بررسی چند سوال مهم و کلیدی در خصوص سرشیشه اونت

سرشیشه اونت – حال که شما در این صفحه و به دنبال اطلاعات کافی درباره ی سرشیشه های اونت هستید میتوانیم بگوییم که شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و یا قصد این را دارید که برای اولین بار از این برند برای نوزاد عزیز خود استفاده کنید . به همین دلیل ما در این بخش به تعدادی از پرتکرار ترین سوالات درباره سرشیشه های اونت را پاسخ دادیم تا شما بتوانید بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشید. شیشه شیر اونت، سرشیشه و همچنین پستانک اونت از پرفروش ترین محصولات ابن برند هستند.

سر شیشه های اونت دارای برخی ویژگی های کلیدی و مزایایی هستند که ابتدا چند نمونه از آن ها را ذکر می کنیم.

یک مزیت بسیار پر کاربرد سر شیشه اونت قابلیتی است که مانع از ایجاد نفخ شکم و کولیک معده می شود. این قابلیت همان طراحی خاصی است که باعث می شود هوا به مقدار بسیار کم وارد دهان و معده نوزاد شود و گاها ممکن است هیچ هوایی هم وارد معده نشود که در نتیجه نفخ و دل درد شبانه هم رخ نخواهد داد.

 

 

یک مزیت کلیدی دیگر شباهتی است که سر شیشه اونت به سینه مادر دارد. این طراحی باعث می شود حتی نوزادان حساس هم کمتر متوجه تفاوت شوند و شیشه شیر را پس نزنند.

یک مزیت بسیار مفید سر شیشه های اونت این است که فاقد هر گونه مواد مضر و BPA هستند. این یک امر بسیار مهم است چرا که سر شیشه مستقیم به تغذیه نوزاد متصل می باشد.

سرشیشه اونت قابلیت اتصال به تمام شیشه شیر های نچرال اونت را دارند به این صورت شما می توانید یک شیشه شیر تهیه کنید و سر شیشه های متفاوت را برای نوزاد تهیه کنید.

و اما در ادامه به سوالات پر تکرار در رابطه با خريد اينترنتي مناسبترين سر شيشه شير نوزاد خواهيم پرداخت.

 

هر سر شیشه مناسب چه سنی است؟

سر شیشه ها به گونه ای طراحی شده اند که باید بر اساس قطره شیر خروجی و سن نوزاد انتخاب شوند.

1.      شماره ۱_ یک قطره خروجی_ از بدو تولد

2.     شماره ۲_ دو قطره خروجی_ بالای یک ماه

3.     شماره ۳_ خروجی به صورت جریان متغیر با قابلیت تنظیم_ بالای سه ماه

4.     شماره ۳ معمولی_ سه قطره خروجی_ بالای سه ماه

5.     شماره ۴_ خروجی به صورت جریان غلیظ_ بالای شش ماه

6.     شماره ۴ معمولی_ چهار قطره خروجی_ بالای شش ماه

 

سر شیشه را چه زمانی عوض کنیم؟

اگر شما تغییر رنگی در سر شیشه مشاهده کردید مثلا زرد شد، یعنی زمان تعویض سر شیشه رسیده و فاسد شده است.

اگر پارگی حتی اگر کوچک باشد مشاهده کردید حتما سر شیشه را تعویض کنید. فکر نکنید چون پارگی کوچک است اتفاقی نمی افتد بلکه ممکن است در نوبت شیر دهی بعدی پارگی بیشتر شده و ضرر جبران ناپذیری از جمله خفگی به همراه داشته باشد.

با توجه به سن نوزاد سر شیشه را تعویض کنید، مثلا نباید به کودک ۶ ماهه با سر شیشه شماره ۲ شیر بدهید.

 

سر شیشه اونت انتی کولیک و ارتودنسی است یا خیر؟

چندین سال پیش شرکت فیلیپس اونت هم شیشه شیر و سر شیشه های کلاسیک تولید می کرد که هیچ کدام از قابلیت های کاربردی را نداشتند اما در حال حاضر این برند با پیشرفت بسیار عالی، شیشه شیر و سر شیشه های نچرال تولید می کند که تمامی این محصولات قابلیت آنتی کولیک و همچنین ارتودنسی دارند.

قابلیت ارتودنسی قابلیتی است که مانع از ایجاد تغییر شکل در فک و لثه نوزاد می شود.