بروکسل بازار کریسمس

[ad_1]

بروکسل پایتخت بلژیک و مرکز اداری از اتحادیه اروپا است که یک مکان زیبا برای کریسمس خود را شکستن و محل ایده آل برای انجام خرید های کریسمس خود را. بروکسل بازار کریسمس است یک مکان جادویی پر از چراغ های رنگارنگ تزئینی اصطبل و غذاهای خوشمزه برای پرورش خود را جشن روح. بازار همیشه باید مقدار زیادی برای ارائه به بازدید کنندگان خود را. بازار کریسمس از بروکسل نیز شناخته شده به عنوان سرزمین عجایب زمستانی است. این شهرستان برگزار خواهد شد سالانه آن زمستان عجایب در 2010-11 از 26 نوامبر 2010 تا ژانویه 2011. در طول این زمان شما را کشف خواهد کرد و هر بخشی از شهر پر زرق و برق با چراغ های زیبا, بسیاری از نمایشگاه رفتن در اطراف و بازار کامل با جشنواره چیزهای جو واقعا پر جنب و جوش.

محل خرید و

دو مکان اصلی که در آن بازار کریسمس واقع در بروکسل در حال Grand محل و مکان سنت کاترین منطقه است. در اینجا شما خواهد شد بسیاری از فعالیت های به انجام هر دو برای کودکان و بزرگسالان است.

برای خرید وجود دارد آرایه وسیعی از محصولات این محل نیز به عنوان منطقه خرید از اروپا است. شما را پیدا خواهد کرد در اینجا هر دو سنتی و مرسوم موارد برخی از تخصص شامل خواهد شد و پز تخصص, صنایع دستی, شکلات و غیره برخی از شناخته شده مراکز خرید که قطعا تحقق همه نیازهای خرید خود هستند فورت کاسکو مرکز خرید وست زمین مرکز خرید Woluwe مرکز خرید Basilix مرکز خرید و, Westland, مرکز خرید.

شب زنده داری در طول بازار کریسمس

در طول فصل جشن فوق العاده زندگی شب از شهر می افزاید: 5 شروع می شود به آن و تبدیل شدن به فوق العاده بیشتر. شما احساس یک تعطیلات واقعی محیط اینجا را با مد روز بارها و رستورانها و ارائه غذای خوشمزه و نوشیدنی

گرفتن وجود دارد

بروکسل است که به خوبی متصل به بقیه اروپا از جاده های هوایی و قطار. با این حال بهترین گزینه برای رسیدن به بروکسل با سرعت بالا یورواستار که بسیار سریع و غیر قابل مقایسه راحت است.

[ad_2]