برنامه ریزی کامل Andaman سفر با این راهنمای کامل

[ad_1]

اگر Andaman است که تعطیلات بعدی خود را در مقصد شما را ساخته اند یک انتخاب ایده آل! با نزدیک شدن به تابستان به زودی می تواند وجود داشته باشد هیچ انتخاب بهتری برای لذت بردن از سرد بادها در Andaman فوق العاده زیبا سواحل شنی سفید با کریستال آب روشن آبی. اما اگر شما فکر می کنم Andaman همه چیز در مورد شن و ماسه و سواحل شما کاملا اشتباه است. بسیار وجود دارد برای انجام کار در این جزیره است که شما ممکن است هرگز فکر نمی کردم. این راهنمای کامل کمک خواهد کرد که شما را از طریق تمام است که شما می توانید انجام دهید و از غذا خوردن در Andaman.

چه برای دیدن در Andaman?

بدیهی است که سواحل اولین چیزی که می بینید در Andaman. با تعدادی از سواحل در سراسر مجمع الجزایر وجود دارد برخی از سواحل شما باید از دست ندهید در حالی که شما وجود دارد. این شامل Radhanagar ساحل, Wandoor ساحل, Corbyn به یارو فیل و Laxmanpur ساحل.

شما نمی توانید هزینه به دست در سلولی در زندان در پورت بلر. این محل نشانگر آزادی هند مبارزه و ویترین چگونه زندانیان زندگی می کردند در آن زمان. در حالی که شما وجود دارد فراموش نکنید که برای بررسی از Netaji گالری Veer Savarkar سلول و کتابخانه در جنبش آزادی. شما همچنین باید حضور نور و صدا نشان می دهد که در زندان هر شب که حماسه قهرمانانه مبارزه انقلابی مردان در آزادی هند مبارزه است.

یکی از شگفت انگیز ترین چیز شما می توانید در Andaman است این آتشفشان فعال در خشک جزیره – تنها آتشفشان فعال در جنوب آسیا است. این است که 100 میلیون, پیر آتشفشان فوران است که حتی امروز.

یکی دیگر از تجربه های شگفت انگیز شما می توانید در Baratang جزیره هنگام بازدید از غارهای سنگ آهک و گل آتشفشان.

چه در Andaman?

غواصی – آیا شما تجربه رفتن به waterbed و کاوش های شگفت انگیز زندگی دریایی و آب بودن گونه? این است که شما یک شانس برای انجام این کار و قدردانی از مادر طبیعت زیبا کار!

غواصی – ترس بیش از حد به رفتن تمام راه را به پایین ؟ نگران نباشید! شما می توانید انتخاب کردن برای غواصی که در آن شما فقط نیاز به یک کمی در زیر سطح آب به برخورد ماهی شنا کردن صورت خود را.

ورزش های آبی – به غیر از دو تا از محبوب ترین فعالیت های آب زیر آبی و غواصی شما همچنین می توانید از افراط در ورزش های آبی مانند جت اسکی بازی طناب چتربازی در زیر آب راه رفتن و شیشه پایین قایق سواری.

کوه پیمایی – چیزی غیر منتظره در این جزیره زیبا! همراه با سواحل و آب های شما نیز پیاده روی از طریق جنگل های انبوه جنگل های حرا و ترتیب برای یک سفر به یاد ماندنی از کوه هریت به Madhuban نتیجه گیری خود را Andaman سفر حتی بیشتر پرماجرا.

چه به غذا خوردن در Andaman?

این می رود بدون گفت که شما می توانید غذاهای دلپذیر در Andaman. آن می تواند, تازه, ماهی سرخ شده در یک جزیره در این مجمع الجزایر در اوایل صبح و یا ویژه کل خرچنگ در جدید فانوس دریایی رستوران غذاهای دریایی پلاتر در سرخو. اگر غذاهای دریایی چیزی است که شما به هیجان می آورد شما نیز باید گزینه های شگفت انگیز از, هندی, تایلندی, قاره و غذاهای ایتالیایی در جزیره!

چگونه به سفر در Andaman?

اگر بدانم که چگونه شما می توانید سفر در حالی که شما اقامت در این جزیره و یا چگونه شما می توانید از یک جزیره از مجمع الجزایر به دیگر نگران نباشید! ما همه از این پوشش برای شما. شما می توانید خصوصی, خارج, ماشین با اجسام حجم و موتورسیکلت اجاره ای شما را به گشت و گذار. و هنگامی که شما برنامه را به حرکت در اطراف بین هولاک جزیره نیل جزیره و پورت بلر, شما می توانید را کروز برای نیل جزیره و هولاک از پورت بلر و برگشت. یکی دیگر از گزینه رزرو کشتی به هولاک و نیل جزیره است.

[ad_2]