تخت خواب و صبحانه – Delhi هند – شم Nath ویلا

[ad_1]

مجموعه ای در میان باغ های سرسبز و سایه درختان شم Nath اقامت اتحاد خود را حفظ جذابیت قدیمی جهان و معماری استعماری. آن را با فرار از سر و صدا ثابت و آلودگی های درونی شهر هنوز باقی مانده است در دسترسی آسان به با شکوه ترین شهر مغول آثار تاریخی مانند قلعه سرخ Jamma مسجد و معروف خرید مرکز تاریخی Chandni Chowk با آن عجیب و جالب بازارها و پر پیچ و خطوط.

مهمانان خواهد بود با بهره گیری از تمام وسایل رفاهی از معتبر اقامت خانواده که قبلا از اواخر آقای شم Nath – پس از آنها معروف میراث جاده ای نامگذاری شده است. او شهردار دهلی نو و برجسته وزیر در پاندیت جواهر لعل نهرو کابینه.

واقع در شمال دهلی نو منطقه مسکونی مدنی خطوط آن قابل توجه ‘روز راج ییلاقی’ ما اقامت 10 دقیقه پیاده روی از معروف دانشگاه دهلی. شم Nath ویلا دارای 5 ظرافت مبله اتاق خواب. همه اتاق خواب بالکن/ایوانها و با حمام مدرن است. ما ارائه می دهیم یک تعریف قاره ای یا سنتی هند صبحانه.

یک فرصت عالی برای زندگی در هند در حالی که با بهره گیری از پنج ستاره با کیفیت, محیطی – یک پاسخ کامل برای کسانی که بازدید کنندگان که درک لمس صفحه اصلی.

اتاق خصوصی خود را تمام راحتی شما عادت کرده اند به در خانه خود را مانند آسمان, تلویزیون, تهویه هوا و امیدوارند suite مدرن به سبک غربی حمام و سرویس بهداشتی. پس از یک روز خسته کننده از خرید و یا بازدید از بسیاری از جاذبه های توریستی دهلی چرا که نه خنک کردن و لذت بردن از یک وعده غذایی در خانه تهیه شده توسط خود ما عالی خانواده آشپز همچنین در دسترس به عنوان یک خوش آمدید اختیاری اضافی. کسانی که به دنبال یک قاره و یا غذاهای بین المللی پس از یک روز خسته کننده نیاز به راه رفتن هیچ بیشتر از فقط در سراسر جاده به لذت بردن از رستوران مشهور معروف Oberoi دوشیزگان هتل دهلی premier میراث هتل.

http://www.shamnathvilla.com

اقامت در شام Nath ویلا واقعا یک خانه دور از خانه!

[ad_2]