بهترین دندانپزشک های تهران – لیست 10تایی

بخش بیماری های دهان و دندان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 تا 18:30 فعال می باشد. بخش رادیولوژی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 تا 18:30 فعال است. بخش جراحی دهان، فک و صورت از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 تا 18:30 فعال است. خانم روژین طلیعی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. ارائه خدمات جراحی دهان، فک و صورت کلینیک ویژه دانشکده دندانپزشکی شامل تشخیص و درمانهای جراحی، غیر جراحی و جانبی بیماریها، ضایعات، صدمات، ناهنجاریها و نواقص استتیک و فانکشنال مادرزادی و اکتسابی نسج نرم و سخت ناحیه دهان و فک و صورت میباشد.

بالاترین کیفیت درمانهای ایمپلنت با بکارگیری بهترین مواد و تجهیزات در محیطی آرام و دلنشین. همچنین امکان دارد درمان کامل یک دندان توسط چند همکار متخصص با تعرفه های متفاوت انجام شود. هزینه های اعلام شده توسط همکاران ما جهت انجام درمان تقریبی است و امکان تغییر آن ضمن مراحل درمان وجود دارد.

بخش دندانپزشکی کودکان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 تا 18:30 فعال است. دکتر کوچولو، کلی بیمار که همه از ناحیهی دست دچار مشکل شدن نیاز به معالجه دارند. دکتر طلیعی سابقه عضویت در انجمن پریودنتولوژی ایران و آمریکا را نیز دارند. کلینیک دکتر میرزایی یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در ایران است. یکی از موضوعات مهم در ارتباط با دندان، بحث زیبایی آن است. در لیست زیر و برای معرفی بهترین دندانپزشکان، فاکتورهای مختلفی چون تجهیزات مدرن کلینیک دندانپزشکی، نظر مراجعه کنندگان در مورد پزشک مورد نظر و هزینه خدمات در مقایسه با عرف هزینه ها را در نظر گرفته ایم.

البته مراجعان زیر 12 سال به بخش دندانپزشکی کودکان (طبقه همکف)، متقاضیان خدمات ارتدنسی به بخش ارتدنسی (طبقه اول)، و متقاضیان خدمات ایمپلنتهای دندانی به بخش ایمپلنت (طبقه سوم) مراجعه می نمایند که لازم است این موضوع را در همان مرحله اول به قسمت مدارک پزشکی اعلام کنند. لیست بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران در زیر به شما کمک می کند که دندانپزشک مورد اعتمادی در نزدیکی منطقه سکونت خود پیدا کنید. پیدا کردن دندانپزشک در شهرهای بزرگی مانند تهران بسیار دشوار است؛ و اگر برای حل مشکل دندان خود به متخصص نیاز داشته باشید، باید بهترین دندانپزشک های تهران را پیدا کنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دندانپزشکی فرهنگیان لطفا از سایت ما دیدن کنید.