تاج گل تبریک و شادباش؛ تاجی از جنس علاقه و عشق

برای بیان تبریک و عمق شادی می توانید تاج گل تبریک و شادباش را هدیه دهید. هرگز از معجزه و تاثیر گل ها در روابط فردی و اجتماعی خود غافل نشوید. زیبایی گل ها نمادی از عواطف ما هستند.  هدیه دادن گل ها می تواند یک اتفاق فوق العاده را برای عزیزانمان رقم بزند. برخی مراسم ها هستند که با یک یا چند شاخه گل نمی تواند حس شادمانی، تبریک و شادباش ما را نشان دهند.

مراسم ازدواج خواهر یا برادر مان، افتتاحیه های مهم و… را می توان نام برد. تاج گل تبریک و شادباش انتخابی لوکس و منحصر به فرد است که می تواند بهترین هدیه باشد. با زیباترین گل ها می توانید بهترین تاج گل را انتخاب کنید. گل هایی با رنگ‌ های شاد و تند را برای گل آرایی تاج گل انتخاب کنید.

 

تاج گل تبریک و شادباش، باغی از گل های خوشبو

بیشتر افراد از اهمیت و جایگاه گل در روابط فردی، خانوادگی و اجتماعی غافل هستند. گل ها دو کاربرد اساسی در زندگی ما دارند:

گل ها سمبل عواطف درونی، عشق، دوست داشتن، وفاداری و احترام متقابل بین افراد هستند.

جنبه دیگری که بیشتر از مورد اول به چشم می‌آید زیبایی گل هاست. الهام بخش بسیاری از ایده ها هستند.

می‌توان گفت این دو عامل مکمل یکدیگر هستند. به دلیل زیبایی وصف ناپذیر گل هاست که از آن ها برای توصیف احساساتمان استفاده می کنیم.

گل ها برای موقعیت های خاص و منحصر به فرد کاربرد های متفاوتی دارند. زمانی ارزش آن افزوده می شود که در موقعیت مناسب از آن استفاده کنید.

اکثر مراسم هایی که تاج گل تبریک و شادباش هدیه داده می ‌شود، مراسم های جشن و شادی است. از جشن عاشقانه دونفره تا عروسی ها و اجتماعات بزرگ برای برگزاری مراسم های خاص را می توان نام برد.

گاهی باید از یک تاج گل تبریک و شادباش لوکس و بزرگ برای برگزاری مراسم و مجالس خاص استفاده کنید. در این صورت باید از لوکس ترین گل ها و سبک های خاص و لاکچری برای گل آرایی تاج گل استفاده کنید.

 تاج گل

تاج گل، شادباش گلستان وجود شما

برای تزیین و گل آرایی تاج تبریک و شادباش باید نهایت دقت را به خرج داد. گل های زیبا با ساقه های کوتاه و بلند در چند ردیف کنار هم یا پشت سر هم، روی یک تکیه گاه قرار داده می شوند.

برای مراسم های مختلف می‌توان تاج گل تبریک و شادباش هدیه داد، از جمله:

1) تاج گل برای مراسم عقد و عروسی

2) تاج گل برای افتتاحیه و نمایشگاه ها

3) تاج گل برای موفقیت شغلی یا کسب مدارج علمی

4) تاج گل برای انواع جشن های ملی و مذهبی

راهنمای خرید تاج گل

امروزه گل فروشی ها خدمات سفارش آنلاین را برای مشتری گرامی فراهم کرده اند. می توانید به سایت یا صفحات پیام رسان مراجعه کرده و به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید. آلبومی از طراحی های زیبا در اختیار مشتریان قرار دارد. تاج گل تبریک و شادباش مطابق با سلیقه شما آماده خواهد شد.

گل های با رنگ روشن و شاد را انتخاب کنید و احساسات خود را نشان دهید. چه ابزاری زیباتر از یک تاج گل برای بیان احساسات سراغ دارید؟

رنگین کمانی از گل های رنگارنگ در گل فروشی ها به چشم می آیند. هر گلی که شادتر، زیباتر و خوشبو تر است را برای خرید تاج گل تبریک و شادباش انتخاب کنید.

می توانید یک هارمونی ویژه ای از رنگ های هماهنگ یا متضاد را خلق کنید. بعضی سبک ها برای تزیین تاج گل، بسیار لوکس و لاکچری محسوب می شوند.

