بهترین قالیشویی دروس

بهترین قالیشویی دروس

بهترین قالیشویی دروس

در مناطق مختلف تهران به دلیل مساحت بزرگ و جمعیت بالای آنها، قالیشویی های مختلفی در هر منطقه فعالیت دارد. این قالیشویی ها هر کدام دارای نقاط ضعف و قوت منحصر به فرد خود هستند که باعث شده تا مشتریان در حین انتخاب دچار سردرگمی های مختلفی شوند. بیشتر این قالیشویی ها توازن مناسبی بین قیمت یا سرعت ندارد و به این جهت است که مشتریان نمی توانند مطابق با اولویت بندی های قبلی خود گزینه ای ثابت را انتخاب نمایند. قالیشویی ملکه یکی از بهترین قالیشویی های تهران است که اخیراً شعبه خود را در منطقه دروس  افتتاح کرده است. این مرکز دارای نقاط قوت منحصر به فردی است که باعث شده تا به عنوان بهترین قالیشویی دروس شناخته شود. ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا در این نقاط قوت داشته باشیم لذا اگر جزو ساکنین منطقه دروس تهران هستید بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

ویژگی های بهترین قالیشویی دروس

قالیشویی ملکه سعی داشته تا تمام خدمات خود را متناسب با نیاز و و خواسته اهالی این ناحیه ترکیب نماید. همین مورد سبب شده است تا این قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی دروس شناخته شود. بخشی از ویژگی‌ها و مزیت‌های این مرکز به شرح زیر است.

کیفیت بسیار بالا

کیفیت از مهمترین مقوله هایی است که قالیشویی ملکه سعی داشته تا در ساختار خود جای دهد. این مرکز برای دستیابی به این هدف نیروهای متخصص و حرفه ای را در کارگاه خود استخدام کرده است. این نیروها به خوبی ساختار تک‌تک فرش‌ها را بررسی کرده و متناسب با آنها از مواد شوینده یا روش شستشو استفاده می کنند. از طرفی دیگر یکی از آنها بعد از اتمام شستشوی هرفرش آن را به دقت بررسی کرده تا از تمیز بودن آن اطمینان حاصل نماید.

به کارگیری مواد شوینده خارجی از دیگر فاکتورهایی است که سبب شده تا کیفیت قالیشویی ملکه در بالاترین سطح ممکن باشد. این مرکز همواره مواد خارجی با قدرت لکه بری بالا را برای تمیز نمودن فرش ها استفاده می کند. این موضوع در حالی است که سایر قالیشویی ها چنین اقدامی را هزینه اضافه می دانند. همین تفاوت دیدگاه سبب شده است تا قالیشویی ملکه به عنوان بهترین قالیشویی دروس شناخته شود.

سرعت عمل بالا

سرعت فاکتور دیگری است که در قالیشویی ملکه به آن توجه ویژه ای می شود. این مرکز اقدامات مختلفی را برای افزایش سرعت انجام داده است. آنها کارگاه خود را در دل منطقه دروس افتتاح کرده اند تا دسترسی مشتریان به آنها بسیار ساده تر شود. همچنین آنها ماشین آلات پیشرفته ای را در کارگاه خود مستقر کردند که می تواند سرعت شست و شو را به شدت افزایش دهد. این مرکز سعی داشته تا دارای بالاترین سرعت ممکن در ناحیه باشد و بدین جهت  پیک هایی را در نقاط مختلف منطقه دروس مستقر کرده است. آنها بعد از اولین تماس مشتریان خود را بلافاصله به محل مورد نظر می رسانند. افزون بر این، بعد از تمیز شدن فرشها دوباره با همان سرعت قالی ها را به صاحبان آنها باز می گردانند. این موضوع باعث می‌شود تا فشار ترافیک موجود در ناحیه از روی دوش مشتریان برداشته شود. این سرعت باعث شده تا بسیاری قالیشویی ملکه را بهترین قالیشویی دروس بدانند.

قیمت های بی نظیر

این روزها شرایط اقتصادی به گونه‌ای تغیر کرده که مردم را به سمت قیمت‌های پایین‌تر سوق داده است. قالیشویی ملکه سعی کرده تا علاوه بر کیفیت و سرعت، قیمت مناسبی را هم به مشتریان خود ارائه نماید. بدین جهت آنها هزینه های اضافه را حذف کرده و ماشین آلات را جایگزین نیروی انسانی کرده اند. ترکیب این دو سبب شده است تا تعرفه‌های این مرکز به کمترین مقدار ممکن برسد. ترکیب قیمت با فاکتورهای فوق باعث شده تا قالیشویی ملکه به عنوان بهترین قالیشویی دروس شناخته شود.