بهترین رستوران خانوادگی در Indirapuram

[ad_1]

در کنار لوکس و grandeurs, Indirapuram واقع در NH24 نیز شناخته شده برای آن کلاس جهانی خانواده رستوران. جای که بود در قتلگاه یک بار در حال حاضر جذب دوستداران مواد غذایی از سراسر شهرستان. وجود دارد متنوع رستوران در Indirapuram که ارائه عجیب و غریب و در عین حال کیفی مواد غذایی خدمات به مشتریان خود. این ظریف و تصفیه شده رستوران در دسترس در اینجا باید سرآمد در مواد غذایی مختلف ساخت هنر مانند غذاهای چینی, قاره, آشپزی Mughlai آشپزی ایتالیایی, آشپزی, غذاهای هندی ، در اینجا یک لیست از رستوران های زنجیره ای فعال در Indirapuram که خدمات باید برنده ستایش دیگران در سراسر قلمرو:

Cinamon آشپزخانه

این رستوران واقع در Vaibhav Khand شناخته شده است برای ساخت بهترین و مواد غذایی چینی. محیط این رستوران بسیار خوب است که باعث می شود تجربه ناهار خوری بسیار لذت بخش است. تخصص در اینجا مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka مرغ تندوری, Murgh Malai Tikka, Murgh Hariyali Tikka-پنیر Malai Tikka, و غیره.

ادویه بازار

ادویه بازار در Indirapuram بهترین مکان برای سرگرمی و به غذای خوب است. آرایه ای از رستوران های زنجیره ای در دسترس است در محل آن مانند KFC, Yo چین Moti Mahal, Kaustubh, Andaaz E لکنو پادشاه Kulfi Pind Balluchi, Haldiram ساخته شده در چین ، این محل دارای یک کمی از چیزی برای همه.

Amritsari رستوران

این Amritsari رستوران لذت برای Punjabi دوستداران مواد غذایی. خوردن Punjabi غذاهای این رستوران است که باید انجام دهید چیزی که قبل از مرگ. این محل می توان به واقع در Parsavnath پیچیده مخالف Shipra بازار در Indirapuram.

Haandi خالص سبزی رستوران

Haandi خالص رستوران گیاهی بسیار عالی ناهار خوری گزینه برای vegie عاشقان. این رستوران نیز ارائه می دهد خوشمزه غذای گیاهی در شرکت ها و سفارشات عمده. Malai Chaap Tikka و تندوری صفحه گرامافون هستند بسیار قدردانی می کند از این رستوران.

ساغر Ratna

ساغر Ratna خوب است در برآورده ساختن نیازهای گرسنگی مربوط به idlies, dosas utthapams و دیگر جنوب غذاهای هندی. پس از سال ساغر Ratna نگهداری یک شهرت قوی برای کیفیت.

X حال قلیان سالن

برای جوانان, X حال قلیان در سالن با شکوه بازی های آنلاین است یک جای خوب برای پاتوق. خدمات خود را بهتر از Reverb استفاده و یا کوانتوم اما آنها نیز نه کمتر از آنها. بسیار پیچیده داخلی استفاده شده است در ساخت این باشگاه رقص & pub.

لو زعفران رستوران و سالن

لو زعفران رستوران و سالن در Vaibhav Khand, Indirapuram یک حزب خوب رستوران ارائه می دهد که خدمات خوب و قیمت مناسب. در جهت این رستوران نیز طول می کشد مراقبت از کیک تولد و تزیین.

اجازه دهید ماکارونی و یو چین

اجازه دهید ماکارونی برتری در هنر غذاهای چینی & آشپزی. این رستوران ها حفظ استاندارد چینی کنوانسیون در حالی که مواد غذایی است. هر دو از آنها تخصص در ساخت انواع رشته فرنگی, سوپ و momos.

زودیاک

وقتی که می آید به Mughlai سپس زودیاک رستوران Indirapuram به نظر می رسد قبل از چشم ما. این mughlai ظروف مانند Bharwan Tangdi, Khumb Bhutta, هویج Galouti Dal بخارا Tangdi Bharwan ، در حال بازدید بیش از اینجا.

[ad_2]