ترابیکا از نسکافه آنلاین

خرید کاپوچینو ترابیکا

مطمئن نیستید که باید کاپوچینوی خرید ترابیکا خشک یا مرطوب سفارش دهید؟ من تفاوت Torabika این دو کاپوچینو را نمی دانستم تا اینکه پیشخدمت آنها را برای من توضیح داد. این یکی از اصطلاحاتی است که برای دوستداران قهوه و قهوه دوستان وجود دارد که اگر طعم قلب خود را نمی دانید واقعاً به دردسر می افتید ، بنابراین خرید ترابیکا بهتر است با انواع مختلف کاپوچینو آشنا شوید. به همین دلیل در اینجا توضیح کاملی از کاپوچینوی خشک ، مرطوب Torabika و کاملاً خشک را برای شما آماده کرده ایم. امیدواریم برایتان مفید بوده باشد. در این مقاله انواع کاپوچینو از Pinwork را بررسی خرید ترابیکا خواهیم کرد و کاپوچینو خشک و کاپوچینوی مرطوب را ارائه و بررسی خواهیم کرد. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت ببرید.

برند های کاپوچینو ترابیکا

قبل از اینکه بفهمیم خشکی و گوودی ، آلتونسا و خرید ترابیکا از نسکافه آنلاین همگی از برند های خوب در خرید ترابیکا هستند . رطوبت در یک نوشیدنی کاپوچینو چیست ، باید بدانیم که از چه نوع کاپوچینو ساخته شده اند. مشهورترین مواد تشکیل دهنده کاپوچینو 1 قسمت اسپرسو ، 3 قسمت شیر ​​جوشانده و 1 قسمت کف شیر خرید ترابیکا است. مقدار هر وعده 1 اونس است ، بنابراین در پایان شما 5 اونس یا 150 میلی لیتر Torabika نوشیدنی خواهید داشت. خشکی و رطوبت با استفاده کم یا زیاد از هر نوع شیر مرتبط است. شیر جوشیده به معنای مرطوب و کف  خرید ترابیکاشیر به معنای خشک است.

کاپوچینو مرطوب یک کاپوچینوی سنتی است که از شیر جوشانده خرید ترابیکا بیشتر از کف شیر تهیه می شود. این کاپوچینو است که همه ما می شناسیم و دوستش داریم. این نوعی کاپوچینو است که بسیار کرمی و لطیف است. این بدان دلیل است که شیر جوشیده به کاپوچینو بافت صافی می دهد و به شما کمک می کند یک فنجان خرید ترابیکا کاپوچینو با طعم لطیف بنوشید. شیر آب پز نیز طعم تلخ قهوه را می پذیرد و شیرینی کمی به آن Torabika می بخشد. شاید از خود بپرسید که چرا مردم به دنبال نامی برای کاپوچینوی سنتی هستند ، حتی اگر این قبلا شناخته شده باشد. باید بگویم خرید ترابیکا که این نوع کاپوچینو به دلیل تضاد با کاپوچینوی خشک به عنوان کاپوچینوی مرطوب خرید ترابیکا شناخته می شد.

فروش یا خرید کاپوچینو ترابیکا Torabika

کاپوچینوی خشک ، برخلاف نوع مرطوب ، از شیر جوشانده کمتری تشکیل خرید ترابیکا شده است. مقدار آن برای این نوع مشخص نیست اما آنچه مشخص است این است که در این نوع کاپوچینو از کف شیر بیشتری استفاده می شود. به دلیل شیر کمتری که در آن استفاده شده است ، آنها نام خشک را برای آن انتخاب خرید ترابیکا کرده اند. به طور خلاصه ، با این نوع کاپوچینو ، زیرا شما ابتدا کف شیر را می نوشید ، که عمدتا از هوا Torabika تشکیل شده است ، خشک محسوب می شود. این زمانی درست است که شما کف شیر بخواهید ، نه میکرو کف. تفاوت این دو نوع در واقع حباب خرید ترابیکا های هوا است که در پایین شیر بزرگتر و بزرگتر و در میکرو فوم این حباب ها کوچکتر است.

کاپوچینو بسیار خشک کاپوچینو است که فقط از اسپرسو و کف شیر تشکیل خرید ترابیکا شده است. از این نوع شیر جوشیده به هیچ وجه استفاده نمی شود که خود نوعی کنتراست Torabika جذاب ایجاد می کند. از یک طرف ، یک خرید ترابیکا اسپرسوی قوی و تلخ با یک لایه خامه ای بنوشید. از طرف دیگر ، باید یک لایه کف شیر شیرین شده با کره بنوشید. مثل این است که همزمان یک تکه شکلات شیری با یک تکه شکلات تلخ 85٪ در دهان داشته باشید. از نظر Torabika خرید ترابیکا نوشیدنی می توانید یکی از زیباترین تضادها را داشته باشید.

پیشنهاد من این است که به کاپوچینوی خیلی خشک شیرین Torabika کننده هایی خرید ترابیکا مانند شکر یا شکر اضافه نکنید ، در عوض این کنتراست را امتحان کنید و طعم های جدید را کشف کنید و تفاوت این کاپوچینو با کاپوچینوی سنتی را درک کنید. اگر قهوه تلخ نوشیدنی مورد علاقه شما باشد ، ممکن است این مدل کاپوچینو برای خرید ترابیکا شما یک سرگرمی باشد ، یا اگر هنوز قهوه تلخ را امتحان نکرده اید ، این نوشیدنی می تواند به Torabika عنوان یک تمرین قبل از نوشیدن قهوه تلخ به شما کمک کند.

نمایندگی های Torabika در ایران

کاپوچینو بسیار مرطوب چیست؟ از هر نظر مرطوب خرید ترابیکا است. این مدل کاپوچینو تا حد ممکن مرطوب است. خوب ، شما اشتباه نمی کنید کاپوچینوی بسیار مرطوب در واقع چیزی شبیه لاته است. حتی ممکن است همان لاته باشد. اگر به کاپوچینوی مرطوب شیر جوشانده اضافه کنید ، یک فنجان خرید ترابیکا کاپوچینوی بسیار مرطوب خواهید داشت. بنابراین ، اگر یک کاپوچینوی مرطوب از 3 اونس یا 100 میلی لیتر شیر جوشیده تشکیل Torabika شده است ، یک کاپوچینوی بسیار مرطوب از 2 برابر یا بیشتر از آن مقدار شیر جوشیده تشکیل خرید ترابیکا شده است. باز هم ، اگر از من بپرسید ، این پسر به طرز حیرت انگیزی شبیه لاته است.

به شما پیشنهاد می دهد انواع کاپوچینو را امتحان کنید تا کاملاً سلیقه خرید ترابیکا خود را تجربه کنید. قبل از ورود به کافه نوشیدنی خود را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، پس Torabika از سفارش کاپوچینو ، ممکن است خود ، گارسون و افراد پشت سر خود را گیج کنید. اگرچه تا سال 2010 انتخاب نوع کاپوچینو مهم نبود ، اکنون باید رطوبت یا خشکی کاپوچینو خود را تعیین کنید.