بررسی اجمالی از گورگان هتل ها

[ad_1]

آن است که کار آسان نیست به یک نمای کلی از گورگان هتل ها. این در درجه اول توجه به این واقعیت است که این مرکز تجاری در هند میزبان احتمالا حداکثر تعداد حق بیمه هتل بین المللی برندها در هند. نه تنها هتل لوکس اما متوسط و متوسط سطح هتل, تخت خواب و صبحانه هتل ها, هتل ها بودجه و دیگر انواع هتل ها در همه جا حضور در شهرستان. وجود دارد و اجتناب ناپذیر و بی شفقت رشد برای این شرکت hub هند در حال حاضر. این رشد شتاب به همان اندازه نشان دهنده تعداد هتل های جدید و کلاسیک و امکانات رفاهی این هتل ارائه. مشتری-پایه گورگان هتل متعلق به ناهمگونی از مشاغل در این شهر صنعتی. تفاوت در سطح هتل ها از گورگان ضروری است الزامات تنوع مشتریان. یک, شرکت, مرکز, وجود دارد, مدیران شرکت های بزرگ آن را حرفه ای وکلا و دانشگاهیان و کارآفرینان و مشاوران و پیمانکاران بخش دولتی و کارکنان و کارمندان دولت و غیره. که فایده خدمات از گورگان هتل ها.

گورگان هتل ها به طور کلی سقوط به دسته. در این میان از آنجا که شهر یک شرکت hub پنج ستاره و هتل های لوکس فرض بیشتر اهمیت است. در این میان هتل های لوکس عبارتند از: 1) هتل بریستول واقع در کنار DLF Qutab محاصره فاز 1; 2) Trident, هتل, 443, Udyog Vihar فاز 5; 3) درخت لیمو هتل 287 هزاره, شهر مرکز بخش 29; 4) بهترین غربی توچال باشگاه کشور Pashgaon, Mohammedpur جاده در نزدیکی Manesar; 5) پارک برتر, هتل, 353/357 بخش 29, شهرستان, مرکز; 6) هتل پارک-مشاهده بین المللی, 8/5, Chander نگر, نزدیک, دولت, دانشگاه, Mahrauli جاده; 7) هتل Bizzotel مقابل Dhingra موتور بخش 14 جاده 23090(3) پیر دهلی جاده; 8) سلطنتی عقب نشینی, 42, Kusum مرگ DLF شهر فاز 1; 9) Claramont Hotel and Convention Centre, Aayar ناگار Mehrauli-گورگان جاده; 10) Galaxy هتل ملی بزرگراه 8, خروج بدون 8 بخش 15 بخش 2; 11) ثروت را انتخاب کنید, جهانی, جهانی, گذرگاه طاقدار, Mehrauli-گورگان جاده; 12) پارک پلازا, B, Block, Sushant Lok 1; 13) للا Kempinski محیط جزیره N H 8, DLF فاز 3; 14) Crowne Plaza Hotel, سایت II ثانیه. 29; و غیره.

بررسی اجمالی از گورگان هتل ها را نشان می دهد که بسیاری از این هتل ها ارائه در سطح جهانی امکانات رفاهی مانند لوکس اجرایی اتاق و سوئیت با سرعت بالا wi-fi دسترسی به اینترنت نیز منصوب حمام و سرویس بهداشتی, مرکز تناسب اندام, ایمنی و امنیتی با داشتن استانداردهای بین المللی و مراکز کسب و کار با منشیگری کمک چند رستوران غذاهای تفریحی نوار و سالن کنفرانس با امکانات سمعی و بصری و تجهیزات ارز کودک پرستار, زیبایی, سالن, دکتر, در, تماس, 100% قدرت بازگشت به بالا باشگاه سلامت/تناسب اندام مرکز حمل و نقل و خدمات مسافرتی, جکوزی, سونا و اتاق بخار ستون-کمتر سالن های ضیافت ،

[ad_2]