تجربه عمل ژنیکوماستی

ورم بعد از عمل ژنیکوماستی بعد از گذشت 3 هفته به طور کامل رفع میشود. 3 بار در هفته این کار را انجام دهید. از فعالیت شدید تا 6-4 هفته بعد از جراحی خودداری کنید. طرز استفاده: نمک را در آب وان حمام بریزید تا حل شود. طرز استفاده: 1 قاشق خوری دانه کتان را در یک لیوان آب گرم بریزید و تا بهبودی روزانه آن را مصرف کنید. کار در محیط های گرم: کار کردن در محیط های گرم می تواند روی بیضه ها تاثیر منفی بگذارد در نتیجه باعث کم شدن هورمون های مردانه گردند. طرز استفاده: دو قاشق چای خوری قاصدک خشک شده را به یک لیوان آب گرم اضافه و پس از گذاشتن درب روی لیوان به مدت 10 دقیقه آن را صاف کنید. مقدار اضافی بافت سینه ممکن است در هر دو سینه مساوی باشد، یا ممکن است در یک سینه بیش از دیگری وجود داشته باشد. به علت سفتی پوست در این بخش، ممکن است ساکشن سخت باشد، قبل از ساکشن اگر از لیزر لیپولیز استفاده شود با نرم کردن بافت سینه باعث راحت تر شدن ساکشن این ناحیه می شود. قایقرانی نیز راه بینظیری برای درگیر کردن بالاتنه و ورزش دادن آن به مدتی طولانی به حساب میآید.

این افراد به دنبال راه درمان بزرگی سینه در آقایان می گردند. زیرا مصرف زردچوبه موجب ریفلاکس اسید در برخی افراد میشود. بنابراین توصیه میشود اکیدا از مصرف این داروها پرهیز کنند. استفاده از داروها یکی از علتهای شایع ژنیکوماستی است برای مثال استفاده از برخی داروهای قلبی مانند دیگوکسین، استروژنها، سایمتیدین، داروی ضدقارچ(کتوکونازول)، داروی ضدصرع مانند فنیتویین، اسپیرونولاکتون، داروهای ضدسرطان، دیازپام، تئوفیلین و برخی داروهای ضدافسردگی میتوانند این عارضه را ایجاد کنند. برخی بیماریهای مزمن مانند نارسایی کبدی و کلیوی و نارسایی بیضه نیز از عوامل ایجاد رشد غیرطبیعی سینه در آقایان هستند. در برخی از مردان این عارضه در هر دو پستان ها مشاهده می شود اما مواردی وجود دارند که یکی از پستان ها رشد غیر عادی داشته است. بزرگي پستان ممكن است در يك سمت و يا در هر دو طرف ايجاد شود. ژنيکوماستي در افراد مسن : باید بگوییم که در گروه سنی 50 تا 69 سال از هر 4 فرد مسن تقریباً یکی از آن ها عارضه ژنيکوماستی را داراست. در این افراد اغلب میزان هورمون های زنانه بالا می باشد. یک بیمار معمولی میتواند ظرف دو تا سه روز پس از ساکشن کردن سینه به محل کار خود برگردد و فعالیت روزمره عادی داشته باشد عملاً بدون زخم، چند روز پس جراحی لیپوساکشن سینه، زخمی بر روی بدن شما وجود نخواهد داشت کاهش ۲۰ تا ۵۰ درصد از حجم سینه حداقل خطر و کمترین عوارض و دوره نقاهت كوتاه بعد از عمل از مزاياي ليپوساكشن سينه در افراد مبتلا به ژنيكوماستي است.

ماموگرافی تشخیصی و ماموگرافی تصویربرداری دو مقوله متفاوت محسوب می شوند. چنانچه در ماموگرام، مشکوک به سرطان باشیم، تصویربرداری های دیگر سینه یا نمونه برداری پستان (بیوپسی پستان) به منظور انتخاب نمونه از بافت و آزمایش زیر میکروسکوپ باید صورت گیرد. ژنیکوماستی ممکن است تنها علامت در مردانی که مبتلا به هیپوگنادیسم اولیه هستند باشد. همان طور که در ابتدای مقاله عنوان شد، ژنیکوماستی به وجود بافت و توده ی چربی در یک طرف یا دو طرف سینه است که می تواند برای شکل ظاهری پستان ها یک فرم ناخوشایند را ایجاد کند، سوالی که مبتلایان به این عارضه اول از همه چیز از پزشک معالج می پرسند این است که این توده به چه علتی ایجاد می شود؟ در ماموگرافی تشخیصی، سینه از جهات مختلف تحت بررسی قرار می گیرد، در حالیکه در ماموگرافی تصویربرداری، سینه، تنها از دو جهت معمول تحت بررسی قرار می گیرد. تورم همراه با ژنیکوماستی (بزرگ شدن سینه در مردان) ممکن است به صورت توده غددی، سفت و با حدود مشخص در اندازه های مختلف درست در زیر هاله خود را نشان دهد یا ممکن است با پری منتشر چربی با حدود نامشخصی در قفسه سینه تظاهر کند.

که در این مرحله ممکن است که بیماری به غدد لنفاوی گسترش پیدا کرده باشد. بزرگی غدد پستان در مردان چندان خطرناک نیست و معمولا انسان را از الحاظ روانی تحت تاثیر قرار می دهد اما سرطان پستان در مردان بسیار خطرناک می باشد. استروژن نام یکی از گروههای هورمون زنانه است که در بدن مردان نیز تولید میشود. به طور کلی دلیل اصلی ایجاد سرطان پستان در مردان، کم شدن هورمون های مردانه با افزایش هورمون های زنانه است. پاسخ منفی است. ثابت نشده است که ژنیکوماستی باعث ایجاد سرطان در آقایان می شود مگر در موارد خاصی مثل سندروم کلاین فلتر که سندروم مادرزادی است و شیوع آن بسیار نادر است. توجه توجه: مصرف مهار کننده های آروماتاز میتواند سطح استروژن سیستمیک را کاهش دهد و حتی به صفر برساند، اما این باعث ایجاد خطرات بزرگی برای سلامتی فرد میشود. بله با انجام عمل جراحی ژنیکوماستی فرد به صورت دائم و کامل بهبود خواهد بافت. با انجام تمرینات ورزشی و مصرف مکمل های عضله ساز می توانید کاهش بافت چربی آب شده سینه را با افزایش بافت عضله جبران کنید.

افزایش تستوسترون موجب بزرگ شدن سینه ها میشود. یکی از کارهایی که برای درمان ژنیکوماستی در طب اسلامی توصیه میشود نرمش کردن است. بنابراین علاوه بر لیپوساکشن انجام عمل جراحی کوچک کردن سینه آقایان نیز ضروری است. دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد جراحی عمومی پلاستیک، ترمیم و زیبایی با روش های نوینی و با استانداردهای بالا به انجام جراحی ژنیکوماستی می پردازد. هزینه جراحی بسته به میزان اصلاح انجام شده، مهارت جراح و موقعیت جغرافیایی محل عمل متفاوت است. مثلا، سیروز کبد متابولیسم طبیعی هورمون را تغییر می دهد و ممکن است منجر به ژنیکوماستی شود. مصرف داروهای زیبایی اندام: مصرف اینگونه داروها باعث کاهش هورمون های مردانه می گردند. با بالا رفتن سن، سطح هورمون های مردانه کاهش می یابد که معمولا پس از ۵۰ سالگی اتفاق می افتد. این عارضه در هر سنی ممکن است اتفاق افتد ولی اغلب در سنین نوجوانی بروز می نماید. به همین منظور در ادامه قصد داریم شم