بهترین رستوران رمانتیک در Seminyak

[ad_1]

اگر شما در حال فکر کردن در مورد کامل دور شو رمانتیک فکر می کنم در مورد بالی. آنها می گویند که بالی است که شکستن جزیره اما نه در مورد همه. اسطوره ها در مورد عشق مانع در بالی را افشا و خنثی شده است و شما می توانید با پر زرق و برق لذت بردن از تعطیلات عاشقانه خود در بالی. آیا آن را نمی فوق العاده محل به آتش آتش عشق خود را و با هم?

بالی است که یک شهر با یک فضای پشت گذاشته. شما می توانید لذت بردن در آن مناظر رویایی. در جنوب بالی, شما می توانید کمی دورتر به ساحل شهر Seminyak. آن است که در کنار شهر واقع در شمال Legian. شما کاملا اشغال شده در محیط لوکس Seminyak. به عنوان یکی دیگر از بالا منظره و نقطه توریستی در بالی Seminyak, بیشتر, بالای شهر و شیک است. شما پیدا کنید بالا پایان چشمه های معدنی و بوتیک در Nagasaki با توجه به اینکه این بالی خرید سرمایه است. در طول روز شما می توانید استراحت در ساحل. ساکت تر آن است که در آن زمان. اما چه چیزی باعث Seminyak جذاب تر به مردم محلی و گردشگران به طور یکسان هستند high-end رستوران. خود را به عزیزترین شراب و ناهار خوردن در Seminyak. این محل مناسب برای پرورش خود را از عواطف و احساسات برای هر یک از دیگر.

راه های مختلفی وجود دارد که به ناهار خوردن با معشوق خود را در Seminyak. تاریخ رویای خود را درست می آید در این رمانتیک و پیچیده بهشت. در اینجا یک لیست از 5 رستوران رمانتیک در Seminyak:

Lestari کوره و ماکارونی. اینجا محل ایده آل اگر شما می خواهید به افراط در فوق العاده و پز لذت در حالی که wooing مورد علاقه خود را. زمانی که در بالی آنها می گویند شما نمی توانید از دست این ناهار خوری مقصد. رستوران در خدمت کلاسیک اروپایی کوره و پاستا با یک لمس از نفوذ است. Lestari در قلب Seminyak و آن شناخته شده است برای ارائه به کمال به جدول خود را. غذاهای آنها در خدمت هستند کبابی با توجه به اولویت خود را, اما برخی از صرفه جویی در فضا برای lip-smacking, دسر را به خوبی!

کو د تا. تجربه ناهار خوری در ساحل جلو کو د تا بینظیر است. ناهار خوردن در حالی که شما در حال احاطه شده توسط عطر تازه آب اقیانوس است. منظره حیرت انگیز اقیانوس هند به نفس خود را دور به شما به عنوان مزه رستوران mouthwaterining وعده های غذایی. به عنوان شما در حال سیری شما حتی ممکن است وسوسه به رفتن در امتداد ساحل و شیب پای خود را در شن و ماسه.

رستوران در Legian. این محل می شود اگر شما می خواهید برای ناهار خوردن آسیایی, فرانسوی, اروپایی و معاصر خوردم. اگر شما از سلامت چرم گاومیش می توانید درخواست خود را به گزینه های فاقد گلوتن. ناهار خوری در Legian است محیط های دیدنی و جذاب. با متنوع خود انتخاب در منوی اما نه بیش از حد بسیاری از را انتخاب کنید ناهار خوری ساخته شده است آسان تر است. زمانی که در بالی رستوران در Legian برای یک محل با یک تماس از بهشت است.

K Resto. این رستوران شناخته شده است به بیشتر های مجلل همه ساحل رستوران در Seminyak. منو در K Resto درجه یک است. این محدوده از اندونزی آشپزی ساير ظروف. شما باید انتخاب از ارزان به استانداردهای گران ترین هستند. چگونه در مورد احساس غذا خوردن در ساحل با انگشتان پای خود را در شن ؟ شما پیدا کردن آن را در K Resto در Seminyak.

Metis. این جایی است که شما دریافت بهترین بالی وقتی که می آید به ناهار خوری. محل عاشقانه است که swooning بیش از شریک زندگی خود را به طور طبیعی می آید. در راه به این پر زرق و برق بهشت از رستوران شما تصویب شده توسط باغ های زیبا با اندازه کامل نیلوفر آبی استخر. اگر شما یک foie gras علاقه مندان Metis کامل رستوران رمانتیک برای بازدید در Seminyak.

لذت بردن از بهترین از عشق, دلپذیر آشپزی و لمس بهشت در رستوران رمانتیک در Seminyak!

[ad_2]