بهترین ردیاب حیوانات خانگی + (امکانات، خرید و نحوه استفاده)

با این حال ، یک حیوان خانگی در ثانیه بیشتر از این فاصله را طی خواهد کرد. همه ی میکروچیپ ها دارای کد منحصربه فرد هستند و توسط اسکنر مخصوصی که امروزه در بیشتر درمانگاه های دامپزشکی وجود دارد، خوانده می شود. با به کار گیری از این سیستم بدون هیچ دلهره حیوان خانگی خود را به دست کلینیک های دامپزشکی بسپارید و از راه دور موقعیت مکانی او را کنترل کنید.

همچنین با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به صورت کامل راهنمای فارسی نحوه راه اندازی این ردیاب را مشاهده کنید. در یک مورد ، پرندگان ساحلی صید شده توسط محققان در استرالیا نشان داده اند که موفقیت پرورشی را می توان در این پرندگان ، که در دورترین مناطق جهان تولید می کنند ، با تغییر الگوی نور و تاریکی هنگام سوار شدن و خارج شدن از لانه ، نتیجه گرفت. برای ردیاب پرندگان کوچک از جمله عروس هلندی و کانور، این فرآیند باید تحت بیهوشی کوتاه مدت انجام گیرد تا از ایجاد درد جلوگیری شود و استرس وارد شده به پرنده را به حداقل برساند.

ردیاب جی پی اس به کاربران این امکان را می دهد تا همواره از موقعیت مکانی حیوان خانگی خود آگاه باشند و از آرامش ذهنی کاملی برخوردار شوند. دستگاه جی پی اس و ردیاب حیوانات ردیاب پرنده ، اندازه بسیار کوچک و وزن بسیار سبکی دارد. هر گونه یک داستان برای گفتن دارد و ضرب المثل قدیمی “برچسب زدن به پرنده و شما خواهید فهمید چیز جدیدی” درست است – پس از 30 سال ، هنوز کشف های خارق العاده ای انجام شده است. یکی از بهترین امکانات ردیاب های حیوانات امکان تعریف محدوده امن برای حیوان خانگی تان است.

نگهداری از یک حیوان خانگی و حفظ امنیت آن ها یکی از سخت ترین کارهایی است که افراد زیادی با آن درگیر هستند. اگر هم از حیوانات زینتی در خانه خود نگهداری کنید حتما همیشه یکی از نگرانی های شما فرار کردن، گم شدن و یا به سرقت رفتن این حیوانات است. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که برخی از ردیاب های GPS دارای طرح اشتراک هستند و شما ضمن ثبت نام بایستی هزینه ای را به صورت ماهانه پرداخت کنید که البته با گذشت زمان به هزینه آن نیز اضافه می شود. به طور کلی از ردیاب GT011 می توانید به عنوان ردیاب کودکان ، سالمندان ، خودرو و لوازم شخصی نیز استفاده نمایید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب زیرپوستی حیوانات لطفا از سایت ما دیدن کنید.