نوع پوست خود از کرم مرطوب کننده مناسب استفاده کنند.

این را هم بدانید که پوست شما چه خشک چه چرب باشد و شما چه خانم چه آقا باشید فرقی نمیکند و باید از مرطوب کننده استفاده کنید. قبل از آن که یک کرم مرطوب کننده مناسب را برای پوست انتخاب کنیم، لازم است تا بدانیم که علت خشک شدن پوست چیست و در حقیقت چه عواملی میتوانند خشکی پوست را تشدید کنند. این مرطوب کننده دست 250 میل حجم داره و با توجه به قیمت مناسب اون میتونه یه جایگزین قوی برای مرزوب کننده نیوا با قوطی با آبی رنگش باشه.اگه پوستتون چربه و دنبال یه مرطوب کننده خیلی سبک با تاثیر کمتر هستید میتونید از همین کمپانی کرم مرطوب کننده دست بیول مدل آرگان اویل رو خریداری کنید.

به همین علت است که پس از هر بار شستشوی صورت استفاده از یک کرم مرطوب کننده و آبرسان مناسب پیشنهاد میشود. سرامید و هیالورونیک اسید میتوانند تا 1000 برابر حجم خود، آب جذب کرده و این باعث میشود تا به شکل مناسب به پوست شما آبرسانی شود. این کرم هیچگونه اثر چربی بر روی پوست به جای نخواهد گذاشت. اغلب افراد در طول روز از مرطوب کننده ها بر روی پوست استفاده میکنند. یکی از سوالاتی که همواره برای کاربران مطرح میشود این است که چه زمانی باید از کرمهای مرطوب کننده استفاده کرد تا بیشترین بازدهی را بر روی پوست داشته باشند.

قبل از بررسی ویژگی های این محصولات برای خرید کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان مناسب، تفاوت پوست دی هیدراته یا کم آب و پوست خشک را شرح می دهیم. معمولا در آب و هوای سرد و خشک زمستانی میزان خشکی پوست میتواند تا حد زیادی افزایش پیدا کند. نقاطی از بدن مثل صورت و دستها در مقابل خشکی آسیب پذیرتر هستند. اگر میخواهید بیشتر در مورد این محصولات مراقبتی برای پوست بدن و تاثیر آنها بخوانید به سایت مینی ژوپ مراجعه کنید. مراقبت از پوست صورت و بدن همواره مورد توجه خانمها و آقایان بوده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم مرطوب کننده مای دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.