بهترین هتل های لوکس

[ad_1]

سفر به بهترین استراحتگاه و حمام لوکس است که بهترین هتل ها به شما ارائه دهد. اگر شما یکی از خوش شانس چند که می توانیم بهترین و دریافت آژانس های مسافرتی به شما یک معامله خوب یا صیقلی آنلاین برای بهترین هتل های لوکس در مقصد خود را انتخاب کنید.

ریتز کارلتون در, واشنگتن, ایالات متحده آمریکا واقع شده است و در قلب شهر است اما زمانی که شما وارد هتل آماده به احاطه در یک پناهگاه از شکوه و جلال و ناز و نعمت. این سالن با شکوه و عظیم فضاهای ظرافت طراحی شده برای بالا بردن حس خوب بودن. رای دادند به عنوان یکی از بهترین هتل های, تجربه فراهم می کند ارزش برای پول است.

این Sofitel لس آنجلس, نرخ هتل ها به عنوان یکی از بهترین هتل ها. این هتل دارای ترکیب نفیس از دکور و هالیوود glitz و پر-بخور تخت است که یکی می تواند غرق در حال نهایی در لوکس. آبگرم و مراکز کنفرانس دولت از هنر تجهیزات و آخرین در پیچیدگی و سبک. برای ناهار خوری خوب با بین المللی استعداد Sofitel از دست فرشتگان هتل ارائه آنچه در آن وعده.

وسبک پارک برج در لندن, پادشاهی متحده است که بدون شک یکی از بهترین هتل های لوکس با توجه به نه تنها موقعیت استراتژیک آن و همچنین خدمات عالی و حسن نیت ارائه میدهد توسعه یافته توسط آنها در طول سال است. غذاهای بسیار عالی پانوراما همچنان یکی از بهترین ویژگی های آن

برای نفس گرفتن نمای زیبا و عاشقانه والنتاین, ویلا d’استه در ایتالیا پیشی بهترین استراحتگاه به عنوان بهترین هتل های لوکس در جهان است. در اطراف از سال 1873 این محل اقامت سابق از یک قرن 16 اشراف زاده است و تبدیل به یکی از بهترین هتل ها و استقبال از مهمانان با خود ویژه “جشن استاندارد خدمات”. حتی فکر ویلا d’استه است گران قیمت و لوکس که در این هتل ارائه می دهد نفیس است و اسراف.

برای یک “ورساچه به طور کامل مد مارک تجربه”, Palazzo Versace در گلد کوست, استرالیا وعده شما آنچه در آن ارائه می دهد به عنوان یکی از بهترین هتل های لوکس. سبک های کلاسیک و معاصر و مبلمان تراوش عظمت با هر مورد گران به طور مستقیم وارداتی از ایتالیا. Donatella Versace ایجاد یک شاهکار است که به عنوان یکی از بهترین هتل های امروز است.

شبه جزیره توکیو در ژاپن به عنوان یکی از بهترین هتل اجازه می دهد تا شما را به خیس خوردن indulgently در لوکس خود را تسلی که نکات از میراث و فرهنگ همراه با آخرین فن آوری های نوآورانه. این هتل یکی از بهترین هتل ها و ایده آل برای فرار از فشار و شلوغی زندگی روزمره.

بزبان سنگاپور افتتاح شد در اوایل بهار سال 2009 و رتبه با بهترین هتل ها به عنوان یکی از بهترین هتل های لوکس. هر چند ساخته شده است در قلب شهر طولانی و پر پیچ و جلوی خانه اجازه می دهد تا مهمان حریم خصوصی. با بسیاری از اتاق ها مشرف به دریای چین جنوبی هتل وعده داده می شود یکی از بهترین هتل های لوکس در جهان است.

[ad_2]