بریستول کرایه خودرو راهنمای فارسی

[ad_1]

بریستول کرایه ماشین امکانات

کرایه خودرو فرودگاه بریستول خدمات برجسته یکی از پایین ترین اجاره اتومبیل نقل قول ممکن است تنها 8 پوند در روز است. در این حداقل نقل قول شما می توانید لذت بردن از داشتن خود را حمل و نقل است که در اختیار شما در همه زمان ها. اجاره اتومبیل خدمات ارائه شده در فرودگاه بریستول نیز ارائه شده در فرودگاه های دیگر در انگلستان مانند Newcastel فرودگاه Stanstead فرودگاه فرودگاه لوتن لندن, شهرستان, فرودگاه, فرودگاه هیترو لندن, لندن, گاتویک فرودگاه و دیگران.

این خدمات ارائه ناوگان که برجسته مدرن و جدید مدل های ماشین. اگر شما مایل به اجاره یک ماشین شما می توانید لذت بردن از خدمات مختلف از گزینه های ارزان قیمت به لوکس ترین امکانات. علاوه بر این قیمت ها واقعا خوب به عنوان آنها به شما ارائه فرصتی برای ارزان ترین و راحت ترین امکانات حمل و نقل. خدمات ارائه شده توسط بریستول فرودگاه می تواند در مقایسه با آنهایی که ارائه شده توسط بهترین ماشین استخدام شرکت های بریتانیا تنها که قیمت ها بسیار پایین تر است. برخی از خدمات است که فعال در فرودگاه بریستول ارائه شده توسط ملی هرتز و Avis دفاتر.

بریستول فرودگاه بین المللی

به عنوان نام نشان می دهد, بریستول فرودگاه یک فرودگاه بین المللی است که تضمین پروازها نسبت به هر مقصد در جهان است. فرودگاه واقع شده است و در 8 مایلی جنوب مرکز بریستول. می توان آن را به راحتی قابل دسترسی از هر مختصات با پیروی از مهم ترین جاده ها. این فرودگاه فراهم می کند دو پایانه برای خروج و ورود که در همان طبقه همکف. فرودگاه امکانات واقع در طبقه اول.

فرودگاه ارائه یک پارکینگ ماشین است که تضمین بلند مدت و کوتاه مدت امکانات پارکینگ. دراز مدت نیاز به پارکینگ حمل و نقل با اتوبوس شاتل به عنوان پارکینگ ماشین کاملا دور است. علاوه بر این امکانات این فرودگاه همچنین دارای اطلاعات میز و امکانات حمل و نقل از جمله اتوبوس و قطار و تاکسی خدمات. در حالی که شما در فرودگاه شما همچنین می توانید دیگر فرودگاه مناطق که جای رستوران ها وظیفه رایگان فروشگاه ها و هتل ها مانند Winford مانور و شکوه هتل.

و همچنین فرودگاه را فراهم می کند اتصال به اینترنت بی سیم و بدون توقف سفر و خدمات بانکی از طریق Travelex, خود پرداز و دفاتر مبادله. شما می توانید تکیه بر روی چرخ دستی برای چمدان, حمل, خدمات, برای ترک توشه و شرکت های بزرگ امکانات برای کسب و کار اقدامات با نوشیدنی و تنقلات, تلویزیون, تلفن, فکس و اتصال به Wi-Fi.

مکان برای دیدن در بریستول

بریستول مشهور است که جاذبه های آن را ارائه می دهد. این یکی از بزرگترین شهرستانها در انگلستان که به عنوان شهر و شهرستان Bristol. آن را تضمین می کند نمایش فوق العاده که مهم و برجسته و ساختمان های زیبا مانند “برکلی کستل’ است. قلعه شد و از برکلی خانواده برای بسیاری از قرن ها و تضمین اقامت شاه ادوارد دوم تا زمان مرگ او. دیگر ساختمان های مهم هستند ‘بین المللی هلیکوپتر موزه’, ‘اولد ویک تئاتر’ و ‘Motel قلعه’.

رانندگی ماشین است که شما اجاره ای از ماشین استخدام فرودگاه بریستول, شما همچنین می توانید ببینید ‘Chifton پل معلق’, ‘بلز کستل خانه موزه’ و ‘بریستول کلیسای’. تمام این ساختمان های تاریخی را به شما فرصت برای یادگیری بسیاری از چیزهای مهم در مورد این محل در حالی که با بهره گیری از آرامش سواری که توسط ماشین تضمین بهترین اتومبیل استخدام خدمات در بریتانیا.

[ad_2]