انتخاب نوع گل و تزیین تاجی از گل برای هدیه

هیچ چیز مانند یک گل زیبا نمی تواند عمق احساس مان را بیان کند. مراسم های عروسی و ازدواج بسیار طولانی هستند. گاهی دو یا سه روز طول می کشد. پس بهتر است از گل هایی که دوام و ماندگاری بالایی دارند استفاده کنید.

البته گل فروش ها برای تزیین تاج گل از اسفنج هایی که رطوبت را در خود نگه می دارند استفاده می کنند. اسفنج رطوبت مورد نیاز گل را تامین می‌کند.

تاج گل

گل آرایی و تزیین تاج گل تبریک و شادباش در اندازه های مختلف طراحی می شوند:

1) تاج گل یک طبقه

2) تاج گل دو طبقه

3) تاج گل سه طبقه

افراد با توجه به نوع مراسم طرح مورد نظر را انتخاب می کنند. به عنوان مثال برای افتتاحیه مراسم ها و جشن های ملی-مذهبی معمولا از تاج گل دو یا سه طبقه استفاده می کنند. شکوه و جلوه بیشتری را به نمایش می گذارند. برای جشن عروسی و عقد تاج گل تبریک و شادباش یک طبقه مناسب است. از گل‌آرایی به سبک فانتزی مانند قلب، حلقه، اول اسم لاتین و … استفاده کنید.

انتخاب کارت پستال مناسب با یک جمله کوتاه جذابیت فوق العاده ای دارد. بیانگر خوشحالی و حضور قلبی شما در کنار عزیزان تان می باشد.

ممکن است در هنگام خرید تاج گل تبریک و شادباش قیمت برای شما اهمیت داشته باشد. بنابراین باید بدانید که در قیمت نهایی دو فاکتور مهم تاثیرگذار است:

1) نوع گل: استفاده از گل های گران و کمیاب

2) اندازه تاج: تاج‌ گل بزرگتر مساوی با مصرف گل بیشتر

 

گل های خاص برای تبریک خاص تر

تعداد و نوع گل هایی که در دنیا وجود دارد خارج از شمارش است. باید این نکته مهم توجه داشت که همه گل ها برای تزیین تاج گل تبریک و شادباش مناسب نیستند. بعضی از گل ها ساقه های نازک و گلبرگ های کوچکی دارند که اگر از ساقه جدا شوند به سرعت پژمرده می‌شوند. بنابراین باید در انتخاب نوع گل دقت کنید.

زیبا ترین گل ها برای تزیین تاج گل عبارت اند از:

گل رز: یک عاشقانه ثابت و همیشگی در انتخاب دسته گل است. گویی بقیه گل ها در کنار گل رز هویت عاشقانه و دوست داشتنی خود را به دست می آورند. بنابراین بی جهت نیست که به مادر گل ها شهرت دارد. رز زیبایی منحصر به فرد و تنوع رنگی بسیار زیادی دارد. گل ها در یک تناژ رنگی مختلف از کمرنگ تا پررنگ وجود دارند. مانند رز قرمز کمرنگ تا رز قرمز تیره و آتشین را می توان نام برد.

گل لاله: نماد عشق و احترام است. در رنگ های قرمز، زرد، صورتی، بنفش و نارنجی وجود دارد. تزیین تاج گل برای تبریک و شادباش با این گل مقرون به صرفه و ایده آل است.

گل داوودی: نماد فروتنی و صداقت است. تناژ های رنگی متنوعی دارد. عمر و ماندگاری این گل نسبتاً بالاست. معنای دوستی را به شخص مقابل شما انعکاس می دهد.

گل کوکب( آندره دالی): تنوع رنگی این گل چشم ‌نواز است. در تناژ های قرمز، بنفش، سفید و برنزی وجود دارد. در تزیین تاج گل تبریک و شادباش برای جشن عروسی و عقد استفاده می ‌شود. سمبلی از دوست داشتن و عشق است.

گل صد تومانی: سمبلی از فراوانی ثروت و عشق است. برای تزیین تاج گل تبریک و شادباش از این گل استفاده می کنند. از این گل برای تزیین تاج گل و دسته گل عروس به سبک اروپایی نیز استفاده می شود.